Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P3 Huk 9. mai 2019

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sletner

GEOFORM

38:07

+0:00

10:26

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

43:22

+0:00

11:52

2.

Maria Ahlman

Kværner

1:29:17

+45:55

24:27

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

50:46

+0:00

13:54

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

GEOFORM

38:09

+0:00

14:04

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

42:38

+4:29

15:43

3.

Mari Birkeland Leholdt

Maris Interiørhjelp & Systue

44:36

+6:27

16:27

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Thales BIL

52:15

+0:00

19:16

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

56:02

+0:00

20:40

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:08:08

+12:06

25:08

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

47:56

+0:00

17:41

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

36:24

+0:00

8:13

2.

Filip Engebretsen

PRIVAT

42:43

+6:19

9:38

3.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

44:14

+7:50

9:59

4.

Christian Fossen

Cardo

49:45

+13:21

11:13

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Reload

47:54

+0:00

10:48

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

32:58

+0:00

7:26

2.

Eskil Dahlen

TeLENOR

32:59

+0:01

7:26

112

3.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

36:01

+3:03

8:07

4.

Johan Haavardtun

Schenker

38:04

+5:06

8:35

112

5.

Anders Flågen

Heming Orientering

38:49

+5:51

8:45

6.

Hallvard Koren

OK Moss

40:43

+7:45

9:11

7.

Uno Hanslien

Bilpost

50:36

+17:38

11:25

8.

Jon Lahlum

GEOFORM

53:28

+20:30

12:04

DSQ

Ketil Risvold

TeLENOR

54:15

102 112

DSQ

Odd Arve Lien

Bærum Sykehus

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

31:22

+0:00

8:35

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

33:53

+2:31

9:16

3.

Per Kaarby

Over Toppen IL

35:43

+4:21

9:47

4.

Håkon Halvorsen

Statnett BIL

37:02

+5:40

10:08

5.

Bjørn Solhjem

Hægland og Svanberg

37:35

+6:13

10:17

6.

Tore Voss Fagervold

Bane Nor BIL Oslo

41:44

+10:22

11:26

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge

30:53

+0:00

8:27

2.

Einar Jensen

Statens kartverk

33:02

+2:09

9:03

3.

Knut Anders Løken

FOssum IF

33:30

+2:37

9:10

4.

Are Eriksen

OSI

33:47

+2:54

9:15

117

5.

Eirik Tandrevold

FOssum IF

35:00

+4:07

9:35

6.

Svein Rosland

Statens veivesen

35:52

+4:59

9:49

7.

Ove Martinsen

Hauketo IF

41:18

+10:25

11:18

8.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

44:15

+13:22

12:07

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Open iT

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

GEOFORM

21:47

+0:00

8:02

2.

Per Nermo

COWI BIL

33:16

+11:29

12:16

3.

Reidar Kierulf

RKP

47:18

+25:31

17:27

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

45:58

+0:00

16:57

DSQ

Knut G Karlsen

Omega AS

30:19

106

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

32:14

+0:00

11:53

110

2.

Roar Gudding

Vetbil

35:10

+2:56

12:58

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

38:29

+6:15

14:12

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

58:50

+26:36

21:42

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:08:34

+36:20

25:18

6.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:28:10

+55:56

32:32

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

43:23

+0:00

16:00

2.

Ingvald Sevaldson

GEOFORM

1:32:26

+49:03

34:06

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

35:10

+0:00

12:58

2.

Alexander Rødsten

Heming Orientering

35:56

+0:46

13:15


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 juni 2019, 07:45:46

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56