Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 3, Stavsjøen 14. mai 2019

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Wiersholm

Multiconsult

27:06

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Tesarova

Microsoft

41:43

+0:00

2.

Tale Skei

Skoleelev

45:01

+3:18

3.

Hanne Vefsnmo

SINTEF Energi

50:36

+8:53

4.

Marie Bredal

NGU

59:24

+17:41

5.

Sandrine Pic

Nordic Semi Conductor

1:17:25

+35:42

6.

Paula Hilger

NGU

1:26:56

+45:13

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

40:00

+0:00

2.

Oddveig Hovdenak

Agraff

49:02

+9:02

3.

Kristin Høydalsvik

NTNU

50:18

+10:18

4.

Ingrid Grændsen

Agraff

50:51

+10:51

5.

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

59:19

+19:19

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Moseid

NGI

48:17

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

51:30

+0:00

2.

Sylvi Gaut

Sweko

54:26

+2:56

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

35:27

+0:00

2.

Kari Solem Aune

COWI

41:47

+6:20

3.

Monika Haga

NTNU

54:45

+19:18

4.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

1:10:05

+34:38

5.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:29:17

+53:50

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Øystein Husby

Statnett

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

39:52

+0:00

2.

Janne Elisabeth Iversen

Gintel

1:04:00

+24:08

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

43:47

+0:00

2.

Siw Selleg

Trondheim kommune

47:19

+3:32

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

48:01

+4:14

4.

Hilde Forbord

Big Bite

52:57

+9:10

5.

Merete Aarstein

Norconsult

1:10:39

+26:52

6.

Nina Reitan

Rise

1:23:41

+39:54

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:22:48

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

43:59

+0:00

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

53:24

+9:25

Arrangør

Merete Knain

Enova

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

48:59

+0:00

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

55:24

+6:25

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

57:54

+8:55

4.

Aashild Langseth

NSDTF

59:44

+10:45

5.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:00:19

+11:20

6.

Erika Bugten

Bergh Hansen

1:09:25

+20:26

DSQ

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:12:53

55 95 96 64 60 47 118 152 150 175

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

NTNU

47:37

+0:00

2.

Sissel Horghagen

NTNU

59:01

+11:24

3.

Gro Rypdal

Visma

1:08:06

+20:29

4.

Ingrid Venås

Equinor

1:14:39

+27:02

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

51:34

+0:00

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

54:34

+3:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

1:03:14

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

57:44

+0:00

2.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:59:58

+1:02:14

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

1:03:59

+0:00

2.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:04:06

+0:07

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:02:07

+0:00

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:22:38

+20:31

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Marthinusen

NTNUI

58:57

+0:00

DSQ

Damien Brouard

Nordic Semi Conductor

18:09

69 57 58 51 64 92 44 45 118 152 151

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Eget

50:22

+0:00

2.

Brage Jørum

NTNUI

53:24

+3:02

3.

Eirik Aal

Multiconsult

56:36

+6:14

4.

Johan Landrø

Prosjektutvikling Midt-Norge

57:31

+7:09

Innsendt korrigert klubb

5.

Halvor Lund

Bekk

1:00:07

+9:45

6.

Henrik Langeland

NGI

1:02:26

+12:04

7.

Ådne Messel Nafstad

NTNU

1:04:42

+14:20

8.

Kasper Schei

NTNUI

1:14:14

+23:52

9.

Bjørn Kristian Bache

NGI

1:14:18

+23:56

10.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:17:11

+26:49

11.

Sebastian Blasius

ARM

1:20:18

+29:56

12.

Marius Jensen

Siemens

1:23:43

+33:21

13.

Tobias Iveland

St. Olavs Hospital

1:27:59

+37:37

14.

Eric Young

Agraff

1:28:41

+38:19

15.

Magnus Walstad

ARM

1:40:06

+49:44

16.

Christian Grøvdal

ARM

1:46:17

+55:55

17.

Tore Jensås

Multiconsult

2:11:32

+1:21:10

DSQ

Magnus Normann

NTNUI

1:35:00

39 44 45 47 118 150

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Asbjørn Fossmark

Nordic Semi Conductor

1:36:52

69 57 58 51 64 92 44 45 118 152 151

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Trollelg

47:15

+0:00

2.

