Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Vårsleppet 11. mai 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linus Fossum Malmring

Freidig

30:42

19:11

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

20:10

+0:00

12:36

2.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

25:20

+5:10

15:50

3.

Maia Ruano Strand

Wing OK

26:16

+6:06

16:25

DSQ

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

19:33

114 147 117 50 70

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

17:55

+0:00

8:57

2.

Hanna Lindqvist

Östersunds OK

21:09

+3:14

10:34

3.

Nora Halvorsen

Freidig

23:30

+5:35

11:45

4.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

25:06

+7:11

12:33

5.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

36:15

+18:20

18:07

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

29:38

+0:00

9:15

2.

Trude Markhus

Verdal OK

32:04

+2:26

10:01

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

35:33

+5:55

11:06

4.

Anna Aurora Nolte

Freidig

36:45

+7:07

11:29

5.

Ida Solli

Mo OK

37:13

+7:35

11:37

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Tesarova

Wing OK

32:52

+0:00

9:07

2.

Solveig Vassenden

Stjørdals-Blink Orientering

33:39

+0:47

9:20

3.

Marit Schmid

OL Trollelg

34:46

+1:54

9:39

4.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

40:08

+7:16

11:08

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

30:18

+0:00

8:39

2.

Mette Resell Nolte

Freidig

35:44

+5:26

10:12

3.

Anna Karlqvist

IL BUL-Tromsø

40:42

+10:24

11:37

4.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

1:04:09

+33:51

18:19

DNS

Margot Bolstad Lynum

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

32:12

+0:00

10:03

2.

Tone Almås

IL Leik

35:59

+3:47

11:14

3.

Ann Karin Tjørhom

Ganddal IL

43:06

+10:54

13:28

4.

Mai Iren Almås

IL Leik

47:06

+14:54

14:43

5.

Mette Bjerve

Mo OK

48:05

+15:53

15:01

6.

Gunhild Bredesen

Verdal OK

54:17

+22:05

16:57

DSQ

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

32:15

39 124 112 146 138 136 113 50

DSQ

Randi Jensen

Frol IL

40:38

143

DNS

Torunn Spets Storhov

Freidig

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

39:23

+0:00

12:18

2.

Magnhild Forseth

Frol IL

40:22

+0:59

12:36

3.

Ruth Schmid

OL Trollelg

57:53

+18:30

18:05

3.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

57:53

+18:30

18:05

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Torid Kvaal

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simon Lindqvist

Östersunds OK

13:12

+0:00

8:15

2.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

14:21

+1:09

8:58

3.

Jonas Alstad

Frol IL

14:24

+1:12

9:00

4.

Mathias Aarbogen Dahl

OL Trollelg

16:35

+3:23

10:21

5.

Emil Braa Holm

OL Trollelg

16:43

+3:31

10:26

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tristan Halvorsen

Freidig

14:28

+0:00

7:14

2.

Magnus Alstad

Frol IL

15:43

+1:15

7:51

3.

Alf Petter Lynum

Freidig

20:17

+5:49

10:08

4.

Joar Bäckman

Frösö IF

24:03

+9:35

12:01

5.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

31:18

+16:50

15:39

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

August Maske

Freidig

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Myhre

Stjørdals-Blink Orientering

39:44

+0:00

7:56

2.

Mats Lindaas

Elverum OK

43:16

+3:32

8:39

3.

Martin Ohlsson

OK Storsjön

44:08

+4:24

8:49

4.

Tommy Schmid

OL Trollelg

44:09

+4:25

8:49

5.

Marcus Amrén

Östersunds OK

44:14

+4:30

8:50

6.

Magnus Johansson

Åre OK

47:56

+8:12

9:35

7.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

55:01

+15:17

11:00

DSQ

Jan Schmid

OL Trollelg

36:12

122

Avlest

David Lundsten

IFK Umeå

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

OL Trollelg

33:22

+0:00

6:40

2.

