Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 1, St. Olavs hospital 30. april 2019

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Mohus

Student

19:21

+0:00

17:35

2.

Mirja Mohus

Student

19:40

+0:19

17:52

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Netskar Holmstrand

COWI

11:07

+0:00

7:24

2.

Wiliam Espeland

COWI

11:11

+0:04

7:27

3.

Sondre Stenseth

Gjest

12:31

+1:24

8:20

4.

Paula Cruz

COWI

14:56

+3:49

9:57

DSQ

Morten Lekvem

COWI

8:56

154

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Opedal Uglem

Eget

24:54

+0:00

9:34

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

NTNU

26:26

+0:00

7:33

2.

Ane Bye

COWI

29:06

+2:40

8:18

3.

Sandrine Pic

Nordic Semi Conductor

29:20

+2:54

8:22

4.

Marie Bredal

NGU

34:33

+8:07

9:52

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Åstebøl

Levanger sykehus

28:37

+0:00

6:48

2.

Marit Schmid

Gjest

30:17

+1:40

7:12

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Gjestheim

Freidig

26:57

+0:00

10:21

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

26:35

+0:00

7:35

2.

Gunn Tove Leiren

St Olavs Hospital

37:36

+11:01

10:44

DSQ

Oddveig Hovdenak

Agraff

26:47

60

Arrangør

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

Arrangør

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Gjestvang

Freidig

40:14

+0:00

11:29

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

30:13

+0:00

7:11

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

2:03

121 38 39 151 31 118 47 35 154 152 117 157 5...

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

COWI

25:24

+0:00

7:15

2.

Margot Lynum

Statens Vegvesen

26:10

+0:46

7:28

3.

Monika Haga

NTNU

28:49

+3:25

8:14

4.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

30:35

+5:11

8:44

5.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

33:30

+8:06

9:34

6.

Nina Reitan

Rise

33:40

+8:16

9:37

7.

Marit Melhuus

Xylem

36:22

+10:58

10:23

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

42:57

+0:00

10:13

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Heitmann

St Olavs Hospital

26:18

+0:00

10:06

DSQ

Marianne Hagaseth

SINTEF Energi

23:46

150

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

29:22

+0:00

8:23

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

29:35

+0:13

8:27

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

30:07

+0:45

8:36

4.

Merete Aarstein

Norconsult

38:52

+9:30

11:06

DSQ

Tone Almås

Leik, IL

26:00

60

Arrangør

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

20:46

+0:00

7:59

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

22:09

+1:23

8:31

3.

Siri Bø Timestad

Norconsult

24:38

+3:52

9:28

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim Kommune

25:34

+0:00

7:18

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

32:06

+6:32

9:10

3.

Aashild S. Langseth

NSDTF

32:34

+7:00

9:18

4.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

32:53

+7:19

9:23

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

33:10

+7:36

9:28

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

35:27

+9:53

10:07

7.

Erika Bugten

Berg hansen

39:15

+13:41

11:12

Arrangør

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

NTNU

25:29

+0:00

9:48

2.

Sissel Horghagen

NTNU

25:59

+0:30

9:59

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

31:53

+6:24

12:15

4.

Gro Rypdal

VIsma

33:32

+8:03

12:53

5.

Ingrid Venås

Equinor

43:08

+17:39

16:35

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

26:32

+0:00

7:34

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

31:13

+4:41

8:55

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

32:58

+6:26

9:25

4.

Trine Barstad

NTNU

36:52

+10:20

10:32

5.

Bodil Monsen

SINTEF

53:05

+26:33

15:10

Klasse: D 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

53:29

+0:00

12:44

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Kiste

Fylkeskommunen

37:55

+0:00

14:35

2.

Kirsti Haarberg

Eget

38:40

+0:45

14:52

DSQ

Anne Furuholt

TOBB

31:09

38

DSQ

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

31:50

154 57

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Bodil Lund

HVIL

30:19

+0:00

11:39

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eric Young

Agraff

22:41

+0:00

6:18

2.

Tobias Iveland

St. Olavs Hospital

24:12

+1:31

6:43

3.

Magnus Normann

Eget

26:22

+3:41

7:19

4.

Tore Dyrendahl

NVE

27:15

+4:34

7:34

5.

Johan Nordahl

Eget

29:21

+6:40

8:09

6.

Damien Brouard

Nordic Semi Conductor

32:01

+9:20

8:53

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aamodt

Comsol

20:29

+0:00

4:52

2.

Ola Keiserås

Eget

23:13

+2:44

5:31

3.

Jerome Soulard

ARM

25:11

+4:42

5:59

4.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

25:48

+5:19

6:08

5.

Kasper Schei

NTNUI

26:12

+5:43

6:14

6.

Marius Jensen

Siemens

26:44

+6:15

6:21

7.

Erik Frøseth

Oracle

28:14

+7:45

6:43

8.

Sebastian Blasius

ARM

29:56

+9:27

7:07

9.

