Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P6 Haraløkka 23. mai 2019

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

54:04

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

FOssum IF

1:03:25

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

34:50

+0:00

2.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

40:28

+5:38

3.

Aina Grymyr

Haugerud

1:02:19

+27:29

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

41:23

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

42:12

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

48:51

+6:39

3.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:09:40

+27:28

DSQ

Nora Ursin

Bærum kom.

37:59

130

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:02:17

+0:00

2.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:13:28

+11:11

DSQ

Anne-Britt Nilsen

OSLO MET

45:20

130 82 83 97 107

DSQ

Inger Elisabeth Kvaase

Bekkelaget

1:10:19

97 107 109

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

57:34

+0:00

2.

Torbjørn Vadder

ABB bil

1:00:55

+3:21

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Martin Rørvik

FBI

58:56

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Fossum IF

49:24

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

SKD BIL

35:40

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

39:08

+3:28

3.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

41:52

+6:12

4.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

45:13

+9:33

5.

Eskil Dahlen

TELENOR

45:28

+9:48

6.

Johan Haavardtun

Schenker

48:31

+12:51

7.

Stein Mella

Nippon Gases

51:08

+15:28

8.

Bjørne Syversten

PRIVAT

51:59

+16:19

9.

Gunnar Rustad

FFI BIL

54:56

+19:16

10.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

55:43

+20:03

11.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

56:02

+20:22

12.

Ketil Risvoll

TELENOR

57:55

+22:15

13.

Uno Hanslien

Bilpost

1:05:59

+30:19

14.

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

1:15:59

+40:19

15.

Jarle Roti

FOssum IF

1:17:40

+42:00

16.

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

1:21:05

+45:25

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

39:24

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

40:29

+1:05

3.

Roar Sigurdsen

Ringnes

49:13

+9:49

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

40:08

+0:00

2.

Knud Bjørne-Larsen

Riksteatret

41:42

+1:34

3.

Kjell Markset

KolL

42:45

+2:37

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

49:45

+9:37

5.

Martin Granly

SIemens

50:31

+10:23

6.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partner

50:51

+10:43

7.

Jørn Ourum

Backe Prosjekt

57:25

+17:17

8.

Tore Ringerike

DNB

1:00:45

+20:37

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

25:45

+0:00

2.

Per Magnus

FHI

38:34

+12:49

3.

Jon Foss

Friskis&Svettis

39:02

+13:17

4.

Mogens Monsen

MySoft as

39:51

+14:06

5.

Reidar Kierulf

RKP

40:14

+14:29

6.

Per Nermo

COWI BIL

42:37

+16:52

7.

Jon Fredriksen

FOBIL

43:58

+18:13

8.

Steinar Heid

Equinor BIL

1:03:08

+37:23

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

37:17

+0:00

Plassert i feil aldersklasse

2.

Lars-Evan Pettersson

NVE

43:56

+6:39

3.

Trond Wettergreen

Andvord

45:11

+7:54

4.

Knut Karlsen

Omega AS

57:16

+19:59

5.

Einar Skåre

Brevpost

59:36

+22:19

6.

Kaare Solhjell

Privat

1:04:39

+27:22

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

33:14

+0:00

2.

Roar Gudding

VET BIL

45:27

+12:13

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

50:48

+17:34

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

52:43

+19:29

5.

Eyvind Aas

GEOFORM

57:18

+24:04

6.

Arne Øfsthus

Fugro

1:13:22

+40:08

DSQ

Hans Petter Jensen

PRIVAT

1:09:26

83

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

44:58

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

50:01

+5:03

3.

Sigfred Fagervik

Thales

53:48

+8:50

4.

Kjell Teigland

PRIVAT

56:48

+11:50

5.

Svein F Kvalheim

Oppegård

57:06

+12:08

6.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:09:31

+24:33

7.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:39:23

+54:25

DSQ

Helge Kvaase

Bækkelagets Spkl.

1:39:23

100

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Stephan Brown

NRK

43:40

121 141 139 131 132 135 138 137

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Andreas Neset

Bøler skole

54:35

+0:00

2.

Roar Bjordal

Oppsal IF

57:02

+2:27

3.

Bjørn Myhr

Bækkelagets Spkl.

1:11:21

+16:46


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juni 2019, 08:00:45

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

78

Antall startet:

78