Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 4, Leinstrandmarka Øst 21. mai 2019

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Fosse

1:07:53

+0:00

39:55

2.

Magnus Fosse

1:08:19

+0:26

40:11

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Louise Hals Stensrud

1:06:01

155

DSQ

Fredrik Hals Stensrud

1:06:02

155

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Opedal Uglem

Eget

56:28

+0:00

20:54

2.

Malin Skaug

ÆKNB

57:56

+1:28

21:27

Arrangør

Sina Akolk

ARM

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

45:10

+0:00

11:00

2.

Tale Skei

Skoleelev

46:35

+1:25

11:21

3.

Tone Fanavoll

NHHI

53:05

+7:55

12:56

4.

Marie Bredal

NGU

1:13:20

+28:10

17:53

5.

Sandrine Pic

Nordic Semi Conductor

1:16:16

+31:06

18:36

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

44:59

+0:00

10:58

2.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

53:11

+8:12

12:58

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

54:51

+9:52

13:22

4.

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

57:29

+12:30

14:01

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Gjestvang

Freidig

41:32

+0:00

15:22

2.

Guro Gjestvang

Freidig

57:49

+16:17

21:24

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

46:51

+0:00

11:25

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendom

42:55

+0:00

15:53

2.

Sylvi Gaut

Sweco

50:15

+7:20

18:36

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

COWI

47:58

+0:00

11:41

2.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:04:09

+16:11

15:38

3.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:32:32

+44:34

22:34

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

43:45

+0:00

16:12

2.

Siw Selleg

Trondheim kommune

44:18

+0:33

16:24

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

43:16

+0:00

10:33

2.

Hilde Forbord

Big Bite

54:52

+11:36

13:22

3.

Mette Wanvik

Rambøll

56:30

+13:14

13:46

4.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

58:37

+15:21

14:17

5.

Nina Reitan

Rise

1:21:03

+37:47

19:46

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

35:57

+0:00

13:18

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

36:32

+0:35

13:31

3.

Merete Tønnessen Grøtte

Trondheim kommune

59:03

+23:06

21:52

4.

Eili Kvenild

St. Olavs Hospital

1:05:44

+29:47

24:20

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

46:15

+0:00

11:16

2.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

47:11

+0:56

11:30

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

51:12

+4:57

12:29

4.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

51:36

+5:21

12:35

5.

Aashild Langseth

NSDTF

1:09:09

+22:54

16:51

6.

Erika Bugten

Bergh Hansen

1:09:21

+23:06

16:54

7.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:19:57

+33:42

19:30

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

53:54

+0:00

19:57

2.

Sissel Horghagen

NTNU

1:00:21

+6:27

22:21

3.

Ingrid Venås

Equinor

1:09:01

+15:07

25:33

DSQ

Siri Drogseth

NTNU

43:36

96

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

44:47

+0:00

10:55

2.

Grete Berge Owren

Melhus VGS

52:39

+7:52

12:50

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

58:12

+13:25

14:11

4.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:03:07

+18:20

15:23

5.

Trine Barstad

NTNU

1:11:25

+26:38

17:25

6.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:13:46

+28:59

17:59

7.

Eli Ringdalen

SINTEF

1:18:13

+33:26

19:04

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

43:06

+0:00

15:57

2.

Grethe Skogstad

Trondheim kommune

46:39

+3:33

17:16

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:01:34

+0:00

15:00

2.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:31:25

+29:51

22:17

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Synnøve Syltevik

Eget

51:34

+0:00

19:05

2.

Anne Furuholt

TOBB

59:30

+7:56

22:02

3.

Ebba Bredland

NTNU

1:02:46

+11:12

23:14

4.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:08:38

+17:04

25:25

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Bodil Lund

HVIL

56:01

+0:00

20:44

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:05:29

+9:28

24:15

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:01:08

+0:00

14:54

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegar Nordal

VIanova

52:18

+0:00

13:24

2.

Bjørn Olav Eriksen

NTNU

59:41

+7:23

15:18

3.

Johan Nordahl

Eget

1:02:36

+10:18

16:03

4.

Frank Jakobsen

NGU

1:20:33

+28:15

20:39

5.

Damien Brouard

Nordic Semi Conductor

1:31:18

+39:00

23:24

Arrangør

Christian Grøvdal

ARM

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Eget

42:00

+0:00

7:14

2.

Hallvard Seim Grøvlen

Trollelg

44:07

+2:07

7:36

3.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

46:27

+4:27

8:00

4.

Sjur Messel Nafstad

Powel

48:25

+6:25

8:20

5.