Johan Ivarsson

Freidig

36:14

+2:52

7:14

3.

Magne Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

39:44

+6:22

7:56

4.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

41:38

+8:16

8:19

5.

Gunnar Vatn

Frol IL

41:43

+8:21

8:20

6.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

43:57

+10:35

8:47

7.

Arild H Clausen

Freidig

46:18

+12:56

9:15

8.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

49:37

+16:15

9:55

9.

Olle Malmring

Freidig

54:57

+21:35

10:59

10.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

57:53

+24:31

11:34

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

29:38

+0:00

7:24

2.

Vidar Skjerve

Verdal OK

30:34

+0:56

7:38

3.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

30:55

+1:17

7:43

4.

Ulf Lindqvist

Östersunds OK

31:36

+1:58

7:54

5.

Jack Bjørnsen

Kristiansand OK

31:39

+2:01

7:54

6.

Christian Jomaas

Fossum IF

32:00

+2:22

8:00

7.

Øystein Østermann

Heming Orientering

32:45

+3:07

8:11

8.

Frode Haugskott

OL Trollelg

33:31

+3:53

8:22

9.

Trond Brevik

Fossum IF

33:44

+4:06

8:26

10.

Knut Hagen

Byåsen IL

34:52

+5:14

8:43

11.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

35:22

+5:44

8:50

12.

Svein Terje Kolstad

Freidig

37:44

+8:06

9:26

13.

Björn Olofsson

OK Storsjön

39:50

+10:12

9:57

14.

Stein Markhus

Verdal OK

41:21

+11:43

10:20

15.

Roger Krohn

Fältjägarnas IF

42:17

+12:39

10:34

16.

Geir Paulsen

OL Trollelg

42:24

+12:46

10:36

17.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

44:13

+14:35

11:03

18.

Gunnar Eide

Bjugn IL

46:14

+16:36

11:33

19.

Martin Frischknecht

Alta OL

54:47

+25:09

13:41

20.

Torulf Bäckman

Frösö IF

57:24

+27:46

14:21

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Rønning

OK Skøynar

30:29

+0:00

8:28

2.

Geir Owren

Freidig

35:36

+5:07

9:53

3.

Arnulf Villmo

Korgen IL

38:30

+8:01

10:41

4.

Lasse Natvig

Byåsen IL

40:51

+10:22

11:20

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Waage

Freidig

34:29

+0:00

10:46

2.

Rolf Karset

Steinkjer OK

42:03

+7:34

13:08

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

46:35

+12:06

14:33

DNS

Gunnar Østerbø

Freidig

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

56:02

+0:00

17:30

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning B. Carlsen

OK Moss

25:37

+0:00

8:00

2.

Dag Steinar Ragvin

Bø ol

29:34

+3:57

9:14

3.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

30:44

+5:07

9:36

4.

Eivind Lona

Wing OK

31:06

+5:29

9:43

5.

Alex Pedersen

OL Trollelg

31:33

+5:56

9:51

6.

Frantisek Kolovsky

NTNUI

31:47

+6:10

9:55

7.

Olav M. Indergaard

Frol IL

33:36

+7:59

10:30

8.

Mai Britt Bjørk

Sandefjord OK

44:56

+19:19

14:02

9.

Irene Skiri

Bodø og Omegn IF Orientering

45:00

+19:23

14:03

DSQ

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

48:02

39 124 112 146 138 136 113 50

DNS

Janne Fossum Malmring

Freidig

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvil Snøfugl

Freidig

24:59

+0:00

12:29

2.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

33:42

+8:43

16:51

DSQ

Kristian Klausen

25:23

70

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bedrich Said

15:56

+0:00

9:57

2.

Rigmor Standal

Stjørdals-Blink Orientering

20:21

+4:25

12:43

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Irene Storler Snøfugl

Freidig

24:04

15:02

Marit Storler Snøfugl

Freidig

19:25

12:08

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

20:39

12:54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 mai 2019, 14:12:46

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

116

Antall startet:

110