Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Romerike ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

23.08.10 Hvalstjern 23. august 2010

Klasse: Begynn(NY)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Lise Nystuen

IFE

23:15

Klasse: H17-34(Lang A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvard Kværna

Østmarka OK

1:14:43

+0:00

Arrang

Gaute Svenningsen

IFE

Klasse: H35-44(Lang A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Knudsen

PRIVAT

55:11

+0:00

2.

Odd Einar Lian

Østmarka OK

58:34

+3:23

3.

Frode Lillevold

FFI

1:08:51

+13:40

4.

Terje Martinsen

Lørenskog Kommune

1:29:32

+34:21

Klasse: H45-49(Mellom A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Grandum

FFI

59:58

+0:00

Arrang

Jan Nossen

IFE

Klasse: H50-54(Mellom A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

58:58

+0:00

2.

Oddvar Selnes

FFI

1:13:49

+14:51

3.

Magne Osmundsen

NILU

1:33:40

+34:42

4.

Steinar Myrabø

JERNBANEVERKET

2:10:00

+1:11:02

DSQ

Tormod Kværna

NORSAR

1:02:48

170 172 176

Arrang

Chris Lawrence

IFE

Klasse: H55-59(Kort A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tron Danielsen

NILU

1:56:44

+0:00

Klasse: H60-64(Kort A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

35:44

+0:00

2.

John Thomas Petersen

NORDEA

41:07

+5:23

3.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

41:22

+5:38

4.

Ivar Strømstad

Raumar

57:56

+22:12

5.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

1:12:17

+36:33

Klasse: H65-69(Senior A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Haugros

LØRENSKOG Kommune

34:21

+0:00

2.

Hans-Martin Presterud

FET O-Lag

49:38

+15:17

3.

Harald Rygg

KONGSBERG

50:45

+16:24

DSQ

Hans Randen

Craft food

1:05:02

119 129

Arrang

Dag Thomassen

IFE

Klasse: H75-79(Senior A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Privat

33:13

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

35:02

+1:49

3.

Aage Mella

Skattedirektoratet

50:25

+17:12

4.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

1:31:02

+57:49

Klasse: H80- (Senior A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

PRIVAT

43:26

+0:00

Klasse: D60-64(Senior A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:08:46

+0:00

Klasse: D65-69(Senior A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

Romerike Politi

48:58

+0:00

2.

Ellen Grande

VETBIL

51:42

+2:44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 oktober 2010, 19:30:31

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

34

Antall startet:

34