Brage Jørum

NTNUI

48:37

+6:37

8:22

6.

Ådne Messel Nafstad

NTNU

48:39

+6:39

8:23

7.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

57:11

+15:11

9:51

8.

Magnus Holm Nygaard

Aker Solutions

59:03

+17:03

10:10

9.

Bjørn Kristian Bache

NGI

1:00:58

+18:58

10:30

10.

Kasper Schei

NTNUI

1:01:13

+19:13

10:33

11.

Erik Frøseth

Oracle

1:02:07

+20:07

10:42

12.

Martin Uglem

St Olavs Hospital

1:03:03

+21:03

10:52

13.

Johan Landrø

Prosjektutvikling Midt-Norge

1:03:47

+21:47

10:59

14.

Tore Jensås

Multiconsult

1:23:55

+41:55

14:28

DSQ

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:01:41

38

Arrangør

Jerome Soulard

ARM

Arrangør

Magnus Walstad

ARM

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Trollelg

42:46

+0:00

7:22

2.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

54:02

+11:16

9:18

3.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

56:25

+13:39

9:43

4.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:20:22

+37:36

13:51

5.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:38:44

+55:58

17:01

Arrangør

Jan Egil Ruud

Microchip

Arrangør

Anthony Bossard

Microchip

Arrangør

Carl Petter Levy

Microchip

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Gangaune

Statkraft

44:40

+0:00

11:27

2.

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

48:26

+3:46

12:25

3.

Geir Hanssen

Saplov

51:35

+6:55

13:13

4.

Erik Sæbø

Nordic Semi Conductor

57:44

+13:04

14:48

5.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

59:55

+15:15

15:21

6.

Hallvard Sægrov

Sonans

1:00:36

+15:56

15:32

7.

Oscar Torresbaca

Nordic Semi Conductor

1:31:05

+46:25

23:21

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

41:54

+0:00

7:13

2.

Lars Martin Hafstad

Politiet

51:57

+10:03

8:57

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

52:38

+10:44

9:04

4.

Skjalg Stordal

Eget

58:20

+16:26

10:03

5.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:05:35

+23:41

11:18

6.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:19:13

+37:19

13:39

Arrangør

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Sandquist

Sensolink

32:06

+0:00

8:13

2.

Sigurd Hafskjold

ÅF

39:32

+7:26

10:08

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

41:41

+9:35

10:41

4.

Kurt Amundsen

Avinor

46:04

+13:58

11:48

5.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

49:46

+17:40

12:45

6.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

58:32

+26:26

15:00

7.

Otto Wittner

UNInett

58:50

+26:44

15:05

8.

Vidar Gjelsvik

NGI

1:01:15

+29:09

15:42

9.

Anders Håkon Gaut

Evry

1:03:21

+31:15

16:14

Arrangør

Odd Magne Reitan

Microchip

Arrangør

Odd Magne Reitan

Microchip

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

44:00

+0:00

7:35

2.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

47:58

+3:58

8:16

3.

Fredrik Johannesen

Sweco

57:56

+13:56

9:59

4.

Truls Ryum

NTNU

59:55

+15:55

10:19

5.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:10:51

+26:51

12:12

DSQ

Leif Arne Skei

Asplan Viak

1:01:05

97

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Telenor

40:54

+0:00

10:29

2.

Øystein Wiggen

Lindorff

44:40

+3:46

11:27

3.

Øyvind Skaug

ÆKNB

45:23

+4:29

11:38

4.

Stein Ove Østvik

49:23

+8:29

12:39

5.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

50:37

+9:43

12:58

6.

Arild Heggeset

SINTEF

55:47

+14:53

14:18

7.

Vidar Lunda

DNB Sport

58:36

+17:42

15:01

8.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:00:16

+19:22

15:27

9.

Geir Willumsen

A C Møller

1:04:40

+23:46

16:34

10.

Dag Vidar Jensen

Byåsen

1:07:49

+26:55

17:23

11.

Anders Sveen

Equinor BIL

1:27:01

+46:07

22:18

12.

Geir Dahlø

Vy-buss AS

1:27:44

+46:50

22:29

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

46:41

+0:00

8:02

2.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

48:03

+1:22

8:17

3.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

50:07

+3:26

8:38

4.

Bård Smestad

Asolvi

51:15

+4:34

8:50

5.

Arild Holm Clausen

NTNU

54:23

+7:42

9:22

6.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:00:00

+13:19

10:20

7.

Stig Forbord

Optoplan

1:01:59

+15:18

10:41

8.

