Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P8 Furuholmen 4. juni 2019

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Sikkeland

Tyrving, IL

57:39

+0:00

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Berg

Tyrving, IL

49:31

+0:00

2.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

51:28

+1:57

3.

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

52:38

+3:07

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrine Finstad Land

Tyrving, IL

42:39

+0:00

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Milda Øhlckers

Tyrving, IL

50:53

+0:00

2.

Åse Ulltveit-Moe Norrud

Fossum IF

1:03:03

+12:10

3.

Hege Gunnerød

Asker SK

1:09:33

+18:40

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

44:23

+0:00

2.

Kristin Dale Selvig

Nydalens Skiklub

47:31

+3:08

3.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

52:06

+7:43

4.

Grete Hovi

SKien

52:51

+8:28

5.

Runa Skyttersæter

HEMING

54:03

+9:40

6.

Else Grandal

Tyrving, IL

57:04

+12:41

7.

Åshild Flatebakken

Tyrving, IL

1:14:29

+30:06

8.

Kirsti Grundnes Berg

Tyrving, IL

1:20:12

+35:49

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

47:13

+0:00

2.

Marianne Arnesen

Asker SK

48:20

+1:07

3.

Anna Gøhlman

Tyrving, IL

59:04

+11:51

DSQ

Solveig Sikkeland

Tyrving, IL

16:25

58 64 65 136 141 249

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

Tyrving, IL

34:55

+0:00

Innsendt korrigert klubb

2.

Edel Sofie Nilsen

Asker SK

42:38

+7:43

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

39:11

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

55:15

+16:04

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

42:22

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

44:00

+1:38

DSQ

Toril Riddervold

Heming Orientering

1:03:38

65

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

58:15

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:08:25

+10:10

Klasse: H15-16(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kristian Juell Larsen

Tyrving, IL

34:48

64 61 56 57

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Norbrøden

Halden SKiklubb

42:17

+0:00

2.

Eirik Watterdal

PRIVAT

48:22

+6:05

3.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

56:01

+13:44

4.

Eirik Asdøl

Tyrving, IL

1:01:16

+18:59

5.

Andreas Juell Larsen

Tyrving, IL

1:03:21

+21:04

6.

Oskar Aalde

Ås

1:13:00

+30:43

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Hauge

Asker SK

46:55

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tellef Juell Larsen

Tyrving, IL

1:02:36

+0:00

2.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:17:26

+14:50

DSQ

Nils-Erik Hirsch

Tyrving, IL

1:04:18

56 57 62 63 139 138

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

49:33

+0:00

2.

Eskil Dahlen

TELENOR

50:08

+0:35

3.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

50:11

+0:38

4.

Steinar Låg

Veritas BIL

56:04

+6:31

5.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

56:47

+7:14

6.

Johan Haavardtun

Schenker

56:48

+7:15

7.

Hallvard Berg

Tyrving, IL

1:04:59

+15:26

8.

Eirik Dale

Tyrving, IL

1:06:24

+16:51

9.

Thomas Konow

Dr. Thec Olav Olsen

1:09:12

+19:39

10.

Ketil Risvoll

TELENOR

1:10:41

+21:08

11.

Frode Johansen

Statoil Oslo Bil

1:21:03

+31:30

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

33:19

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

Metier OEC

39:31

+6:12

3.

Tore Voss Fagervold

Bane Nor BIL Oslo

46:54

+13:35

4.

Olav Hasaas

Fossum IF

48:33

+15:14

5.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

49:50

+16:31

6.

Frode Kamsvåg

Tyrving, IL

59:17

+25:58

7.

Klaus Horne

Tyrving, IL

1:02:07

+28:48

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Jacobsen

Solsikke

41:00

+0:00

2.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

42:05

+1:05

3.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

46:14

+5:14

4.

Knut Bjarnr Sætre

Bærum kom.

47:43

+6:43

5.

Are Eriksen

OSI

47:53

+6:53

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

48:35

+7:35

6.

Jeppe Hansson

Fossum IF

48:35

+7:35

8.

Ivar Refsland

UIO

54:35

+13:35

9.

Paal W Hanssen

BDO

55:01

+14:01

10.

Helge Revhaug

PRIVAT

56:46

+15:46

11.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

56:48

+15:48

12.

Olav Nipen

Tyrving, IL

56:52

+15:52

13.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

57:17

+16:17

14.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

57:35

+16:35

15.

Bernt Lund

Overtoppen

1:35:43

+54:43

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

26:40

+0:00

2.

Stein Myhre

Sporveien BIL

36:50

+10:10

3.

Per Nermo

COWI BIL

37:12

+10:32

4.

Reidar Kierulf

RKP

38:33

+11:53

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

43:55

+17:15

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

42:57

+0:00

2.

Per Haugen

NEDERMAN

45:39

+2:42

3.

Einar Skåre

Brevpost

46:58

+4:01

4.

Trond Wettergreen

Andvord

58:56

+15:59

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Røkke

Reinertsen

34:11

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

37:10

+2:59

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

38:54

+4:43

4.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

39:52

+5:41

5.

Tor Ommundsen

Veritas

41:19

+7:08

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

43:19

+9:08

7.

Øystein Madsen

GE Healthcare

43:26

+9:15

8.

Arne Øfsthus

Fugro

47:53

+13:42

9.

Arne H Reistad

Thales BIL

49:01

+14:50

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

41:20

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

46:32

+5:12

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

57:26

+16:06

4.

Per Meiland

DNB

1:05:13

+23:53

DSQ

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:26:37

136 141

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Juell Larsen

Tyrving, IL

20:55

+0:00

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Juell Larsen

Tyrving, IL

31:25

+0:00

2.

Ingvill Sommerstad

Tyrving, IL

43:32

+12:07

3.

Jacob Finstad Land

Tyrving, IL

59:45

+28:20

4.

Peter Telle-Hansen

Tyrving, IL

59:47

+28:22

DSQ

Hedda Brandt

Tyrving, IL

52 53 54 55 58 64 65 136 141 249

DSQ

Mathilde Røhne

Tyrving, IL

52 53 54 55 58 64 65 136 141 249

DSQ

Ingrid Anne Lundem

Tyrving, IL

12:16

55 58 64 65 136 141 249

DSQ

Erika Henriksen Bjørnsrud

Tyrving, IL

29:48

58 64 65 136 141 249

DSQ

Helle Hunseid

Tyrving, IL

34:56

136 141 249

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jacob Dybwad

Veritas

1:11:54

+0:00

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Plaian

AI Consult

1:17:11

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2019, 12:03:52

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

108

Antall startet:

108