Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #1 5. juni 2019

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lea Haug

Ås-NMBU Orientering

16:20

12:33

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

14:04

10:49

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

19:52

15:16

Darma Banfi

Ås-NMBU Orientering

30:54

23:46

Susanne Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

14:41

11:17

Hermine Odden

Måren OK

36:29

28:03

Isolde Odden

Måren OK

36:40

28:12

Frieda Trønsdal Legat

Måren OK

25:30

19:36

Dagny Saltveit

Ås-NMBU Orientering

26:35

20:26

DSQ

May-Helene Berntsen

Kolbotn og Skimt OL

44:30

130

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

17:37

+0:00

8:48

2.

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

19:23

+1:46

9:41

3.

Malin Gjetanger

Måren OK

21:10

+3:33

10:35

4.

Maria Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

29:06

+11:29

14:33

5.

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

30:00

+12:23

15:00

6.

Wilma Moen

Ås-NMBU Orientering

44:48

+27:11

22:24

7.

Sigrid Moen

Ås-NMBU Orientering

44:50

+27:13

22:25

DSQ

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

41:04

134

DSQ

Marthe Stormoen

Ås-NMBU Orientering

45:16

150

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

24:46

+0:00

9:54

2.

Emilie Rehn

Kolbotn og Skimt OL

37:25

+12:39

14:58

DNS

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Moen

Ås-NMBU Orientering

16:30

+0:00

8:15

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

39:30

+0:00

9:24

2.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

44:34

+5:04

10:36

3.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

53:46

+14:16

12:48

4.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

1:09:36

+30:06

16:34

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

37:05

+0:00

13:14

2.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

44:43

+7:38

15:58

3.

Kristin Lilletvedt Strøm

Kolbotn og Skimt OL

45:57

+8:52

16:24

DNS

Tora Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

35:06

+0:00

12:32

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

35:29

+0:23

12:40

3.

Gunn-Torill Hokholt

Kolbotn og Skimt OL

37:33

+2:27

13:24

4.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

46:33

+11:27

16:37

5.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

46:43

+11:37

16:41

6.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

51:40

+16:34

18:27

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

43:41

+0:00

15:36

2.

Jessica Kathle

Måren OK

1:06:08

+22:27

23:37

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

49:50

+0:00

19:56

2.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

53:55

+4:05

21:34

3.

Aud Margret Kirkhorn

Måren OK

1:14:05

+24:15

29:38

4.

Solveig Folkedal

Måren OK

1:20:06

+30:16

32:02

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Adrian Stuvøy

Ås-NMBU Orientering

23:38

18:10

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

33:27

25:43

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

19:28

14:58

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

19:34

15:03

Sigurd R Eikje

Ås-NMBU Orientering

24:34

18:53

Alfred Bergum Hansen

Ås-NMBU Orientering

25:17

19:26

Petter Bakanov

Måren OK

25:20

19:29

DNS

Martin Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

15:17

+0:00

7:38

2.

Tellev Grindflek

Ås-NMBU Orientering

19:10

+3:53

9:35

3.

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

19:31

+4:14

9:45

4.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

28:47

+13:30

14:23

5.

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

33:28

+18:11

16:44

6.

Benjamin Buhler

Måren OK

36:20

+21:03

18:10

DSQ

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

45:20

150

DNS

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

34:07

+0:00

13:38

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:18:02

+0:00

18:34

DSQ

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

46:45

104 105 106 107 113 114 115 116

DSQ

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

1:35:13

117 150

DNS

Andreas Gjetanger

Måren OK

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

50:14

+0:00

8:14

2.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

53:59

+3:45

8:50

3.

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

57:16

+7:02

9:23

4.

Henrik Upsal

Ås-NMBU Orientering

1:13:02

+22:48

11:58

5.

Paul Torven

1:17:04

+26:50

12:38

6.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:29:04

+38:50

14:36

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Færden

Kolbotn og Skimt OL

43:05

+0:00

10:15

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

46:21

+3:16

11:02

3.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

51:26

+8:21

12:14

4.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

56:27

+13:22

13:26

5.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

1:02:56

+19:51

14:59

DSQ

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

57:35

106

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Bjørhei

Kolbotn og Skimt OL

41:22

+0:00

9:50

2.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

44:24

+3:02

10:34

3.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

47:44

+6:22

11:21

4.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

54:40

+13:18

13:00

4.

Stein Ankarstrand

Måren OK

54:40

+13:18

13:00

6.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

58:09

+16:47

13:50

7.

Per Arne Andresen

Kolbotn og Skimt OL

1:01:14

+19:52

14:34

8.

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

1:01:19

+19:57

14:35

9.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

1:06:37

+25:15

15:51

10.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:14:49

+33:27

17:48

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Turtumøygard

Måren OK

43:06

+0:00

15:23

2.

Nils Bøhn

Kolbotn og Skimt OL

47:15

+4:09

16:52

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Klaveness

Måren OK

30:45

+0:00

10:58

2.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

36:36

+5:51

13:04

3.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

39:09

+8:24

13:58

4.

Lars-Evan Pettersson

Kolbotn og Skimt OL

46:10

+15:25

16:29

5.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

56:14

+25:29

20:05

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

40:00

+0:00

9:31

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

33:39

+0:00

13:27

2.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

36:33

+2:54

14:37

3.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

46:04

+12:25

18:25

4.

Solvår Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

47:24

+13:45

18:57

5.

Markus Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

53:43

+20:04

21:29

6.

Håvard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

53:52

+20:13

21:32

7.

Carmen Dirro

Måren OK

1:00:41

+27:02

24:16

8.

Jakob Køhn

1:10:02

+36:23

28:00

9.

Troya Huse-Fagerlie

1:10:04

+36:25

28:01

DSQ

Sissel Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

36:16

120 122 123 124

DNS

Joakim Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

23:36

+0:00

11:48

2.

Morten Daniel

Ås-NMBU Orientering

24:53

+1:17

12:26

DSQ

Aud Støer Østbø

Måren OK

55:19

131

DSQ

Lars Østbø

Måren OK

55:22

131 136 150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 juni 2019, 19:37:43

Arrangør:

Måren OK

Antall deltagere:

109

Antall startet:

103