Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 6, Storsvingen 4. juni 2019

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alma Habberstad

Gjest

1:12:32

+0:00

40:17

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sanna Flatås Hodde

Trondheim kommune

23:02

+0:00

12:47

2.

Imre Leander

Skoleelev

25:02

+2:00

13:54

3.

Helle Kristin Stjern

Kongsberg Maritime

25:24

+2:22

14:06

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Dalheim

Student

59:04

+0:00

21:52

2.

Sina Akolk

ARM

1:39:13

+40:09

36:44

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

43:22

+0:00

11:43

2.

Eva Tesarova

Microsoft

47:30

+4:08

12:50

3.

Kristine Haug

Skoleelev

53:29

+10:07

14:27

DSQ

Sandrine Pic

Nordic Semi Conductor

19:56

36 38 45 47 55 57 58 92 95 175

DSQ

Gro Sandøy

NGU

1:37:40

58 92 95

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsta Venås Flægstad

Trondheim kommune

1:04:47

+0:00

12:13

2.

Marte Lien Johnsen

Student

1:14:03

+9:16

13:58

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

46:10

+0:00

12:28

2.

Oddveig Hovdenak

Agraff

54:55

+8:45

14:50

3.

Ingrid Grændsen

Agraff

55:41

+9:31

15:02

4.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

59:14

+13:04

16:00

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Gjestvang

Freidig

34:45

+0:00

12:52

2.

Guro Gjestvang

Freidig

42:10

+7:25

15:37

3.

Randi Wærnes

Skanska

44:59

+10:14

16:39

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

48:27

+0:00

13:05

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

49:38

+0:00

18:22

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

40:07

+0:00

10:50

2.

Kari Solem Aune

COWI

50:05

+9:58

13:32

3.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

59:00

+18:53

15:56

4.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:02:50

+22:43

16:58

5.

Randi Hegstad

Eget

1:03:41

+23:34

17:12

6.

Monika Haga

NTNU

1:08:27

+28:20

18:30

7.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:11:47

+31:40

19:24

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Selleg

Trondheim kommune

47:27

+0:00

17:34

2.

Kristin Heitmann

St Olavs Hospital

1:07:45

+20:18

25:05

Arrangør

Charlotte Bolkan

Equinor BIL

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

47:19

+0:00

12:47

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

53:35

+6:16

14:28

3.

Hilde Forbord

Big Bite

53:47

+6:28

14:32

4.

Nina Reitan

Rise

1:10:49

+23:30

19:08

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:09:45

+0:00

13:09

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

41:00

+0:00

15:11

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

47:16

+6:16

17:30

3.

Eili Kvenild

St Olavs Hospital

1:25:32

+44:32

31:40

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

50:54

+0:00

13:45

2.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

53:52

+2:58

14:33

3.

Aashild Langseth

NSDTF

59:07

+8:13

15:58

4.

Nina Beate Liabakk

NTNU

59:34

+8:40

16:05

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:16:33

+25:39

20:41

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:21:46

+30:52

22:05

DSQ

Lise Martinussen

Eget

1:03:20

57 58

DSQ

Erika Bugten

Bergh Hansen

1:32:38

36

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

46:07

+0:00

17:04

2.

Gro Rypdal

Visma

50:31

+4:24

18:42

3.

Vigdis Heimly

NTNU

51:49

+5:42

19:11

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

53:50

+7:43

19:56

5.

Ingrid Venås

Equinor

1:12:16

+26:09

26:45

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

46:31

+0:00

12:34

2.

Grete Berge Owren

Melhus VGS

51:09

+4:38

13:49

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:04:47

+18:16

17:30

4.

Trine Barstad

NTNU

1:05:23

+18:52

17:40

175

5.

Eli Ringdalen

SINTEF

1:06:00

+19:29

17:50

6.

Catharina Davies

NTNU

1:10:46

+24:15

19:07

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

57:34

+0:00

21:19

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

59:34

+0:00

16:05

2.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

2:26:33

+1:26:59

39:36

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Synnøve Syltevik

Eget

47:29

+0:00

17:35

2.

Ebba Bredland

NTNU

50:01

+2:32

18:31

3.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:07:24

+19:55

24:57

4.

Anne Furuholt

TOBB

1:23:32

+36:03

30:56

5.