Harald Storrønning

ATB

1:05:41

+19:00

11:19

9.

Terje Berg

Statkraft

1:09:30

+22:49

11:58

10.

Geir Atle Hoff

Evry

1:22:08

+35:27

14:09

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Petter Opedal

Melhus Kommune

58:02

+0:00

21:29

2.

Bobo Nordahl

NGU

1:02:08

+4:06

23:00

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Wærnes

Telenor

44:09

+0:00

11:19

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

44:47

+0:38

11:28

3.

Erling Bye

BDO AS

45:41

+1:32

11:42

4.

Geir Paulsen

Siemens

46:49

+2:40

12:00

5.

Tor Hammer

Bn Bank

46:56

+2:47

12:02

6.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

52:53

+8:44

13:33

7.

Atle Haugan

Equinor BIL

53:15

+9:06

13:39

8.

John Lerli

Trønderbladet

53:39

+9:30

13:45

9.

Bjørn Munch

Oracle

54:08

+9:59

13:52

10.

Tor Arne Haugen

DNB

57:27

+13:18

14:43

11.

Ivar Erdal

Ecotone

1:08:59

+24:50

17:41

12.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

1:13:25

+29:16

18:49

13.

Petter Mikalsen

Telenor

1:15:36

+31:27

19:23

14.

Vidar Vollan

Trondheim kommune

1:19:11

+35:02

20:18

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

47:44

+0:00

8:13

2.

Bjarne Lien

Trondheim kommune

51:12

+3:28

8:49

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

51:42

+3:58

8:54

4.

Geir Bakkhaug

Politiet

55:16

+7:32

9:31

5.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:03:05

+15:21

10:52

6.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:06:28

+18:44

11:27

7.

Dag Stenersen

SINTEF

1:11:59

+24:15

12:24

8.

Håvard Eidnes

Uninett

1:12:45

+25:01

12:32

9.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:16:15

+28:31

13:08

10.

Morten Husom

Powel

1:26:04

+38:20

14:50

11.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:32:12

+44:28

15:53

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

46:37

+0:00

11:57

2.

Helge Eriksen

Eget

49:59

+3:22

12:48

3.

Erik Horghagen

BDO AS

50:45

+4:08

13:00

4.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

50:52

+4:15

13:02

5.

Terje Kanstad

NTNU

51:42

+5:05

13:15

6.

Ola Eiken

Quad geometrics

53:06

+6:29

13:36

7.

Olav Kvittem

UNInett

53:16

+6:39

13:39

8.

Tore Fornes

Eget

55:21

+8:44

14:11

9.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

55:22

+8:45

14:11

10.

Jan Kåre Vatne

Eget

55:23

+8:46

14:12

11.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

56:09

+9:32

14:23

12.

Morten Skoglund

NVE

56:42

+10:05

14:32

13.

Øystein Hoffart

Jsta

1:02:40

+16:03

16:04

14.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:11:12

+24:35

18:15

DSQ

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

48:01

152

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

PwC

57:14

+0:00

9:52

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:01:01

+3:47

10:31

3.

Arild Vassenden

Sykehusbygg KF

1:02:35

+5:21

10:47

4.

Lasse Natvig

NTNU

1:03:09

+5:55

10:53

5.

Rolf Røsand

Rambøll

1:04:55

+7:41

11:11

6.

Geir Arnesen

Eget

1:06:56

+9:42

11:32

7.

Geir Inge Relling

Heimdal Dyreklinkikk

1:18:54

+21:40

13:36

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

50:34

+0:00

18:43

2.

Atle Mjøsund

Sparebank 1 SMN

1:20:32

+29:58

29:49

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor

40:59

+0:00

9:59

2.

Steinar Aasvang

Siemens

43:16

+2:17

10:33

3.

Klaus Livik

Powel

50:59

+10:00

12:26

4.

Reidar Ottem

MTG

52:57

+11:58

12:54

5.

Even Hofstad

DNB Sport

55:02

+14:03

13:25

6.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

55:07

+14:08

13:26

7.

Tore Heggem

HiNT

55:26

+14:27

13:31

8.

Roar Sundby

NTNU

55:45

+14:46

13:35

9.

Lars Skrøvseth

VisionTech

57:53

+16:54

14:07

10.

Trond Damås

Skanska Aktiv

59:44

+18:45

14:34

11.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:01:56

+20:57

15:06

12.

John Sirum

Rambøll

1:02:45

+21:46

15:18

13.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:04:04

+23:05

15:37

14.

Rune M Holt

NTNU

1:05:49

+24:50

16:03

15.

