Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell nr.5/ OBIKs poengløp nr. 21 31. august 2010

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Sikkeland

Tyrving, IL

48:11

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:11:07

+0:00

DSQ

Kari Bjaaland

Elle BIL

1:17:54

106 127 107 142 136

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susannah Malm

STATNETT

1:06:23

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

56:25

+0:00

2.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:54:11

+57:46

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sollie

Stabæk If

1:02:53

+0:00

DSQ

Toril Eine

Fossum IF

43:43

124 106

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

33:01

+0:00

2.

Christine Frogner Brath

Hydro BIL

53:38

+20:37

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum Kommune

32:50

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

33:10

+0:20

3.

Sidsel Graff Iversen

Folkehelseinstituttet

40:31

+7:41

4.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

42:35

+9:45

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

45:20

+12:30

6.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

47:47

+14:57

DSQ

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

1:07:48

126 124 106 127 107 142

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

37:15

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker

39:57

+2:42

3.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

44:28

+7:13

4.

Elisabeth Ibsen

UiO

46:03

+8:48

5.

Astrid Kvamme

Heming/Njård

49:46

+12:31

6.

Liv Horntvedt

Lia

53:09

+15:54

7.

Eva Nilsen

Skiforeningen

55:04

+17:49

8.

Anne-Britt Nilsen

HIO

55:15

+18:00

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Jebsen

Tyrving, IL

45:35

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

53:17

+7:42

DSQ

Lilla Madsen

FBI

56:33

136

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Medalen

NEtcom

1:04:15

+0:00

2.

Karl Arne Kjølberg

Team Fabio

1:15:44

+11:29

DSQ

Ola Nakken

Ahus BIL

1:26:54

111 109 106 126 130 136

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

50:14

+0:00

2.

Eskil Dahlen

Telenor

56:24

+6:10

3.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

56:26

+6:12

4.

Marius Fiskevold

Fossum IF

57:32

+7:18

5.

Hallvard Koren

OK Moss

1:04:39

+14:25

6.

Geir Thomas Knutheim

OK Horten

1:09:39

+19:25

7.

Tor Ringstad

Tandberg

1:13:50

+23:36

8.

Marius Burmo

PRIVAT

1:23:06

+32:52

9.

Ketil Risvoll

TELENOR

1:25:46

+35:32

Rettet skrivefeil navn

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Arne Nygård

Tyrving, IL

1:03:15

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

Heming

1:03:48

+0:33

3.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

1:04:01

+0:46

4.

Roger Birkeland

Telenor

1:11:37

+8:22

5.

Trond Westgaard

REC

1:19:38

+16:23

6.

Håkon Halvorsen

Statnett

1:21:03

+17:48

7.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:33:21

+30:06

8.

Geir Hanesand

Thales

1:43:33

+40:18

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jeppe Hansson

FOSSUM

1:01:21

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

1:01:39

+0:18

3.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:06:43

+5:22

4.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

1:10:38

+9:17

5.

Paal W Hanssen

BDO

1:10:51

+9:30

6.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:11:02

+9:41

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:21:45

+20:24

8.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:22:27

+21:06

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Myhre

Nydalens SK

52:17

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

57:57

+5:40

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:09:05

+16:48

4.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:18:54

+26:37

5.

Tom Andreassen

DNBNOR

1:35:02

+42:45

107 126 130

DSQ

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:23:15

130 126 124 106 127 107 142 136 249

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett

49:34

+0:00

2.

Kjell Røkke

REINERTSEN

56:30

+6:56

3.

Olav Hygen

Belsa

57:23

+7:49

4.

Helge Bjaaland

Elle BIL

59:28

+9:54

5.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

1:06:13

+16:39

6.

Lars-Evan Pettersson

NVE

1:11:11

+21:37

7.

Jon Færden

KrediNor

1:11:48

+22:14

8.

Einar Skår

Brevpost

1:14:17

+24:43

9.

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

1:17:10

+27:36

10.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:37:35

+48:01

11.

Bernt Tollefsen

STatENS strålevern

1:42:27

+52:53

DSQ

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:05:19

107

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

30:19

+0:00

2.

Tor Ommundsen

Veritas

30:32

+0:13

3.

Roar Gudding

VetBIL

31:14

+0:55

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

34:31

+4:12

5.

Per Erik Sørensen

Nordea

36:29

+6:10

6.

Tormod Hegdahl

HemiNG/NJÅRD

36:38

+6:19

7.

Tom Ibsen

OUS

40:04

+9:45

8.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

40:23

+10:04

9.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

43:41

+13:22

10.