Kirsti Haarberg

Eget

1:23:49

+36:20

31:02

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:20:55

+0:00

21:52

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

56:44

+0:00

21:00

2.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:02:19

+5:35

23:04

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:16:14

+0:00

20:36

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Johan Andersen

Kodeworks

1:16:04

+0:00

28:10

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Grøvdal

ARM

45:39

+0:00

12:20

2.

Eric Young

Agraff

47:29

+1:50

12:50

DSQ

Damien Brouard

Nordic Semi Conductor

1:12:41

45 47 57 58 92 95

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Einum

St Olavs Hospital

41:17

+0:00

7:47

2.

Simen Aamodt

Comsol

44:14

+2:57

8:20

3.

Eirik Aal

Multiconsult

46:35

+5:18

8:47

4.

Jerome Soulard

ARM

57:32

+16:15

10:51

5.

Ola Keiserås

Eget

1:09:01

+27:44

13:01

6.

Johan Landrø

Prosjektutvikling Midt-Norge

1:15:04

+33:47

14:09

7.

Kasper Schei

NTNUI

1:17:53

+36:36

14:41

8.

Tore Jensås

Multiconsult

1:24:43

+43:26

15:59

9.

Tobias Iveland

St. Olavs Hospital

1:33:05

+51:48

17:33

10.

Sebastian Blasius

ARM

1:38:13

+56:56

18:31

Arrangør

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Waefler

Powel

38:45

+0:00

10:28

2.

Asbjørn Fossmark

Nordic Semi Conductor

1:20:14

+41:29

21:41

3.

Are moa Gausen

Trondheim kommune

1:22:01

+43:16

22:10

DSQ

Pål Keim Olsen

NTNU

1:33:10

92 95 175

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Trollelg

41:54

+0:00

7:54

2.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

1:19:33

+37:39

15:00

3.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:23:13

+41:19

15:42

4.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:24:42

+42:48

15:58

5.

Karsten Østerås

Multiconsult BIL

3:09:29

+2:27:35

35:45

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel AS

44:24

+0:00

12:00

2.

Erik Sæbø

Nordic Semi Conductor

48:49

+4:25

13:11

3.

Geir Hanssen

Saplov

50:11

+5:47

13:33

4.

Snorre Gangaune

Statkraft

54:36

+10:12

14:45

5.

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

59:35

+15:11

16:06

DSQ

Oscar Torresbaca

Nordic Semi Conductor

26:33

45 47 57 58 92 95 175

DSQ

Rune Langlo Pedersen

Equinor BIL

50:50

45 58 92 95 175

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

39:59

+0:00

7:32

2.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

42:24

+2:25

8:00

3.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

47:21

+7:22

8:56

4.

Lars Martin Hafstad

Politiet

49:56

+9:57

9:25

5.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:06:04

+26:05

12:27

6.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:16:17

+36:18

14:23

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Hansen

Prima AS

39:55

+0:00

10:47

2.

Kurt Amundsen

Avinor

40:47

+0:52

11:01

3.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

42:51

+2:56

11:34

4.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

45:43

+5:48

12:21

5.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

50:43

+10:48

13:42

6.

Morten Løberg

OK Fjell

54:32

+14:37

14:44

7.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:17:14

+37:19

20:52

8.

Odd Magne Reitan

Microchip

1:19:53

+39:58

21:35

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

43:00

+0:00

8:06

2.

Truls Ryum

NTNU

1:01:39

+18:39

11:37

3.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

1:04:42

+21:42

12:12

4.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:20:59

+37:59

15:16

Arrangør

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:41:46

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

37:57

+0:00

10:15

2.

Trond Sletner

Telenor

40:14

+2:17

10:52

3.

Øyvind Skaug

ÆKNB

41:52

+3:55

11:18

4.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

45:14

+7:17

12:13

5.

Arild Heggeset

SINTEF

51:14

+13:17

13:50

6.

Jan Hage

Eget

52:22

+14:25

14:09

7.

Rune Krogh

TrønderEnergi

54:49

+16:52

14:48

8.

Vidar Lunda

DNB Sport

57:09

+19:12

15:26

9.

Geir Willumsen

A C Møller

58:00

+20:03

15:40

10.

Jon Vindal

Consto

58:46

+20:49

15:52

11.

Per Olav Floe

ARM

1:09:24

+31:27

18:45

12.

