Klasse: D 17? | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Helene Eger | Kongsberg OL | 22:12 | +0:00 | 7:45 | |||
2. | Thea Sildnes Baklid | Konnerud IL | 22:22 | +0:10 | 7:49 | |||
3. | Marlin Haavengen | Kongsberg OL | 22:28 | +0:16 | 7:51 | |||
4. | Maiken Økern Hågård | Konnerud IL | 23:43 | +1:31 | 8:17 | |||
5. | Nora Småge Hilsen | Konnerud IL | 23:47 | +1:35 | 8:18 | |||
6. | Thea Land | Konnerud IL | 24:00 | +1:48 | 8:23 | |||
7. | Ine Instanes | Sturla, IF | 24:39 | +2:27 | 8:37 | |||
8. | Solveig Moen Letmolie | Eiker OL | 24:46 | +2:34 | 8:39 | |||
9. | Isa Heggedal | Konnerud IL | 25:50 | +3:38 | 9:01 | |||
10. | Oda Isnes Tyse | Eiker OL | 25:53 | +3:41 | 9:03 | |||
11. | Iselin Sørensen | Sturla, IF | 26:26 | +4:14 | 9:14 | |||
12. | Sirpa Lilja | Modum OL | 26:33 | +4:21 | 9:16 | |||
13. | Torunn Økern Jensen | Ringerike OL | 26:52 | +4:40 | 9:23 | |||
14. | Malene Instanes | Sturla, IF | 27:05 | +4:53 | 9:28 | |||
15. | Aud Ellen Brevik | Sturla, IF | 27:07 | +4:55 | 9:28 | |||
16. | Marita Lilja Grønhovd | Modum OL | 27:41 | +5:29 | 9:40 | |||
17. | Christine Hoen | Eiker OL | 28:08 | +5:56 | 9:50 | |||
18. | Kirsten Gjermstad | Berger og Svelvik OL | 28:20 | +6:08 | 9:54 | |||
19. | Amanda Skyttersæter Saugerud | Konnerud IL | 28:35 | +6:23 | 9:59 | |||
20. | Silje Carlsen | Sturla, IF | 28:45 | +6:33 | 10:03 | |||
21. | Randi Nicolaisen | Asker Skiklubb | 29:20 | +7:08 | 10:15 | |||
22. | Kristin Sæthre Sørensen | Sturla, IF | 29:45 | +7:33 | 10:24 | |||
23. | Anne Marthe Peveri | Eiker OL | 29:58 | +7:46 | 10:28 | |||
24. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 31:06 | +8:54 | 10:52 | |||
25. | Heidi Myklemyr | Eiker OL | 32:48 | +10:36 | 11:28 | |||
26. | Ellen Horni-Johnsen | Sturla, IF | 34:33 | +12:21 | 12:04 | |||
27. | Tanja Instanes | Sturla, IF | 34:48 | +12:36 | 12:10 | |||
28. | Merete Undeland | Sturla, IF | 39:38 | +17:26 | 13:51 | |||
29. | Toini Skyttersæter | Konnerud IL | 41:37 | +19:25 | 14:33 | |||
30. | Gry Bruland Vråle | Sturla, IF | 57:56 | +35:44 | 20:15 | |||
DSQ | Torun Dyrkorn | Eiker OL | 33:35 | 97 | ||||
Klasse: H 17? | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aslak Heimdal | Konnerud IL | 17:06 | +0:00 | 5:58 | |||
2. | Audun Heimdal | NTNUI | 17:43 | +0:37 | 6:11 | |||
3. | David Gottfridsson | Lillomarka OL | 17:57 | +0:51 | 6:16 | |||
4. | Johan Kristian Undeland | Sturla, IF | 18:14 | +1:08 | 6:22 | |||
5. | Sander Arntzen | Asker Skiklubb | 19:19 | +2:13 | 6:45 | |||
6. | Jonas Sommerstad Juveli | Konnerud IL | 19:23 | +2:17 | 6:46 | |||
7. | Håvard Hågård | Konnerud IL | 20:30 | +3:24 | 7:10 | |||
8. | Olav Kristian Lund | Kongsberg OL | 20:36 | +3:30 | 7:12 | |||