Christian Grøvdal

ARM

31:33

+11:04

7:30

10.

Magnus Walstad

ARM

36:57

+16:28

8:47

DSQ

Ivar Marthinusen

NTNUI

24:30

154

DSQ

Eirik Aal

Multiconsult

25:07

154

DSQ

Magnus Holm Nygaard

Aker Solutions

28:27

64

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Titlestad

ARM

29:28

+0:00

8:11

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Trollelg

21:51

+0:00

5:12

2.

Jonas Waefler

Powel

24:36

+2:45

5:51

3.

Børge Leiren

Heimdal VGS

25:16

+3:25

6:00

4.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

28:20

+6:29

6:44

5.

Anthony Bossard

Microchip

33:41

+11:50

8:01

6.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

35:14

+13:23

8:23

7.

Magnus B. Lundhaug

PIL

42:55

+21:04

10:13

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Hansen

Statens Vegvesen

21:09

+0:00

5:52

2.

Geir Hanssen

Saplov

23:20

+2:11

6:28

3.

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

25:21

+4:12

7:02

4.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

26:09

+5:00

7:15

5.

Terje Aunvik

Telenor

28:36

+7:27

7:56

6.

Oscar Torresbaca

Nordic Semi Conductor

38:45

+17:36

10:45

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

23:09

+0:00

5:30

2.

Christian Hohl

Statens vegvesen

23:28

+0:19

5:35

3.

Lars Løseth

Equinor

28:06

+4:57

6:41

4.

Erik Sæbø

Nordic Semi Conductor

32:55

+9:46

7:50

5.

Pål Hybertsen

Politiet

33:06

+9:57

7:52

6.

Snorre Gangaune

Statkraft

33:18

+10:09

7:55

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

21:57

+0:00

6:05

2.

Kjetil Sletten

Statens vegvesen

24:36

+2:39

6:50

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

25:44

+3:47

7:08

4.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

28:03

+6:06

7:47

5.

Are Rogstad

DnB

28:30

+6:33

7:55

6.

Kjetil Sundt

St Olavs Hospital

29:47

+7:50

8:16

DSQ

Kurt Amundsen

Avinor

27:08

154

DSQ

Morten Løberg

OK Fjell

28:16

121

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

26:54

+0:00

6:24

2.

Johan Helle

St Olavs Hospital

28:21

+1:27

6:45

3.

Vegard Hansen

Prima AS

31:10

+4:16

7:25

4.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

33:01

+6:07

7:51

5.

Jørgen Bordli

Enova

44:51

+17:57

10:40

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Telenor

22:20

+0:00

6:12

2.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

23:47

+1:27

6:36

3.

Øystein Wiggen

Lindorff

24:23

+2:03

6:46

4.

Arild Heggeset

SINTEF

30:22

+8:02

8:26

5.

Per Olav Floe

ARM

33:04

+10:44

9:11

6.

Vidar Lunda

DNB Sport

33:18

+10:58

9:15

7.

Geir Willumsen

A C Møller

33:48

+11:28

9:23

8.

Rune Krogh

TrønderEnergi

34:35

+12:15

9:36

DSQ

Rune Viken

Gintel

6:34

157 152 151 39 121 154 146 117 31 118 55 58 6...

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

Powel

25:18

+0:00

6:01

2.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

25:47

+0:29

6:08

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

25:56

+0:38

6:10

4.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

26:52

+1:34

6:23

4.

Håvard Lorange

Siemens

26:52

+1:34

6:23

6.

Øystein Grøvlen

Alibaba

27:40

+2:22

6:35

DSQ

Stein Ivar Foss

SIT

26:45

154

DSQ

Terje Berg

Statkraft

34:23

96

Arrangør

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hagen

St Olavs Hospital

21:59

+0:00

6:06

2.

Terje Midtbø

NTNU

24:54

+2:55

6:55

3.

Atle Haugan

Equinor

28:01

+6:02

7:46

4.

Tor Arne Haugen

DNB

30:02

+8:03

8:20

5.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

30:58

+8:59

8:36

6.

Petter Mikalsen

Telenor

31:50

+9:51

8:50

154

7.

John Lerli

Trønderbladet

36:23

+14:24

10:06

8.

Ivar Erdal

Ecotone

37:45

+15:46

10:29

9.

Bobo Nordahl

NGU

55:49

+33:50

15:30

DSQ

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

26:57

117

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

27:42

+0:00

6:35

2.

Håkon Tjelmeland

NTNU

34:40

+6:58

8:15

DSQ

Jostein Mårdalen

NTNU

26:18

58

DSQ

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

27:43

38 154

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Kvittem

Uninett

31:31

+0:00

8:45

2.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

34:17

+2:46

9:31

3.

Frode Stølan

Telenor

34:30

+2:59

9:35

4.

Tore Fornes

Eget

34:50

+3:19

9:40

5.