RUNE Viken

Gintel

1:13:38

+35:41

19:54

13.

Morten Kolstø

NTNU

1:46:56

+1:08:59

28:54

DSQ

Gisle Johanson

NTVA

40:22

57 58 92 95 175

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

46:50

+0:00

8:50

2.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

50:36

+3:46

9:32

3.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

55:01

+8:11

10:22

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

56:06

+9:16

10:35

5.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

56:31

+9:41

10:39

6.

Bård Smestad

Asolvi

57:25

+10:35

10:50

7.

Håvard Lorange

Siemens

57:28

+10:38

10:50

8.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:00:32

+13:42

11:25

9.

Stig Forbord

Optoplan

1:04:00

+17:10

12:04

10.

Jon Røstum

Powel

1:04:01

+17:11

12:04

11.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:04:25

+17:35

12:09

12.

Terje Berg

Statkraft

1:07:39

+20:49

12:45

DSQ

Stein Ivar Foss

SIT

1:05:42

57 60 64 69

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bobo Nordahl

NGU

47:19

+0:00

17:31

DSQ

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

31 38 45 47 92 95 175

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

40:57

+0:00

11:04

2.

Tor Arne Haugen

DNB

48:07

+7:10

13:00

3.

Geir Paulsen

Siemens

49:06

+8:09

13:16

4.

Erling Bye

BDO AS

51:04

+10:07

13:48

5.

John Lerli

Trønderbladet

52:27

+11:30

14:10

6.

Bjørn Munch

Oracle

53:13

+12:16

14:22

7.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

55:25

+14:28

14:58

8.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

56:12

+15:15

15:11

9.

Roar Wærnes

Telenor

58:44

+17:47

15:52

10.

Birger Nordstrand Wik

Sparebank 1 SMN

1:03:51

+22:54

17:15

11.

Jan Erik Hagelund

DIPS

1:09:32

+28:35

18:47

12.

Ivar Erdal

Ecotone

1:10:29

+29:32

19:02

DSQ

Erik Langseth

Badstuggu as

1:20:08

57 58 92 95

Arrangør

Atle Haugan

Equinor BIL

47:05

35 44 45 47 57 58 92 95

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

52:48

+0:00

9:57

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

59:58

+7:10

11:18

3.

Olve Mogstad

Statnett

1:03:42

+10:54

12:01

4.

Dag Stenersen

SINTEF

1:07:50

+15:02

12:47

5.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:10:40

+17:52

13:20

6.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:25:55

+33:07

16:12

7.

Morten Husom

Powel

1:51:04

+58:16

20:57

DSQ

Håvard Eidnes

Uninett

1:26:40

60 64 69

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

47:50

+0:00

12:55

2.

Tor Hammer

Bn Bank

48:28

+0:38

13:05

3.

Terje Kanstad

NTNU

49:40

+1:50

13:25

4.

Helge Eriksen

Eget

49:42

+1:52

13:25

5.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

50:11

+2:21

13:33

6.

Tore Fornes

Eget

50:19

+2:29

13:35

7.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

50:52

+3:02

13:44

8.

Olav Kvittem

UNInett

54:00

+6:10

14:35

9.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

57:31

+9:41

15:32

10.

Ola Eiken

Quad geometrics

59:00

+11:10

15:56

11.

Robert Hirsch

Statkraft

1:07:14

+19:24

18:10

12.

Frode Stølan

Telenor

1:16:15

+28:25

20:36

13.

Morten Skoglund

NVE

1:19:29

+31:39

21:28

Arrangør

Bjarne Bugten

Equinor BIL

Arrangør

Ivar Kjøsnes

Equinor BIL

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

58:39

+0:00

11:03

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:00:13

+1:34

11:21

3.

Lasse Natvig

NTNU

1:03:41

+5:02

12:00

4.

Geir Arnesen

Eget

1:03:58

+5:19

12:04

5.

Bernt Rognes

PwC

1:06:47

+8:08

12:36

6.

Rolf Røsand

Rambøll

1:07:10

+8:31

12:40

7.

Stein Erik Aagaard

NINA

1:08:33

+9:54

12:56

Arrangør

Helge Løseth

Equinor BIL

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

54:31

+0:00

20:11

2.

Atle Mjøsund

Sparebank 1 SMN

56:04

+1:33

20:45

3.