9. | Anders Gustafsson | Sturla, IF | 21:11 | +4:05 | 7:24 | |||
10. | Adam Conway | Kongsberg OL | 21:45 | +4:39 | 7:36 | |||
11. | André Jægtvik | Konnerud IL | 22:15 | +5:09 | 7:46 | |||
12. | Per Øivind Eger | Kongsberg OL | 22:46 | +5:40 | 7:57 | |||
13. | Peter Carlsen | Sturla, IF | 23:03 | +5:57 | 8:03 | |||
14. | Martin Østberg | Sturla, IF | 23:36 | +6:30 | 8:15 | |||
15. | Geir Thomas Knutheim | Sturla, IF | 23:42 | +6:36 | 8:17 | |||
16. | Terje W. Pettersen | Berger og Svelvik OL | 23:49 | +6:43 | 8:19 | |||
17. | Bjørn-Willy Arntzen | Lierbygda OL | 23:55 | +6:49 | 8:21 | |||
18. | Jarl Homme | Sturla, IF | 24:07 | +7:01 | 8:25 | |||
19. | Egil Frydenlund | Sturla, IF | 24:26 | +7:20 | 8:32 | |||
20. | Arno Lilja Grønhovd | Modum OL | 24:44 | +7:38 | 8:38 | |||
21. | Per Jogeir Karlsbakk | Konnerud IL | 24:56 | +7:50 | 8:43 | |||
22. | Lars Baklid | Konnerud IL | 25:10 | +8:04 | 8:47 | |||
23. | Helge Stenerud | OL Tønsberg og omegn | 25:23 | +8:17 | 8:52 | |||
23. | Leif Eriksson | Modum OL | 25:23 | +8:17 | 8:52 | |||
25. | Andre Wilhelmsen | Sturla, IF | 25:27 | +8:21 | 8:53 | |||
26. | Stig Instanes | Sturla, IF | 26:09 | +9:03 | 9:08 | |||
27. | Bjørn Baklid | Konnerud IL | 26:34 | +9:28 | 9:17 | |||
28. | Holger Keilholz | Røyken OL | 27:20 | +10:14 | 9:33 | |||
29. | Jon Erik Kvarme | Sturla, IF | 27:21 | +10:15 | 9:33 | |||
30. | Geir Holm Gundersen | Konnerud IL | 27:26 | +10:20 | 9:35 | |||
31. | Rune Sørensen | Sturla, IF | 28:23 | +11:17 | 9:55 | |||
32. | Kjell Petter Småge | Konnerud IL | 28:40 | +11:34 | 10:01 | |||
33. | Ole Myklemyr | Eiker OL | 29:20 | +12:14 | 10:15 | |||
34. | Atle Wøllo | Kongsberg OL | 29:31 | +12:25 | 10:19 | |||
35. | Karl Anton Undeland | Sturla, IF | 32:51 | +15:45 | 11:29 | |||
36. | Phil Conway | Kongsberg OL | 33:56 | +16:50 | 11:51 | |||
37. | Anders Johnsen | Sturla, IF | 34:43 | +17:37 | 12:08 | |||
38. | Tore Deinboll | Sturla, IF | 43:31 | +26:25 | 15:12 | |||
DSQ | Sigurd Smemo | Sturla, IF | 23:00 | 80 81 82 83 84 87 88 90 91 92 94 149 9... | ||||
DSQ | Lars Enerhaugen | Modum OL | 23:43 | 78 | ||||
DSQ | Snorre Frydenlund | Sturla, IF | 26:07 | 85 | ||||
DSQ | Lasse Vråle | Sturla, IF | 56:52 | 92 93 | ||||
DNS | Mathias Skourup Rognebakke | Sturla, IF | ||||||
Klasse: D ?16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mille Vasshaug Jægtvik | Konnerud IL | 17:47 | +0:00 | 7:01 | |||
2. | Mina Akiko Johnsen | Sturla, IF | 19:37 | +1:50 | 7:45 | |||
3. | Marie Kvarme | Sturla, IF | 19:46 | +1:59 | 7:48 | |||
4. | Hedda Spangberg | Konnerud IL | 21:40 | +3:53 | 8:33 | |||
5. | Tiril Holen | Konnerud IL | 21:43 | +3:56 | 8:35 | |||
6. | Tiril Kihle | Konnerud IL | 24:45 | +6:58 | 9:46 | |||
