Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

aPokalkamp 4 Bergen 4. juni 2019

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

30:47

+0:00

2.

Erlend Gjestemoen

Bergens TF

44:59

+14:12

3.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

46:01

+15:14

4.

Mathias Rosenlund

Varegg Fleridrett

48:59

+18:12

5.

Andreas Nysæter

Bergens TF

49:30

+18:43

6.

Kim-Andrè Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

50:10

+19:23

7.

Andreas Berge

Os Orienteringsklubb

53:16

+22:29

8.

Jonatan Rosengren Drake

Varegg Fleridrett

53:25

+22:38

9.

Sigve Rygg Eikeland

Bergens TF

54:02

+23:15

10.

Kristian Rykkje

Varegg Fleridrett

56:21

+25:34

11.

Mats Jørgen Skage

Gneist, IL

58:42

+27:55

12.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

58:48

+28:01

13.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

1:06:31

+35:44

DNS

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

DNS

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

DNS

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

1:06:37

+0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

34:51

+0:00

DSQ

Marie Roll-Tørnqvist

Fana IL

44:58

77 83

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

44:41

+0:00

2.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

48:06

+3:25

3.

Isak Wendelbo Nyre

Bergens TF

50:22

+5:41

DNS

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

40:52

+0:00

2.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

49:22

+8:30

3.

Mari Strømme Lid

Varegg Fleridrett

49:47

+8:55

4.

Ingunn Torød Buset

Gneist, IL

51:30

+10:38

5.

Vibeke Grieg

Fana IL

54:11

+13:19

6.

Stine Bjørkevoll

Fana IL

54:38

+13:46

7.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

1:04:37

+23:45

DSQ

Scott Juvik

IL Gular

47:23

36 38 53

DNS

Eirunn Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Nysæter

Bergens TF

30:27

+0:00

2.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

34:41

+4:14

3.

Arne Wilhelm Knudsen

Gneist, IL

35:15

+4:48

4.

Jan Steineger

Gneist, IL

38:59

+8:32

5.

Tore Juvik

IL Gular

39:44

+9:17

6.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

39:56

+9:29

7.

Sigurd Eikner

Fana IL

40:35

+10:08

8.

Erik Serck-Hanssen

TIF Viking

41:35

+11:08

9.

Ole Tørnqvist

Fana IL

41:43

+11:16

10.

Torgeir Strand

Fana IL

43:12

+12:45

11.

Ørjan Totland

TIF Viking

43:45

+13:18

12.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

45:07

+14:40

13.

Bjørn-Inge Skage

Gneist, IL

45:32

+15:05

14.

Svein Linga

IL Gular

48:24

+17:57

15.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

52:50

+22:23

DNS

Kristian Løvås

Varegg Fleridrett

DNS

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

Klasse: H65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Sørevik

TIF Viking

41:14

+0:00

2.

Atle Alvheim

Fana IL

45:55

+4:41

3.

Atle Bergseth

Varegg Fleridrett

48:29

+7:15

4.

Dagfinn Hole

Bergens TF

54:31

+13:17

5.

Bjørn Basberg

Varegg Fleridrett

55:51

+14:37

6.

Erling Strand

Bergens TF

59:03

+17:49

7.

Per Øivind Husby

Varegg Fleridrett

1:00:31

+19:17

8.

Egil Karlsen

Askøy OL

1:01:13

+19:59

9.

Øistein Paulsen

Bergens TF

1:01:24

+20:10

10.

Magnus Natås

Bergens TF

1:02:10

+20:56

11.

Lars Olav Tveita

Fana IL

1:02:47

+21:33

12.

Per Vold

Fana IL

1:03:54

+22:40

13.

Magne Raadal

Fana IL

1:04:22

+23:08

14.

Einar Nordås

Fana IL

1:08:00

+26:46

15.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

1:17:40

+36:26

Klasse: Åpen AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Nordeide

Gneist, IL

43:40

+0:00

2.

Knut Utne

Fana IL

51:05

+7:25

3.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

59:38

+15:58

Klasse: D12-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Strandenes

Fana IL

45:36

+0:00

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

45:40

+0:04

3.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

45:42

+0:06

4.

Judit M. Møller

Fana IL

48:10

+2:34

DNS

Erle Schjølberg Evensen

Gneist, IL

Klasse: H12-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

39:23

+0:00

2.

Stine Grieg

Fana IL

57:49

+18:26

DNS

Andreas Strømme Lid

Varegg Fleridrett

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

42:50

+0:00

2.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

43:36

+0:46

3.

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

44:14

+1:24

4.

Nina Goga

Bergens TF

44:15

+1:25

5.

Liv Sylvi Meyer

Gneist, IL

47:10

+4:20

6.

Birgitte Torbjørnsen

IL Gular

48:39

+5:49

7.

Rannveig Solli

Askøy OL

50:51

+8:01

8.

Britt Karlsen

Askøy OL

51:01

+8:11

9.

Annhild Fetveit

Fana IL

1:03:48

+20:58

10.

Anne Gjestemoen

Bergens TF

1:08:27

+25:37

11.

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

1:11:31

+28:41

DNS

Linda Klanderud

Årstad IL

DNS

Britt Kjersti Jåstad

Varegg Fleridrett

Klasse: D65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

41:58

+0:00

2.

Berit Hegdal

Bergens TF

52:52

+10:54

3.

Herdis Alvheim

Fana IL

53:28

+11:30

4.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

1:00:31

+18:33

5.

