Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

aPokalkamp 4 Bergen 4. juni 2019

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

30:47

+0:00

korriger

2.

Erlend Gjestemoen

Bergens TF

44:59

+14:12

korriger

3.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

46:01

+15:14

korriger

4.

Mathias Rosenlund

Varegg Fleridrett

48:59

+18:12

korriger

5.

Andreas Nysæter

Bergens TF

49:30

+18:43

korriger

6.

Kim-Andrè Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

50:10

+19:23

korriger

7.

Andreas Berge

Os Orienteringsklubb

53:16

+22:29

korriger

8.

Jonatan Rosengren Drake

Varegg Fleridrett

53:25

+22:38

korriger

9.

Sigve Rygg Eikeland

Bergens TF

54:02

+23:15

korriger

10.

Kristian Rykkje

Varegg Fleridrett

56:21

+25:34

korriger

11.

Mats Jørgen Skage

Gneist, IL

58:42

+27:55

korriger

12.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

58:48

+28:01

korriger

13.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

1:06:31

+35:44

korriger

DNS

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

korriger

DNS

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

korriger

DNS

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

korriger

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

1:06:37

+0:00

korriger

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

34:51

+0:00

korriger

DSQ

Marie Roll-Tørnqvist

Fana IL

44:58

korriger

77 83

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

44:41

+0:00

korriger

2.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

48:06

+3:25

korriger

3.

Isak Wendelbo Nyre

Bergens TF

50:22

+5:41

korriger

DNS

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

korriger

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

40:52

+0:00

korriger

2.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

49:22

+8:30

korriger

3.

Mari Strømme Lid

Varegg Fleridrett

49:47

+8:55

korriger

4.

Ingunn Torød Buset

Gneist, IL

51:30

+10:38

korriger

5.

Vibeke Grieg

Fana IL

54:11

+13:19

korriger

6.

Stine Bjørkevoll

Fana IL

54:38

+13:46

korriger

7.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

1:04:37

+23:45

korriger

DSQ

Scott Juvik

IL Gular

47:23

korriger

36 38 53

DNS

Eirunn Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

korriger

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Nysæter

Bergens TF

30:27

+0:00

korriger

2.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

34:41

+4:14

korriger

3.

Arne Wilhelm Knudsen

Gneist, IL

35:15

+4:48

korriger

4.

Jan Steineger

Gneist, IL

38:59

+8:32

korriger

5.

Tore Juvik

IL Gular

39:44

+9:17

korriger

6.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

39:56

+9:29

korriger

7.

Sigurd Eikner

Fana IL

40:35

+10:08

korriger

8.

Erik Serck-Hanssen

TIF Viking

41:35

+11:08

korriger

9.

Ole Tørnqvist

Fana IL

41:43

+11:16

korriger

10.

Torgeir Strand

Fana IL

43:12

+12:45

korriger

11.

Ørjan Totland

TIF Viking

43:45

+13:18

korriger

12.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

45:07

+14:40

korriger

13.

Bjørn-Inge Skage

Gneist, IL

45:32

+15:05

korriger

14.

Svein Linga

IL Gular

48:24

+17:57

korriger

15.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

52:50

+22:23

korriger

DNS

Kristian Løvås

Varegg Fleridrett

korriger

DNS

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

korriger

Klasse: H65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Sørevik

TIF Viking

41:14

+0:00

korriger

2.

Atle Alvheim

Fana IL

45:55

+4:41

korriger

3.

Atle Bergseth

Varegg Fleridrett

48:29

+7:15

korriger

4.

Dagfinn Hole

Bergens TF

54:31

+13:17

korriger

5.

Bjørn Basberg

Varegg Fleridrett

55:51

+14:37

korriger

6.

Erling Strand

Bergens TF

59:03

+17:49

korriger

7.

Per Øivind Husby

Varegg Fleridrett

1:00:31

+19:17

korriger

8.

Egil Karlsen

Askøy OL

1:01:13

+19:59

korriger

9.

Øistein Paulsen

Bergens TF

1:01:24

+20:10

korriger

10.

Magnus Natås

Bergens TF

1:02:10

+20:56

korriger

11.

Lars Olav Tveita

Fana IL

1:02:47

+21:33

korriger

12.

