Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

P4 OBIK/AB løp 1 14. mai 2019

Klasse: NÅ (NYBEGYNNER)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

18:15

Klasse: ÅK (KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

49:47

+0:00

2.

Hege Gunnerød

Asker SK

51:06

+1:19

DSQ

Tom Rådahl

Tyrving

1:01:20

62 71 73 91 55

Klasse: ÅM (MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Viggo Eriksen

Fossum IF

1:15:23

+0:00

Klasse: ÅL (LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Plaian

Asker SK

1:17:52

+0:00

Klasse: H17-34 (LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

44:15

+0:00

2.

Eirik Asdøl

Asker Skiklubb

1:09:35

+25:20

3.

Torbjørn Vadder

ABB BIL

1:30:51

+46:36

DSQ

Bård Næss

ABB BIL

1:19:51

58 62 65 72 75 76 77 83 84 91 55

Klasse: H35- 44 (LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Pettersen

Nydalens SK

39:41

+0:00

2.

Eirik Watterdal

Privat

44:01

+4:20

Klasse: D35-44 (MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Majken Korsager

Asker Skiklubb

1:06:51

+0:00

Klasse: H50-54 (LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Dahlen

Telenor

45:15

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

48:27

+3:12

3.

Tor Haugset

Heming / Schlumberger

52:40

+7:25

4.

Johan Haavardtun

DB Schenker

52:45

+7:30

5.

Odd Arve Lien

Bærum Sykehus

55:24

+10:09

6.

Bjørn Erik Gunnerød

Hagahogget Låmlag

56:00

+10:45

7.

Øyvind Due Trier

Nydalens SK

1:00:03

+14:48

8.

Hallvard Koren

OK Moss

1:02:29

+17:14

9.

Thomas Konow

Asker Skiklubb / Dr. Tech. Olav Olsen

1:05:17

+20:02

Klasse: D50-54 (MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

Tyrving

47:44

+0:00

2.

Sigrun Nygård

Bane Nor BIL

1:11:49

+24:05

Klasse: H55-59 (MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving

39:57

+0:00

2.

Tore Voss Fagervold

Bane Nor BIL Oslo

42:53

+2:56

3.

Rune Teigland

Aas-Jacobsen

43:57

+4:00

4.

Per Morten Lefdal

Metier OEC

48:58

+9:01

5.

Per Kaarby

Overtoppen IL

54:03

+14:06

6.

Håkon Halvorsen

Statnett BIL

1:04:24

+24:27

Klasse: D55-59 (KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

42:54

+0:00

2.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

45:25

+2:31

3.

Mari Birkeland Leholt

Maris Interiørhjelp og systue

1:07:03

+24:09

4.

Aina Grymyr

Haugerud IF

1:20:36

+37:42

Klasse: H60-64 (MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

40:23

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge orientering

47:44

+7:21

3.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

49:08

+8:45

4.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

49:28

+9:05

5.

Axel Damgaard

Trollo

1:01:42

+21:19

Klasse: D60-64 (KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Thales

1:13:09

+0:00

Klasse: H65-69 (KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Myhre

Sporveien BIL

44:50

+0:00

2.

Reidar Kierulf

RKP

47:06

+2:16

3.

Per Nermo

Cowi BIL

48:09

+3:19

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

51:35

+6:45

5.

Steinar Heid

Equinor

51:53

+7:03

Klasse: D65-69 (KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

IL Tyrving

49:59

+0:00

Klasse: H70-74 (KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

41:19

+0:00

2.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

49:07

+7:48

3.

Einar Skåre

Brevpost

1:00:56

+19:37

4.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

1:03:41

+22:22

DSQ

Trond Wettergreen

Andvord

59:40

73 91 55

Klasse: D70-74 (KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Fossum IF

54:05

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

54:54

+0:49

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:09:56

+15:51

Klasse: H75-79 (KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

43:39

+0:00

2.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

49:43

+6:04

Korriger etternavn... til ld.

3.

Knut Erik Østengen

Thales

52:41

+9:02

4.

Jon C. Fougner

Fugro

53:50

+10:11

5.

Roar Gudding

VET BIL

53:59

+10:20

6.

Arne Reistad

Thales

1:05:11

+21:32

7.

Øystein Madsen

GE Hethcare

1:31:14

+47:35

DSQ

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

42:51

65 52 58 62 71 73 91 55

Klasse: D75-79 (KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:09:14

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

1:11:20

+2:06

DSQ

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:27:12

73 91 55

Klasse: H80- (KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

Heming Orientering

50:24

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker SK

1:05:11

+14:47

DSQ

Per Meiland

Lommedalens IL

1:47:27

73

DSQ

Per Gjermo

Asker Skiklubb

2:03:21

55


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 mai 2019, 22:14:09

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

69

Antall startet:

69