Nicholas Morgan

Sveberg Dyrehospital

52:37

+5:22

3.

Jonas Waefler

Powel

53:01

+5:46

4.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:00:48

+13:33

5.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

1:04:16

+17:01

6.

Anthony Bossard

Microchip

1:19:30

+32:15

7.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:38:55

+51:40

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Gangaune

Statkraft

50:08

+0:00

2.

Kim Bjerkevoll

Powel AS

54:42

+4:34

3.

Geir Hanssen

Saplov

56:54

+6:46

4.

Erik Sæbø

Nordic Semi Conductor

1:07:38

+17:30

5.

Christian Gutvik

NTNU

1:09:58

+19:50

DSQ

Oscar Torresbaca

Nordic Semi Conductor

1:32:01

58 51 64 92 44 45 118 152 151

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Løseth

Equinor

55:50

+0:00

2.

Lars Martin Hafstad

Politiet

1:08:05

+12:15

3.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:19:47

+23:57

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Otto Wittner

UNInett

57:25

+0:00

2.

Odd Magne Reitan

Microchip

1:05:07

+7:42

3.

Morten Løberg

OK Fjell

1:09:04

+11:39

4.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:13:43

+16:18

5.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

1:14:15

+16:50

69 57 58 51 64 92 44 45 152 151 175

6.

Vidar Gjelsvik

NGI

1:19:25

+22:00

DSQ

Anders Håkon Gaut

Evry

1:37:46

45 118 152 151

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

55:58

+0:00

2.

Fredrik Johannesen

Sweco

58:27

+2:29

3.

Truls Ryum

NTNU

1:11:21

+15:23

4.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:17:56

+21:58

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

48:13

+0:00

2.

Øystein Wiggen

Lindorff

52:18

+4:05

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

56:30

+8:17

4.

Jon Vindal

Consto

1:02:45

+14:32

5.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:03:57

+15:44

6.

Per Olav Floe

ARM

1:28:27

+40:14

7.

Geir Willumsen

A C Møller

1:29:44

+41:31

DSQ

Jan Hage

Eget

1:13:55

151

DSQ

Anders Sveen

Equinor BIL

1:28:15

44 45 118 152 151

Brutt

RUNE Viken

Gintel

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

52:42

+0:00

2.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

53:34

+0:52

3.

Jon Røstum

Powel

54:33

+1:51

4.

Harald Huse

Norkart

55:38

+2:56

5.

Svein Erik Bratsberg

NTNU Bil

56:51

+4:09

6.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:00:43

+8:01

7.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:02:35

+9:53

8.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:04:59

+12:17

9.

Stig Forbord

Optoplan

1:05:23

+12:41

10.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

1:05:53

+13:11

11.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:13:03

+20:21

12.

Stein Ivar Foss

SIT

1:13:53

+21:11

13.

Terje Berg

Statkraft

1:15:24

+22:42

Arrangør

Lars Erik Strømsnes

Statnett

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Corneil

Eggen Arkitekter AS

1:01:24

+0:00

2.

Bobo Nordahl

NGU

1:11:57

+10:33

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Haugan

Equinor BIL

53:40

+0:00

2.

Geir Paulsen

Siemens

56:21

+2:41

3.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

57:01

+3:21

4.

Bjørn Munch

Oracle

1:04:36

+10:56

5.

John Lerli

Trønderbladet

1:05:34

+11:54

6.

Erling Bye

BDO AS

1:10:03

+16:23

7.

Petter Mikalsen

Telenor

1:11:50

+18:10

8.

Tor Arne Haugen

DNB

1:17:18

+23:38

9.

Per Magne Gjervold

Skanska Aktiv

1:18:08

+24:28

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

55:20

+0:00

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:01:10

+5:50

3.

Dag Stenersen

SINTEF

1:04:41

+9:21

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:06:12

+10:52

5.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:25:57

+30:37

Arrangør

Olve Mogstad

Statnett

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Kanstad

NTNU

53:26

+0:00

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

53:52

+0:26

3.

Helge Eriksen

Eget

55:33

+2:07

4.

Erik Horghagen

BDO AS

1:02:49

+9:23

5.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:08:18

+14:52

6.