Per Vold

Fana IL

1:03:54

+22:40

korriger

13.

Magne Raadal

Fana IL

1:04:22

+23:08

korriger

14.

Einar Nordås

Fana IL

1:08:00

+26:46

korriger

15.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

1:17:40

+36:26

korriger

Klasse: Åpen AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Nordeide

Gneist, IL

43:40

+0:00

korriger

2.

Knut Utne

Fana IL

51:05

+7:25

korriger

3.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

59:38

+15:58

korriger

Klasse: D12-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Strandenes

Fana IL

45:36

+0:00

korriger

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

45:40

+0:04

korriger

3.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

45:42

+0:06

korriger

4.

Judit M. Møller

Fana IL

48:10

+2:34

korriger

DNS

Erle Schjølberg Evensen

Gneist, IL

korriger

Klasse: H12-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

39:23

+0:00

korriger

2.

Stine Grieg

Fana IL

57:49

+18:26

korriger

DNS

Andreas Strømme Lid

Varegg Fleridrett

korriger

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

42:50

+0:00

korriger

2.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

43:36

+0:46

korriger

3.

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

44:14

+1:24

korriger

4.

Nina Goga

Bergens TF

44:15

+1:25

korriger

5.

Liv Sylvi Meyer

Gneist, IL

47:10

+4:20

korriger

6.

Birgitte Torbjørnsen

IL Gular

48:39

+5:49

korriger

7.

Rannveig Solli

Askøy OL

50:51

+8:01

korriger

8.

Britt Karlsen

Askøy OL

51:01

+8:11

korriger

9.

Annhild Fetveit

Fana IL

1:03:48

+20:58

korriger

10.

Anne Gjestemoen

Bergens TF

1:08:27

+25:37

korriger

11.

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

1:11:31

+28:41

korriger

DNS

Linda Klanderud

Årstad IL

korriger

DNS

Britt Kjersti Jåstad

Varegg Fleridrett

korriger

Klasse: D65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

41:58

+0:00

korriger

2.

Berit Hegdal

Bergens TF

52:52

+10:54

korriger

3.

Herdis Alvheim

Fana IL

53:28

+11:30

korriger

4.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

1:00:31

+18:33

korriger

5.

Astrid Ormberg

Fana IL

1:00:55

+18:57

korriger

6.

Kjellaug Hodnekvam

Bergens TF

1:02:40

+20:42

korriger

7.

Kirsten Eggen

Fana IL

1:22:02

+40:04

korriger

8.

Astri Ese Hole

Bergens TF

1:38:42

+56:44

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Strandenes

Fana IL

40:13

+0:00

korriger

2.

Arne Halvorsen

Årstad IL

45:22

+5:09

korriger

3.

Tore Lid

Varegg Fleridrett

45:31

+5:18

korriger

4.

Jesper Jorde

Varegg Fleridrett

46:30

+6:17

korriger

5.

Marianne Heksem

Fana IL

50:15

+10:02

korriger

6.

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

55:19

+15:06

korriger

7.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

56:22

+16:09

korriger

8.

Tone Rosenlund

Varegg Fleridrett

58:02

+17:49

korriger

9.

Per Haugland

Årstad IL

58:03

+17:50

korriger

10.

Kjell Skage

Gneist, IL

58:13

+18:00

korriger

11.

Egill Knudsen

TIF Viking

59:25

+19:12

korriger

12.

Karianne Alsaker

Årstad IL

1:00:46

+20:33

korriger

13.

David Tjøsvold

Bergens TF

1:02:40

+22:27

korriger

14.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

1:07:36

+27:23

korriger

15.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

1:13:41

+33:28

korriger

16.

Sindre Ekrheim

Bergens TF

1:15:12

+34:59

korriger

17.

Iris Skage

Gneist, IL

1:25:16

+45:03

korriger

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Paula Mesche Helgesen

TIF Viking

36:18

korriger

32 38 42 43 45 50 52

Klasse: D11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Grønnevet

IL Gular

50:14

+0:00

korriger

2.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

52:24

+2:10

korriger

3.

Erika Eide

Fana IL

53:17

+3:03

korriger

3.

Hedda Jansson Rønnestad

Fana IL

53:17

+3:03

korriger

5.

