Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P1 Fornebu 11. april 2019

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christina Hellegaard

TELENOR BIL

44:58

+0:00

14:19

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Marte Østvold

Heming Orientering

28:49

+0:00

9:10

2.

Maria Ahlman

Kværner

30:14

+1:25

9:37

3.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

34:22

+5:33

10:56

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

18:21

+0:00

7:58

2.

Trine Raaen

Aker Brygge Orientering

20:05

+1:44

8:43

3.

Merete Bugge

Stami

25:39

+7:18

11:09

4.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

27:15

+8:54

11:50

5.

Aina Grymyr

Haugerud

27:32

+9:11

11:58

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

30:14

+0:00

13:08

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

25:59

+0:00

11:17

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

35:19

+9:20

15:21

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

39:51

+13:52

17:19

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

27:11

+0:00

11:49

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Syversen

Opsal IF

22:11

+0:00

5:52

Innsendt korrigert navn

2.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

24:02

+1:51

6:21

3.

Bjørn Ivar Teigen

Domos

28:01

+5:50

7:24

4.

Fredrik Norløff-Mathisen

Nydalens Skiklub

29:06

+6:55

7:41

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Ivar Solnes

TELENOR BIL

25:12

+0:00

6:40

2.

Atle Pedersen

Fossum IF

26:04

+0:52

6:53

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Dahlen

TELENOR

22:31

+0:00

5:57

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

24:36

+2:05

6:30

3.

Stein Mella

Nippon Gases

30:00

+7:29

7:56

4.

Roger Østvold

Heming Orientering

30:20

+7:49

8:01

5.

Uno Hanslien

Bilpost

31:02

+8:31

8:12

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

21:35

+0:00

6:52

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes

24:11

+2:36

7:42

3.

Olav Omtveit

TELENOR BIL

27:16

+5:41

8:41

4.

Terje Næss

Atkins

28:22

+6:47

9:02

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

22:34

+0:00

7:11

2.

Kjetil Berge

DNB

23:13

+0:39

7:23

3.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

23:51

+1:17

7:35

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

27:08

+4:34

8:38

5.

Paal W Hanssen

BDO

29:10

+6:36

9:17

6.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

30:12

+7:38

9:37

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

17:55

+0:00

7:47

2.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

21:21

+3:26

9:16

3.

Reidar Kierulf

RKP

26:00

+8:05

11:18

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hasse Bergstrøm

HB Consult

18:24

+0:00

8:00

2.

Knut Karlsen

Omega AS

18:37

+0:13

8:05

3.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

21:27

+3:03

9:19

4.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

38:55

+20:31

16:55

DSQ

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

22:47

49

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

19:23

+0:00

8:25

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

21:56

+2:33

9:32

3.

Roar Gudding

VET BIL

25:23

+6:00

11:02

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

26:58

+7:35

11:43

5.

Arne Øfsthus

Fugro

27:27

+8:04

11:56

6.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

33:19

+13:56

14:29

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

22:44

53

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

24:41

+0:00

10:43

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

25:37

+0:56

11:08

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jean-Sebastien Schmitt

TELENOR BIL

26:38

+0:00

11:34

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

52:39

+26:01

22:53

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Rødsten

Heming Orientering

29:51

+0:00

9:30

2.

Anne Østvold

Heming Orientering

29:54

+0:03

9:31

3.

Julie Rødsten

Heming Orientering

34:25

+4:34

10:57

4.

Muhammad Saad Qureshi

TELENOR BIL

35:11

+5:20

11:12

5.

Einar Østvold

Heming Orientering

35:17

+5:26

11:14

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Østvold

Heming Orientering

31:12

+0:00

8:15


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 april 2019, 19:14:24

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

60

Antall startet:

60