Tore Fornes

Eget

1:10:13

+16:47

7.

Morten Skoglund

NVE

1:15:23

+21:57

8.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:16:39

+23:13

9.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

1:20:07

+26:41

10.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:22:15

+28:49

11.

Frode Stølan

Telenor

1:26:26

+33:00

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Equinor

1:05:40

+0:00

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:10:57

+5:17

3.

Lasse Natvig

NTNU

1:12:00

+6:20

4.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:14:37

+8:57

5.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:18:52

+13:12

DSQ

Rolf Røsand

Rambøll

48:05

55 35 31 36 64 38 39 44 45 47 118 150

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

58:34

+0:00

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor

39:46

+0:00

2.

Bjørn Berger

Kabokart

45:58

+6:12

3.

Steinar Aasvang

Siemens

46:14

+6:28

4.

Tore Heggem

HiNT

48:16

+8:30

5.

Klaus Livik

Powel

51:39

+11:53

6.

Arnulf Villmo

Korgen

54:47

+15:01

7.

John Sirum

Rambøll

57:40

+17:54

175

8.

Even Hofstad

DNB Sport

59:26

+19:40

9.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:00:04

+20:18

10.

Tor Gjermstad

Hemit

1:00:48

+21:02

11.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:03:53

+24:07

12.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:05:37

+25:51

13.

Reidar Ottem

MTG

1:06:16

+26:30

14.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:09:29

+29:43

15.

Asbjørn Rønning

Eget

1:14:52

+35:06

16.

Odd Martin berge

Equinor BIL

1:22:01

+42:15

17.

Kristian Stamnes

TT

2:06:34

+1:26:48

175

DSQ

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:26:29

96 31 64 60 47 118 152

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

1:37:48

+0:00

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

38:33

+0:00

2.

Egil Repvik

NETTseksjonering

44:07

+5:34

3.

Stein Fanavoll

MEMGS

49:18

+10:45

4.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:04:50

+26:17

5.

Torger Haarberg

Eget firma

1:15:35

+37:02

DSQ

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:54:16

69

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Eget

44:19

+0:00

2.

Edgar Furuholt

Det norske

48:17

+3:58

3.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

49:09

+4:50

4.

Per Bjørgum

Politiet

49:11

+4:52

5.

Terje Hansen

Politiet

50:53

+6:34

6.

Ole Lutro

NGU

51:28

+7:09

7.

Frode Stensrud

Eget

53:25

+9:06

8.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

54:44

+10:25

9.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

56:28

+12:09

10.

Ottar G Kristiansen

Evry

59:26

+15:07

10.

Svein Hove

Multiconsult

59:26

+15:07

12.

Torgeir Iversen

Evry

1:01:33

+17:14

DSQ

Roar Stenseth

St Olav

1:13:56

60 47 118 152 150

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:32:36

+0:00

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:34:57

+2:21

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:41:24

+8:48

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

45:46

+0:00

2.

Olaf Eggen

Jernia

54:22

+8:36

3.

Torfinn Knotten

Statoil BIL Trondheim

57:22

+11:36

4.

Finn Bjørgum

Eget

58:16

+12:30

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

48:03

+0:00

2.

Knut Skjesol

Statkraft

56:36

+8:33

3.

Eigil Sørli

Q-Free

58:59

+10:56

4.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:02:35

+14:32

5.

Leif Røhjell

Siemens

1:10:02

+21:59

6.

Tore Brurok

Eget

1:10:30

+22:27

7.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:12:20

+24:17

DSQ

Leif Engen

Eget

56:16

118

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:35:45

+0:00

Brutt

Robert Strøm

Eget

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

52:03

+0:00

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:01:04

+9:01

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Eget

55:52

+0:00

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

57:19

+1:27

3.

Per Løvås

Vegvesenet

1:00:28

+4:36

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:15:36

+19:44

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:14:05

+0:00

2.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:16:10

+2:05

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Sundt

Skoleelev

1:14:26

+0:00

2.

Aksel Viken

Skoleelev

1:14:59

+0:33

3.

Jørgen Aune

Byåsen

1:15:07

+0:41

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

1:01:53

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juli 2019, 12:44:03

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

227

Antall startet:

227