Øyunn Bjørkaas Mossige

Askøy OL

1:03:40

+13:26

korriger

6.

Åshild Bjørkaas Mossige

Askøy OL

1:05:18

+15:04

korriger

DSQ

Kristina Fintland

Gneist, IL

59:13

korriger

42

DSQ

Emilie Solvik

Gneist, IL

1:00:10

korriger

42 57

DNS

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

korriger

DNS

Erica Juliet Eide

Fana IL

korriger

Klasse: H11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirill Eikanger

Gneist, IL

22:39

+0:00

korriger

2.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

26:36

+3:57

korriger

3.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

28:25

+5:46

korriger

4.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

29:14

+6:35

korriger

5.

Andreas Tveitdal

Fana IL

35:01

+12:22

korriger

6.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

47:40

+25:01

korriger

7.

Emil Øye Kragseth

IL Gular

49:23

+26:44

korriger

8.

Sjur Grønnevet

IL Gular

49:46

+27:07

korriger

DSQ

Marius Guibert

Varegg Fleridrett

1:13:05

korriger

32 35 38 42 43 50 59

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnéa Knudsen

TIF Viking

28:04

+0:00

korriger

2.

Ragnar Kayser

Fana IL

37:45

+9:41

korriger

3.

Linda Bønes

Varegg Fleridrett

43:10

+15:06

korriger

4.

Vibeke Øye

IL Gular

50:06

+22:02

korriger

5.

Elin Cecile Kryvi Strandenes

Fana IL

51:49

+23:45

korriger

6.

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

1:17:22

+49:18

korriger

DSQ

Bodil Bergljot Johanson

Varegg Fleridrett

45:33

korriger

38

DNS

Rasmus Jorde

Varegg Fleridrett

45:33

korriger

38

DNS

Arne Rygg

Bergens TF

korriger

DNS

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

korriger

DNS

Terje Tveitdal

Fana IL

korriger

DNS

Aurora Helena Wikestad

Os Orienteringsklubb

korriger

DNS

Bodil Johannson

Varegg Fleridrett

korriger

Klasse: D/H-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Josefine Blomquist

Bergens TF

22:29

+0:00

korriger

2.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

23:32

+1:03

korriger

3.

Ylva Magnussen

TIF Viking

24:53

+2:24

korriger

4.

Håkon Solvik

Gneist, IL

25:13

+2:44

korriger

5.

Fredrik Blomquist

Bergens TF

28:23

+5:54

korriger

6.

Markus Heldal Hersvik

Fana IL

30:45

+8:16

korriger

7.

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

32:15

+9:46

korriger

8.

Gjert Grønnevet

IL Gular

37:15

+14:46

korriger

9.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

40:06

+17:37

korriger

10.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

40:09

+17:40

korriger

11.

Brage Engtrø

Fana IL

40:33

+18:04

korriger

12.

Filip Hansen

TIF Viking

43:27

+20:58

korriger

13.

Peder Kolskår Toppe

TIF Viking

43:39

+21:10

korriger

14.

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

44:00

+21:31

korriger

15.

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

44:03

+21:34

korriger

DNS

Emil Heksem

Fana IL

korriger

DNS

Sverre Rafaelsen Frantzen

Fana IL

korriger

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malia Zimmermann

Varegg Fleridrett

33:21

+0:00

korriger

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Engtrø

Fana IL

23:44

+0:00

korriger

2.

Håvard Serck-Hanssen

TIF Viking

24:20

+0:36

korriger

DNS

Andreas Vaksdal Tveitdal

Fana IL

korriger

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hole

Bergens TF

28:25

+0:00

korriger

2.

Ellen Grønnevet

IL Gular

37:12

+8:47

korriger

3.

Unni Halvorsen

Varegg Fleridrett

39:27

+11:02

korriger

4.

Ingrid Roll

Fana IL

59:43

+31:18

korriger

DSQ

Harald Valen

Varegg Fleridrett

1:07:48

korriger

35 37 41 42 51 54 55 59 57 118

DNS

Runar Sivertsen

Bergens TF

korriger

DNS

Geir Heksem

Fana IL

korriger

DNS

Torill Merethe Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

korriger

DNS

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 juni 2019, 21:27:23

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

176

Antall startet:

150