Jens Øystein Gjersvold

Veivesenet

1:08:24

+27:25

16:40

16.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:11:34

+30:35

17:27

17.

Bjørn Rindstad

NGU

1:12:33

+31:34

17:41

18.

Paul Drangsland

St Olavs Hospital

1:14:04

+33:05

18:03

19.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:16:26

+35:27

18:38

20.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:21:23

+40:24

19:50

21.

Asbjørn Rønning

Eget

1:30:02

+49:03

21:57

22.

Odd Martin berge

Equinor BIL

1:44:13

+1:03:14

25:25

23.

Kristian Stamnes

TT

1:58:10

+1:17:11

28:49

DSQ

Tor Gjermstad

Hemit

1:02:40

175

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Øvstedal

NTNU

1:29:35

+0:00

15:26

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

38:38

+0:00

14:18

2.

Stein Fanavoll

EMGS

44:42

+6:04

16:33

3.

Atle Mørk

NTNU

51:09

+12:31

18:56

4.

Magne Rø

St Olavs Hospital

56:26

+17:48

20:54

5.

Øistein Åsmul

Kommunen

58:40

+20:02

21:43

6.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:24:40

+46:02

31:21

7.

Torger Haarberg

Eget firma

1:38:04

+59:26

36:19

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

45:43

+0:00

11:09

2.

Knut Lillealtern

Eget

45:50

+0:07

11:10

3.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

48:20

+2:37

11:47

4.

Ole Lutro

NGU

48:50

+3:07

11:54

5.

Per Bjørgum

Politiet

49:26

+3:43

12:03

6.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

49:58

+4:15

12:11

7.

Frode Stensrud

Eget

50:41

+4:58

12:21

8.

Edgar Furuholt

Det norske

53:34

+7:51

13:03

9.

Svein Hove

Multiconsult

1:00:02

+14:19

14:38

10.

Terje Hansen

Politiet

1:02:06

+16:23

15:08

11.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:05:25

+19:42

15:57

12.

Roar Stenseth

St Olav

1:06:33

+20:50

16:13

13.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:07:36

+21:53

16:29

14.

Tore Kiste

Fylket

1:08:30

+22:47

16:42

15.

Torgeir Iversen

Evry

1:16:10

+30:27

18:34

16.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:17:06

+31:23

18:48

17.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:26:56

+41:13

21:12

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:10:26

+0:00

12:08

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:21:03

+10:37

13:58

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:26:55

+16:29

14:59

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

43:41

+0:00

16:10

2.

Odd Musum

Rambøll

44:11

+0:30

16:21

3.

Martin Melhuus

Veritas

44:58

+1:17

16:39

4.

Magne Eidem

Veivesenet

47:02

+3:21

17:25

5.

Torfinn Knotten

Statoil BIL Trondheim

51:45

+8:04

19:10

6.

Bjørn Nordberg

Veritas

1:08:35

+24:54

25:24

DSQ

Finn Bjørgum

Eget

58:11

100 146 152 69 92

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

Eget

58:24

+0:00

14:14

2.

Knut Skjesol

Statkraft

58:54

+0:30

14:21

3.

Leif Røhjell

Siemens

1:02:42

+4:18

15:17

4.

Tore Brurok

Eget

1:06:21

+7:57

16:10

5.

Eigil Sørli

Q-Free

1:08:07

+9:43

16:36

6.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:08:37

+10:13

16:44

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:28:45

+0:00

15:18

2.

Roar Forbord

Terratec

1:35:11

+6:26

16:24

DSQ

Robert Strøm

Eget

1:39:32

38

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

47:46

+0:00

17:41

2.

Edmund Olsen

NTNU

55:55

+8:09

20:42

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:01:22

+0:00

14:58

2.

Per Løvås

Vegvesenet

1:07:50

+6:28

16:32

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:10:12

+8:50

17:07

4.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:10:26

+9:04

17:10

DSQ

Gunnar Østerbø

DnB

51:01

97

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Thor Meland

Equinor

47:14

100 146 152 69 92 95 96

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:10:55

+0:00

17:17

2.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:25:30

+14:35

20:51

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Kolstø

NTNU

1:33:51

+0:00

34:45

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Aune

Byåsen

1:21:05

+0:00

20:47

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aune

Skoleelev

36:11

+0:00

8:49

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Berge Owren

Bouvet

39:50

+0:00

6:52

2.

Sigurd Stenvik

Gjest

50:14

+10:24

8:39


Sist oppdatert:

18 august 2019, 22:39:14

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

282

Antall startet:

282