Astrid Ormberg

Fana IL

1:00:55

+18:57

6.

Kjellaug Hodnekvam

Bergens TF

1:02:40

+20:42

7.

Kirsten Eggen

Fana IL

1:22:02

+40:04

8.

Astri Ese Hole

Bergens TF

1:38:42

+56:44

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Strandenes

Fana IL

40:13

+0:00

2.

Arne Halvorsen

Årstad IL

45:22

+5:09

3.

Tore Lid

Varegg Fleridrett

45:31

+5:18

4.

Jesper Jorde

Varegg Fleridrett

46:30

+6:17

5.

Marianne Heksem

Fana IL

50:15

+10:02

6.

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

55:19

+15:06

7.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

56:22

+16:09

8.

Tone Rosenlund

Varegg Fleridrett

58:02

+17:49

9.

Per Haugland

Årstad IL

58:03

+17:50

10.

Kjell Skage

Gneist, IL

58:13

+18:00

11.

Egill Knudsen

TIF Viking

59:25

+19:12

12.

Karianne Alsaker

Årstad IL

1:00:46

+20:33

13.

David Tjøsvold

Bergens TF

1:02:40

+22:27

14.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

1:07:36

+27:23

15.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

1:13:41

+33:28

16.

Sindre Ekrheim

Bergens TF

1:15:12

+34:59

17.

Iris Skage

Gneist, IL

1:25:16

+45:03

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Paula Mesche Helgesen

TIF Viking

36:18

32 38 42 43 45 50 52

Klasse: D11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Grønnevet

IL Gular

50:14

+0:00

2.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

52:24

+2:10

3.

Erika Eide

Fana IL

53:17

+3:03

3.

Hedda Jansson Rønnestad

Fana IL

53:17

+3:03

5.

Øyunn Bjørkaas Mossige

Askøy OL

1:03:40

+13:26

6.

Åshild Bjørkaas Mossige

Askøy OL

1:05:18

+15:04

DSQ

Kristina Fintland

Gneist, IL

59:13

42

DSQ

Emilie Solvik

Gneist, IL

1:00:10

42 57

DNS

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

DNS

Erica Juliet Eide

Fana IL

Klasse: H11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirill Eikanger

Gneist, IL

22:39

+0:00

2.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

26:36

+3:57

3.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

28:25

+5:46

4.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

29:14

+6:35

5.

Andreas Tveitdal

Fana IL

35:01

+12:22

6.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

47:40

+25:01

7.

Emil Øye Kragseth

IL Gular

49:23

+26:44

8.

Sjur Grønnevet

IL Gular

49:46

+27:07

DSQ

Marius Guibert

Varegg Fleridrett

1:13:05

32 35 38 42 43 50 59

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnéa Knudsen

TIF Viking

28:04

+0:00

2.

Ragnar Kayser

Fana IL

37:45

+9:41

3.

Linda Bønes

Varegg Fleridrett

43:10

+15:06

4.

Vibeke Øye

IL Gular

50:06

+22:02

5.

Elin Cecile Kryvi Strandenes

Fana IL

51:49

+23:45

6.

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

1:17:22

+49:18

DSQ

Bodil Bergljot Johanson

Varegg Fleridrett

45:33

38

DNS

Rasmus Jorde

Varegg Fleridrett

45:33

38

DNS

Arne Rygg

Bergens TF

DNS

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

DNS

Terje Tveitdal

Fana IL

DNS

Aurora Helena Wikestad

Os Orienteringsklubb

DNS

Bodil Johannson

Varegg Fleridrett

Klasse: D/H-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Josefine Blomquist

Bergens TF

22:29

+0:00

2.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

23:32

+1:03

3.

Ylva Magnussen

TIF Viking

24:53

+2:24

4.

Håkon Solvik

Gneist, IL

25:13

+2:44

5.

Fredrik Blomquist

Bergens TF

28:23

+5:54

6.

Markus Heldal Hersvik

Fana IL

30:45

+8:16

7.

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

32:15

+9:46

8.

Gjert Grønnevet

IL Gular

37:15

+14:46

9.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

40:06

+17:37

10.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

40:09

+17:40

11.

Brage Engtrø

Fana IL

40:33

+18:04

12.

Filip Hansen

TIF Viking

43:27

+20:58

13.

Peder Kolskår Toppe

TIF Viking

43:39

+21:10

14.

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

44:00

+21:31

15.

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

44:03

+21:34

DNS

Emil Heksem

Fana IL

DNS

Sverre Rafaelsen Frantzen

Fana IL

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malia Zimmermann

Varegg Fleridrett

33:21

+0:00

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Engtrø

Fana IL

23:44

+0:00

2.

Håvard Serck-Hanssen

TIF Viking

24:20

+0:36

DNS

Andreas Vaksdal Tveitdal

Fana IL

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hole

Bergens TF

28:25

+0:00

2.

Ellen Grønnevet

IL Gular

37:12

+8:47

3.

Unni Halvorsen

Varegg Fleridrett

39:27

+11:02

4.

Ingrid Roll

Fana IL

59:43

+31:18

DSQ

Harald Valen

Varegg Fleridrett

1:07:48

35 37 41 42 51 54 55 59 57 118

DNS

Runar Sivertsen

Bergens TF

DNS

Geir Heksem

Fana IL

DNS

Torill Merethe Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

DNS

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 juni 2019, 21:27:23

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

176

Antall startet:

150