John Lium

Eget

1:25:31

+31:00

31:40

4.

Kristian Stamnes

TT

1:42:26

+47:55

37:56

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

52:18

+0:00

14:08

2.

Jan Erik Kofoed

NTNU

53:19

+1:01

14:24

3.

Tore Heggem

HiNT

54:44

+2:26

14:47

4.

Roar Sundby

NTNU

56:33

+4:15

15:17

5.

Tor Gjermstad

Hemit

57:05

+4:47

15:25

6.

John Sirum

Rambøll

59:09

+6:51

15:59

7.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:06:11

+13:53

17:53

8.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:09:30

+17:12

18:47

9.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

1:09:58

+17:40

18:54

10.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:11:18

+19:00

19:16

11.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:15:08

+22:50

20:18

12.

Asbjørn Rønning

Eget

1:15:21

+23:03

20:21

175

13.

Reidar Ottem

MTG

1:17:12

+24:54

20:51

14.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:23:58

+31:40

22:41

15.

Odd Martin Berge

Equinor BIL

1:29:12

+36:54

24:06

Arrangør

Harald Oftedal

Equinor BIL

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

39:11

+0:00

14:30

2.

Stein Fanavoll

EMGS

54:02

+14:51

20:00

3.

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:12:15

+33:04

26:45

4.

Atle Mørk

NTNU

1:19:48

+40:37

29:33

5.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:23:52

+44:41

31:03

6.

Torger Haarberg

Eget firma

1:53:55

+1:14:44

42:11

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

46:18

+0:00

12:30

2.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

49:02

+2:44

13:15

3.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

52:32

+6:14

14:11

4.

Terje Hansen

Politiet

52:44

+6:26

14:15

5.

Pål Skyberg

Evry

54:01

+7:43

14:35

6.

Svein Hove

Multiconsult

55:38

+9:20

15:02

7.

Edgar Furuholt

Det norske

57:58

+11:40

15:40

8.

Tore Kiste

Fylket

1:00:29

+14:11

16:20

9.

Torgeir Iversen

Evry

1:01:17

+14:59

16:33

10.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:07:11

+20:53

18:09

11.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:07:32

+21:14

18:15

12.

Asbjørn Heggem

Eget

1:08:58

+22:40

18:38

13.

Roar Stenseth

St Olav

1:15:20

+29:02

20:21

14.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:15:24

+29:06

20:22

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:09:56

+0:00

13:11

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

49:41

+0:00

18:24

2.

Torfinn Knotten

Statoil BIL Trondheim

1:08:23

+18:42

25:19

3.

Finn Bjørgum

Eget

1:08:52

+19:11

25:30

4.

Per Skaaraas

Eget

1:23:02

+33:21

30:45

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

Eget

51:18

+0:00

13:51

2.

Magnus Landstad

NTNU

54:25

+3:07

14:42

3.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:02:02

+10:44

16:45

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:02:35

+11:17

16:54

5.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:12:14

+20:56

19:31

Brutt

Leif Røhjell

Siemens

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:36:21

+0:00

18:10

2.

Robert Strøm

Eget

1:53:28

+17:07

21:24

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

49:03

+0:00

18:10

2.

Ola AAlde

Eget

52:31

+3:28

19:27

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

52:42

+0:00

14:14

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

55:17

+2:35

14:56

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:09:39

+16:57

18:49

DSQ

Per Løvås

Vegvesenet

1:10:38

92

DSQ

Jarle Nestvold

Rambøll

1:15:37

38

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

1:21:06

57

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Thor Meland

Equinor

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:18:02

+0:00

21:05

2.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:32:08

+14:06

24:54

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Østerlie

NTNU

42:53

+0:00

15:52

2.

Alf Haaland

Gjest

1:10:30

+27:37

26:06

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aune

Skoleelev

40:00

+0:00

10:48

2.

Håkon Sæternes

Eget

48:05

+8:05

12:59

3.

Jørgen Aune

Byåsen

1:03:42

+23:42

17:12

4.

Aksel Viken

Skoleelev

1:03:49

+23:49

17:14

DSQ

Herman Sundt

Skoleelev

1:02:15

95

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Stenvik

Gjest

51:02

+0:00

9:37


Sist oppdatert:

18 august 2019, 22:50:54

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

267

Antall startet:

267