7. | Johanne Storhaug | Konnerud IL | 26:53 | +9:06 | 10:37 | |||
8. | Mone Småge-Hilsen | Konnerud IL | 34:27 | +16:40 | 13:36 | |||
9. | Mareike Keilholz | Røyken OL | 36:57 | +19:10 | 14:36 | |||
10. | Elsa Sofie Lysheden-Vogt | Konnerud IL | 43:46 | +25:59 | 17:17 | |||
11. | Selma Lerbak Brenden | Klubbløs | 43:59 | +26:12 | 17:23 | |||
12. | Amanda Axelson | Eiker OL | 50:12 | +32:25 | 19:50 | |||
DSQ | Abelone Josefine Axelson | Eiker OL | 40:07 | 149 | ||||
Klasse: H ?16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lukas Klausen | Sturla, IF | 16:37 | +0:00 | 6:34 | |||
2. | Johan Eger | Kongsberg OL | 16:40 | +0:03 | 6:35 | |||
3. | Atle Nikolai Wøllo | Kongsberg OL | 17:21 | +0:44 | 6:51 | |||
4. | Andreas Myrvold Skovlyst | Kongsberg OL | 18:53 | +2:16 | 7:27 | |||
5. | Olav Melheim | Sturla, IF | 21:45 | +5:08 | 8:35 | |||
6. | Fredrik Fet Andersen | Konnerud IL | 24:20 | +7:43 | 9:37 | |||
7. | Mathias Axelson | Eiker OL | 24:47 | +8:10 | 9:47 | |||
8. | Martin Kaiser | Sturla, IF | 25:33 | +8:56 | 10:05 | |||
9. | Jens Wold | Sturla, IF | 25:45 | +9:08 | 10:10 | |||
10. | August Hellerud Sire | Konnerud IL | 26:06 | +9:29 | 10:18 | |||
11. | Jonatan Herman Lysheden-Vogt | Konnerud IL | 26:08 | +9:31 | 10:19 | |||
12. | Borgar Syrstad-Vindenes | Sturla, IF | 29:21 | +12:44 | 11:36 | |||
13. | Oskar Knutheim | Sturla, IF | 33:44 | +17:07 | 13:20 | |||
14. | Ingar Aarvik-Hansen | Sturla, IF | 33:45 | +17:08 | 13:20 | |||
15. | Sverre Norheim-Martinsen | Sturla, IF | 40:16 | +23:39 | 15:54 | |||
DSQ | Henrik Kaiser | Sturla, IF | 24:19 | 87 | ||||
DSQ | Sivert Knutheim | Sturla, IF | 1:01:24 | 96 101 100 | ||||
Klasse: Rekrutt | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Marlene Keilholz | Røyken OL | 26:38 | 24:39 | |||||
Oscar Wilhelmsen | Sturla, IF | 18:16 | 16:54 | |||||
Herman Wilhelmsen | Sturla, IF | 18:39 | 17:16 | |||||
Kristian Kaiser | Sturla, IF | 9:13 | 8:32 | |||||
Josefine Beata Piepiorka-Svensson | Røyken OL | 18:42 | 17:18 | |||||
Ofelia Leonora Axelson | Eiker OL | 13:30 | 12:30 | |||||
Danie Nicolai Homme | Sturla, IF | 16:03 | 14:51 | |||||
Rebecca Grace Homme | Sturla, IF | 24:27 | 22:38 | |||||
Marte Eger | Kongsberg OL | 7:54 | 7:18 | |||||
Aksel Klausen | Sturla, IF | 10:14 | 9:28 | |||||
Amalie Myrvold Skovlyst | Kongsberg OL | 8:25 | 7:47 | |||||
Selma Jacobsen | Klubbløs | 27:39 | 25:36 | |||||
Julie Økern Hågård | Konnerud IL | 0:00 | ||||||
Kaisa Hovland | Konnerud IL | 11:15 | 10:25 | |||||
DSQ | Anette Juveli | Konnerud IL | 15:22 | 105 106 107 |
Sist oppdatert: | 18 april 2019, 10:25:59 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 119 |
Antall startet: | 118 |