Sverre Farstadvoll

Petec

44:09

+13:50

11.

Hans Petter Jensen

Privat

48:25

+18:06

12.

Torstein Østen

MAESTRO

1:21:32

+51:13

DSQ

Gunnar Olsen

Lia

34:37

130

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Jordal

SAS

31:19

+0:00

2.

Svein Kvalheim

BT

31:29

+0:10

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet

33:45

+2:26

4.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeselskap

37:02

+5:43

5.

Tom Sletner

Røyken O-lag

39:54

+8:35

6.

Annar Brustad

FOBIL

40:18

+8:59

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

41:38

+10:19

8.

Arne Øfsthus

Fugro

43:08

+11:49

9.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

49:27

+18:08

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Melsom

Kjelsås

30:00

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

34:25

+4:25

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

37:16

+7:16

4.

Per Gjermo

Asker SK

38:59

+8:59

5.

Ingvald Sevaldson

Permakem

40:04

+10:04

6.

Helge Kvaase

HiAK

45:51

+15:51

7.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

48:12

+18:12

8.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

55:38

+25:38

9.

Svein Kildal

Telenor

58:38

+28:38

10.

Svein Forthun

HIO

1:04:12

+34:12

DSQ

Torstein Bjerke

JIL Grorud

43:30

107

DSQ

Magne Grande

FBI

53:44

130 136

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Privat

43:13

+0:00

2.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:29:50

+46:37

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Egede Nissen

SWECO

23:29

+0:00

2.

Julie Ljunkvist

SWECO

23:37

+0:08

3.

Kenneth Haraldseth

SWECO

25:25

+1:56

4.

Jan Ilseth

Gazellen AS

25:41

+2:12

5.

Torunn Hegg

SWECO

32:19

+8:50

6.

Heidi Jørgensen

SWECO

40:10

+16:41

7.

Ola Robøle

SWECO

41:40

+18:11

8.

Marie Nokken

SWECO

41:57

+18:28

DSQ

Knut Henrik Skaug

SWECO

31:47

113

DSQ

Ragnhild Blom Hagen

Fossum IF

33:12

125 112 113 121 249

DSQ

Vebjørn Blom Hagen

Fossum

41:39

125 112 113 121

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Markhus

Norconsult

25:37

+0:00

2.

Anne-Line Evenstad Dalen

Asker

35:27

+9:50

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

39:09

+13:32

4.

Anne Sagberg

STabekk IF

40:16

+14:39

5.

Siri Kolberg

Tyrving, IL

41:13

+15:36

6.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

41:25

+15:48

7.

Rikke Gåsholt

UIO

46:38

+21:01

8.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

46:55

+21:18

9.

Per Eric Ståhlbrand

Oslo Universitetssykehus

54:14

+28:37

10.

Arild Andenæs

Asker

57:13

+31:36

10.

Stine Njåstein

Tyrving, IL

57:13

+31:36

12.

Magne Fjeld

Elkem

1:17:15

+51:38

DSQ

Karin Kilset

TYRVING

44:02

130 136 249

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

54:13

+0:00

2.

Morten Kongsberg

Höegh Sport

59:30

+5:17

3.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:13:00

+18:47

4.

Line Drange Ruud

SWECO

1:16:44

+22:31

5.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

1:21:22

+27:09

6.

Torstein Schjelle

Aimit AS

1:23:59

+29:46

7.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:33:51

+39:38

8.

Odrun Helen Hagen

SWECO

1:42:00

+47:47

DSQ

Harald Grevskott

Fossum IF

33:46

106 127 107 142 136 249

DSQ

Erling Ruge

HEMING/NJÅRD

1:14:06

136 249

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Aalde

Sweco

1:04:52

+0:00

2.

Kyrre Gran

SWECO

1:05:14

+0:22

3.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

1:27:34

+22:42

4.

Per Karlsbakk

Esso Sport

1:29:25

+24:33

5.

Torgeir Vaage

Santo Solve

1:39:38

+34:46

DSQ

Håkon Njåstein

Tyrving, IL

1:23:35

127 105 136

DSQ

Nicolai Norstrand

PWC

1:26:51

106 127 105 136

DSQ

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

2:12:37

105 136 249

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Nordin

Brekke & Strand Akustikk

51:00

+0:00

2.

Bo Engdahl

BS Akkustikk

56:52

+5:52

3.

Henrik Drange Ruud

Ericsson

1:06:45

+15:45

DSQ

Einar Gisholt

Fossum IF

1:05:25

109


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2010, 08:26:20

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

156

Antall startet:

156