Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK Ungdomsløp 4 6. juni 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Henrik Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

16:30

Ole Einar Andresen

Malvik IL

21:51

Sigurd Utne

Wing OK

12:24

Anton Bostad Herail

Nidarøst OK

15:15

Amund Denstad

Nidarøst OK

15:31

Hans Henrik Vesteraas Thaulow

Nidarøst OK

11:53

Johan Alert Vesteraas Thaulow

Nidarøst OK

11:36

Tobias Vesteraas Thaulow

Nidarøst OK

11:06

38 39 42 43 104 170

Inga Moxness

Byåsen IL

9:25

Linus Fossum Malmring

Freidig

10:14

Paul Kampfer

Nidarøst OK

10:23

Valentin Kampfer

Nidarøst OK

15:13

Aron Manstad-Hulaas

Nidarøst OK

15:30

Emil Alstad Svestad

OL Trollelg

14:03

Irene Storler Snøfugl

Freidig

8:53

Marit Storler Snøfugl

Freidig

9:12

Adam Manstad-Hulaas

Nidarøst OK

16:29

Sindre Mohus

Wing OK

12:01

Mirja Mohus

Wing OK

13:25

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

41:39

Åsne Denstad

Nidarøst OK

15:22

Magnus Aalmo

Malvik IL

18:56

Samuel Knudsen Olavsbye

OL Trollelg

15:50

Liv Hagen Liasjø

OL Trollelg

20:03

Kristian Stokke Selnes

Freidig

10:25

Sofia Laura Andresen

Malvik IL

23:42

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

12:52

DNS

Clara Leroyer

Freidig

DNS

Mia Rieck Hammernes

OL Trollelg

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

23:42

+0:00

2.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

28:54

+5:12

3.

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

29:50

+6:08

4.

Annika Lund Eikrem

Freidig

29:56

+6:14

5.

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

30:24

+6:42

6.

Anna Emilie Lona

Wing OK

35:48

+12:06

7.

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

39:51

+16:09

8.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

42:36

+18:54

9.

Sunniva Preisig Motrø

Melhus IL

1:08:27

+44:45

DNS

Olise Hammer

Freidig

DNS

Stina Gåsø

OL Trollelg

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Elvestad Gabrielsen

Byåsen IL

15:35

+0:00

2.

Inga Saur Thorin

Wing OK

16:00

+0:25

3.

Mari Uleberg

Wing OK

16:16

+0:41

4.

Siri Jutfelt

Nidarøst OK

22:18

+6:43

5.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

23:54

+8:19

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

29:37

+0:00

2.

Una Kittilsen

Freidig

31:37

+2:00

3.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

35:31

+5:54

4.

Tora Kittilsen

Freidig

35:50

+6:13

5.

Marita Aske

Freidig

42:44

+13:07

6.

Maria Strømdal Wik

Freidig

43:58

+14:21

7.

Solveig Louise Nissen

Freidig

44:52

+15:15

8.

Nora Halvorsen

Freidig

47:35

+17:58

9.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

48:53

+19:16

10.

Åsa Bull

Byåsen IL

50:44

+21:07

11.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

54:49

+25:12

DSQ

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

49:11

139

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Heksem Leraand

OL Trollelg

36:52

+0:00

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Hafsmo

Byåsen IL

27:56

+0:00

DNS

Johanna Thørring Krogstad

Byåsen IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

42:36

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

46:34

+3:58

3.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

50:39

+8:03

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

53:41

+11:05

5.

Silje Marie Nissen

Freidig

1:10:46

+28:10

DSQ

Anna Aurora Nolte

Freidig

27:30

78 140 134

DNS

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Tannvik Skei

Freidig

50:19

+0:00

2.

Maren Viken

Byåsen IL

1:13:04

+22:45

3.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:14:45

+24:26

4.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:18:42

+28:23

DNS

Solveig Sæternes

Byåsen IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

18:20

+0:00

2.

Martin Melhuus

Wing OK

28:53

+10:33

3.

Mathias Årbogen Dahl

OL Trollelg

30:04

+11:44

4.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

32:06

+13:46

5.

Emil Braa Holm

OL Trollelg

32:41

+14:21

6.

Emil Aleksander Nolte

Freidig

33:33

+15:13

7.

Johannes Stordal

Byåsen IL

38:56

+20:36

8.

Sivert Aalmo

Malvik IL

48:37

+30:17

9.

Odin Bang Lukassen

Wing OK

48:58

+30:38

10.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

1:06:52

+48:32

39 74 75 138 73 76

DNS

Oliver Vatterholm Jernberg

Freidig

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Sundal

Byåsen IL

15:50

+0:00

2.

William Kottum

OL Trollelg

16:16

+0:26

3.

Eivind Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

21:21

+5:31

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

26:46

+0:00

2.

Vegard Lereim Storli

Freidig

38:37

+11:51

3.

Jørgen Aune

Byåsen IL

39:01

+12:15

4.

Tristan Halvorsen

Freidig

40:39

+13:53

5.

Aslak Moxness

Byåsen IL

41:12

+14:26

6.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

41:14

+14:28

7.

Sander M Jensen

Byåsen IL

41:37

+14:51

8.

Alf Petter Lynum

Freidig

42:59

+16:13

9.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

44:16

+17:30

10.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

46:55

+20:09

11.

Ådne Stordal

Byåsen IL

47:19

+20:33

12.

Hallvard Hellevik

Freidig

49:42

+22:56

13.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

51:06

+24:20

14.

Aksel Viken

Byåsen IL

55:04

+28:18

15.

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

59:36

+32:50

16.

Sofus H Lind

Wing OK

1:22:59

+56:13

DSQ

Ivar Flatvad

Byåsen IL

51:05

105

DNS

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Wikdahl Bjørgum

Stjørdals-Blink Orientering

34:26

+0:00

2.

Sindre Trønsdal

Byåsen IL

38:10

+3:44

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Ulsaker Høve

Byåsen IL

15:30

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

45:27

+0:00

2.

Emil Grønli

Freidig

51:54

+6:27

3.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

52:10

+6:43

4.

Erlend Aune

Byåsen IL

53:37

+8:10

5.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

55:55

+10:28

6.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

59:59

+14:32

7.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

1:05:29

+20:02

8.

Vegard Mosbakk Fjeldstad

OL Trollelg

1:13:09

+27:42

9.

Magne Guttvik

Wing OK

1:24:57

+39:30

10.

Sverre Hellevik

Freidig

1:38:17

+52:50

DSQ

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

44:34

79 133 134 77 135 137 139 170

DSQ

Petter Andreas Lona

Wing OK

1:01:51

133 134

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gabriel Callanan

Wing OK

1:16:20

+0:00

2.

Brage Asplem

Freidig

1:18:14

+1:54

DSQ

Nikolai Renolen

Wing OK

1:11:14

78 79 133 134 139

DSQ

Johannes Langaas

Nidarøst OK

1:33:27

133 134 77 135 137 139

DNS

Håkon Sæternes

Byåsen IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eira Forsbak Asplem

Freidig

24:42

Ragne Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

28:25

Eva Amundsen

Freidig

24:11

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Tvete Martinsen

Byåsen IL

34:01

Olav Moxness

Byåsen IL

16:57

Sondre Stenseth

Byåsen IL

17:09

Erlend Grønli

Freidig

16:22

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

19:57

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

24:32

DSQ

Sindre Uthus Guldseth

Byåsen IL

35:15

75

DSQ

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

22:05

74 75 44 76

DNS

Kristian Wollan Benum

Byåsen IL

Klasse: H 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juni 2019, 20:09:37

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

137

Antall startet:

125