Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Parkløpet 25. april 2019

Klasse: Jenter 0-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erika Sofie Arvidsson-Hansen

Ås IL

0:00

Jenny Medlien

Ås IL

0:00

Anna Bauge

Ås IL

0:00

Ingrid Bauge

Ås IL

0:00

Hennie Fossheim Solberg

Skimt

0:00

Eline Haugen Seiersten

Ås IL

0:00

Åsa Kvarme Garder

Privat

0:00

DNS

Elise Holth Lauglo

Ski IL

Klasse: Gutter 0-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johannes Gaustad

Ås IL

0:00

Jonas Arvidsson-Hansen

Ås IL

0:00

Martin Klaren Nielsen

Ås IL

0:00

Sindre Boman Dommarsnes

Ås IL

0:00

Jørgen Nessa Brean

Ås IL

0:00

Henrik Nessa Brean

Ås IL

0:00

Jørgen Bjerva

Ås IL

0:00

Milliam Grønvold Widen

Ås IL

0:00

Vegar Medlien

Ås IL

0:00

Thorbjørn Hines

Privat

0:00

Sondre Østerås

Privat

0:00

Alfred Bergum Hansen

Privat

0:00

Sigurd Rødseth Eikje

Privat

0:00

Aksel Stokke Meen

Ås IL

0:00

Bo-August Fossheim Solberg

Skimt

0:00

Ole Kvarme Garder

Privat

0:00

Birk Johnsen

Privat

0:00

Per Sælid Knobloch Johannessen

Privat

0:00

DNS

Eivind Rødseth Eikje

Privat

Klasse: Jenter 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malena Athine Grønvold Widen

Ås IL

3:58

3:58

Oline Bauge

Ås IL

4:25

4:25

Alise Haugen Seiersten

Ås IL

4:06

4:06

Klasse: Gutter 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eirik Overvoll

Ås IL

4:29

4:29

Erlend Stokke Meen

Ås IL

4:11

4:11

Dyre Stokke Meen

Ås IL

4:02

4:02

Elias Østerås

Privat

4:05

4:05

Arvid Jansson

Ås IL

3:53

3:53

DNS

Jonas Holth Lauglo

Ski IL

Klasse: Jenter 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt

3:13

+0:00

3:13

2.

Anna Overvoll

Ås IL

3:57

+0:44

3:57

Klasse: Gutter 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Bjerva

Ås IL

3:56

+0:00

3:56

2.

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

4:06

+0:10

4:06

3.

Mimon Hamouni

Ås IL

4:10

+0:14

4:10

4.

Vegard Gaustad

Ås IL

4:22

+0:26

4:22

DNS

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

Klasse: Jenter 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Utseth Bøhlerengen

Bøler IF

7:00

+0:00

4:07

2.

Astrid Skjevdal

Ås IL

8:11

+1:11

4:48

3.

Maria Bergan

Ås IL

8:36

+1:36

5:03

Klasse: Gutter 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Pålsrud Aune

Moss IL

6:54

+0:00

4:03

Klasse: Jenter 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kapstad Østgulen

Ås IL

7:01

+0:00

4:07

Klasse: Menn jr 17-19 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås IL

9:01

+0:00

3:20

2.

Marcus Nordstrand

Ås IL

9:19

+0:18

3:27

3.

Kristian Kalgraff

Rygge IL

18:01

+9:00

6:40

Klasse: Kvinner 20-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Aaarnes

Ås IL

12:42

+0:00

4:42

2.

Loise Malmgren

MINA-NMBU

13:45

+1:03

5:05

3.

Ingrid Marie Håkensåsen

BIOVIT-NMBU

13:49

+1:07

5:07

4.

Marianne Kalgraff

Rygge IL

18:35

+5:53

6:52

Brutt

Janice Medlien

Ås Løperne

11:35

Klasse: Menn 20-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Solberg

Skimt

8:22

+0:00

3:05

2.

Steinar Bøe

Rindal IL

8:51

+0:29

3:16

3.

Øyvind Sveen

Löplabbet Ski/NMBUI Langrenn

9:21

+0:59

3:27

4.

Jan Billy Aas

Kråkstad friidrett

9:24

+1:02

3:28

5.

Johan Roger Widen

Ås IL

9:35

+1:13

3:32

6.

Eirik Helmen

Øyvindsveenfanclub

10:16

+1:54

3:48

7.

Eivind Meen

Ås IL

10:23

+2:01

3:50

8.

Halvor Steinsholt

Team Sportsmanden

10:24

+2:02

3:51

9.

Knut Bjørn Stokke

Ås IL/LANDSAM-NMBU

10:43

+2:21

3:58

10.

Jon-Vidar Gaustad

Privat

10:55

+2:33

4:02

11.

Peter Fredman

MINA-NMBU

12:26

+4:04

4:36

12.

Trond Kjetil Haraldsen

Ås IL

14:39

+6:17

5:25

Brutt

Gryson Nyamoga

MINA-NMBU

Klasse: Mosjon

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Marthinsen Langfjord

MINA-NMBU

+0:00

1.

Mari Steinert

MINA-NMBU

+0:00

1.

Meley Rannestad

MINA-NMBU

+0:00

1.

Ida Marielle Mienna

MINA-NMBU

+0:00

1.

Per-Fredrik Rønneberg Nordhov

MINA-NMBU

+0:00

1.

Stian Stensland

MINA-NMBU

+0:00

1.

Marit Nandrup Pettersen

MINA-NMBU

+0:00

1.

Greyson Nyamoga

MINA-NMBU

+0:00

1.

Ana de Lera

MINA-NMBU

+0:00

1.

Marie-Claude Jutras-Perreault

MINA-NMBU

+0:00

1.

Maarit Kallio

MINA-NMBU

+0:00

1.

Ruben Roos

MINA-NMBU

+0:00

1.

Trygve Fredriksen

MINA-NMBU

+0:00

1.

Keke Zheng

MINA-NMBU

+0:00

1.

Birger Solberg

MINA-NMBU

+0:00

1.

Johan Asplund

MINA-NMBU

+0:00

1.

Trond Børresen

MINA-NMBU

+0:00

1.

Terje Gobakken

MINA-NMBU

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 april 2019, 23:16:13

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

87

Antall startet:

83