Sverre Helge Torp

St Olavs Hospital

37:26

+5:55

10:23

DSQ

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

24:14

117

DSQ

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

27:18

117

DSQ

Terje Kanstad

NTNU

27:46

117

DSQ

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

30:31

118

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

PwC

27:07

+0:00

6:27

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

28:17

+1:10

6:44

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

30:33

+3:26

7:16

4.

Helge Løseth

Equinor BIL

31:34

+4:27

7:30

5.

Geir Arnesen

Eget

32:22

+5:15

7:42

6.

Lasse Natvig

NTNU

34:52

+7:45

8:18

7.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

37:37

+10:30

8:57

Klasse: H 65-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Rolf Bye

Trondheim kommune

36:15

117 118

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Mjøsund

Sparebank 1 SMN

32:18

+0:00

12:25

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

28:53

+0:00

8:15

2.

Jan Erik Kofoed

NTNU

32:25

+3:32

9:15

3.

Klaus Livik

Powel

32:39

+3:46

9:19

3.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

32:39

+3:46

9:19

5.

Rune M Holt

NTNU

33:17

+4:24

9:30

6.

Tore Heggem

HiNT

33:34

+4:41

9:35

7.

John Sirum

Rambøll

33:38

+4:45

9:36

8.

Tor Gjermstad

Hemit

34:18

+5:25

9:48

9.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

35:20

+6:27

10:05

10.

Trond Damås

Skanska Aktiv

35:23

+6:30

10:06

11.

Bjørn Rindstad

NGU

36:34

+7:41

10:26

12.

Kjell Arne Henninen

NHN

38:40

+9:47

11:02

13.

Asbjørn Rønning

Eget

43:34

+14:41

12:26

DSQ

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

42:03

175

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

38:28

+0:00

9:09

2.

Stein Øvstedal

NTNU

48:42

+10:14

11:35

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

21:14

+0:00

8:10

2.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

29:17

+8:03

11:15

3.

Øistein Åsmul

Kommunen

31:05

+9:51

11:57

4.

Torger Haarberg

Eget firma

48:13

+26:59

18:32

DSQ

Thore Sundsethvik

Stålsmith

44:38

150

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

27:32

+0:00

7:52

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

29:15

+1:43

8:21

3.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

30:48

+3:16

8:48

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

31:37

+4:05

9:02

5.

Frode Stensrud

Eget

32:20

+4:48

9:14

6.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

32:43

+5:11

9:20

7.

Egil Repvik

NETTseksjonering

34:07

+6:35

9:44

8.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

35:57

+8:25

10:16

9.

Torgeir Iversen

Evry

36:49

+9:17

10:31

10.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

37:15

+9:43

10:38

11.

Tore Kiste

Fylket

37:27

+9:55

10:42

12.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

38:47

+11:15

11:04

DSQ

Per Bjørgum

Politiet

28:43

60

Arrangør

Roar Stenset

St Olav

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

36:31

+0:00

8:41

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

39:08

+2:37

9:19

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

43:46

+7:15

10:25

4.

Robert Strøm

Eget

54:45

+18:14

13:02

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

26:49

+0:00

10:18

2.

Finn Bjørgum

Eget

29:37

+2:48

11:23

3.

Bjørn Norberg

Veritas

35:28

+8:39

13:38

DSQ

Olaf Eggen

Jernia

38:11

150

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

30:09

+0:00

8:36

2.

Leif Engen

Eget

37:27

+7:18

10:42

3.

Finn Faye Knudsen

NTNU

38:31

+8:22

11:00

4.

Eigil Sørli

Q-Free

38:43

+8:34

11:03

DSQ

Tore Brurok

Eget

32:30

60

DSQ

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

36:29

95

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

37:25

+0:00

8:54

2.

Roar Forbord

Terratec

39:43

+2:18

9:27

3.

Torleif Stephansen

Evry

42:44

+5:19

10:10

Rett tid = 42.44

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

28:33

+0:00

10:58

2.

Edmund Olsen

NTNU

31:25

+2:52

12:05

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

38:49

+0:00

11:05

2.

Arne Sæterhaug

Eget

40:14

+1:25

11:29

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

41:24

+2:35

11:49

DSQ

Stig Arild Haugskott

Posten

35 121 39 151 47 45 31 55 60 69 44 113 6...

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

43:59

+0:00

12:34

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

56:09

+12:10

16:02

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Leiren

Student

19:59

+0:00

7:41

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Sundt

Skoleelev

26:31

+0:00

7:21

2.

Imre Fremstad

Skoleelev

27:08

+0:37

7:32

3.

Aksel Viken

Skoleelev

29:46

+3:15

8:16

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Ingrid Nissen

St Olavs Hospital

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

PWC

24:31

+0:00

5:50

2.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

24:46

+0:15

5:53

3.

Vebjørn Bergh-Hansen

Gjest

28:56

+4:25

6:53

Arrangør

Paul Drangsland

St Olavs Hospital


Sist oppdatert:

28 august 2019, 16:46:14

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

237

Antall startet:

237