Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P23 Bestemorstranda 7. september 2010

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

48:19

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

57:49

+9:30

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

38:12

+0:00

DSQ

Christine Frogner Brath

HYDRO OSLO

17:16

52 53 54 55 56 57 58 100

Arrang

Bodil Klakegg

NORGES BANK

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

41:13

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

49:58

+8:45

3.

Nora Ursin

Bærum Kommune

51:20

+10:07

4.

Kjersti Tho

Stabæk IF

51:42

+10:29

5.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

56:36

+15:23

Arrang

Vera Sjølie

NORGES BANK

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

Nittedal

42:41

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker

46:54

+4:13

3.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

47:31

+4:50

4.

Ingrid Lome-Hagman

KOLBOTN &SKIMT

47:54

+5:13

5.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

55:09

+12:28

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:07:12

+24:31

DSQ

Astrid Kvamme

Heming/Njård

56:35

54 55 56

DSQ

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:06:11

52 53 54 55

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

55:09

+0:00

2.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

1:03:01

+7:52

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:07:19

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Ivar Nikolaisen

Forum

58:22

+0:00

2.

Per Martin Rørvik

SINTEF

2:00:26

+1:02:04

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

52:19

+0:00

2.

Thor Mella

Skattedirektoratet

55:17

+2:58

3.

Marius Fiskevold

Fossum

1:00:21

+8:02

4.

Knut Erling Øen

Nordea

1:01:00

+8:41

5.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

1:02:02

+9:43

6.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:02:47

+10:28

7.

Hallvard Koren

OK Moss

1:07:24

+15:05

8.

Tor Ringstad

Tandberg

1:09:20

+17:01

9.

Lars Karelius Noer

NRK

1:09:21

+17:02

10.

Ketil Risvoll

TELENOR

1:17:12

+24:53

11.

Paul Solheim

PRIVAT

1:56:33

+1:04:14

11.

Jon Krogsrud

PRIVAT

1:56:33

+1:04:14

DSQ

Per Øyvind Stene

Nille

54:54

47

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

1:08:44

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Morten Lefdal

Heming

51:59

+0:00

2.

Håkon Halvorsen

Statnett

1:23:11

+31:12

3.

Torgeir Våge

Santosolve

1:28:26

+36:27

DSQ

Geir Hanesand

Thales

1:07:09

56 57 58 100

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

43:19

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

45:37

+2:18

3.

John Hansen

AB PIL

47:10

+3:51

4.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

47:49

+4:30

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

54:42

+11:23

6.

Per Kaarby

Overtoppen

56:31

+13:12

7.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

58:25

+15:06

8.

Paal W Hanssen

BDO

58:38

+15:19

9.

Knut Erik Østengen

Thales

1:04:47

+21:28

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:10:23

+27:04

11.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:17:39

+34:20

12.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:44:26

+1:01:07

DSQ

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

40:50

52 53 54 55 56 57 58 100

DSQ

Pål Therkelsen

Privat

49:34

57 58 100

Arrang

Knut Eeg

Norges BANK

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet

43:29

+0:00

2.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

53:03

+9:34

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

54:33

+11:04

4.

Jon Fredriksen

FOBIL

55:48

+12:19

5.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:00:26

+16:57

6.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:02:36

+19:07

7.

Per Nermo

COWI BIL

1:12:45

+29:16

8.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:25:49

+42:20

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

38:15

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

45:29

+7:14

3.

Trond Wettergreen

Andvord

48:18

+10:03

4.

Einar Skåre

BREVPOST

49:59

+11:44

5.

Jon Færden

Kredinor

52:12

+13:57

6.

Sigfred Fagervik

Thales

53:22

+15:07

7.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

59:02

+20:47

8.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

59:16

+21:01

9.

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

59:34

+21:19

10.

Lars-Evan Pettersson

NVE

1:00:09

+21:54

11.

Kay Gustavsen

Privat

1:05:45

+27:30

12.

Harald Wibye

WDS

1:19:13

+40:58

13.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:37:53

+59:38

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

42:44

+0:00

2.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

45:46

+3:02

3.

Per Erik Sørensen

Nordea

48:21

+5:37

4.

Torstein Østen

MAESTRO

49:12

+6:28

5.

Tom Ibsen

UBIL

51:11

+8:27

6.

Roar Gudding

VETBIL

52:31

+9:47

7.

Sverre Farstadvoll

Petec

53:53

+11:09

53

8.

Øystein Madsen

GE Healthcare

55:44

+13:00

9.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

58:51

+16:07

10.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:01:29

+18:45

11.

Eirik Angel Olsen

Nordea

1:15:36

+32:52

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

36:32

54 55 56 57 58 100

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

44:57

+0:00

2.

Svein Kvalheim

BT

46:05

+1:08

3.

Arne Øfsthus

Fugro

47:44

+2:47

4.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

51:19

+6:22

5.

Leif Bråten

CSC

53:15

+8:18

6.

Arne Jordal

SAS

53:19

+8:22

7.

Harald Birkeland

OUS

56:11

+11:14

8.

Trond Varang

BM NORGROS

56:15

+11:18

9.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:03:29

+18:32

10.

Ronald Inglingstad

Nordea

1:08:07

+23:10

11.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:21:44

+36:47

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

Permakem

39:53

+0:00

2.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

44:02

+4:09

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

44:46

+4:53

4.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

47:43

+7:50

5.

Sigurd Melsom

Kjelsås

47:57

+8:04

6.

Tor Drage

Aker Solutions

49:37

+9:44

7.

Johann Theisen

KLP FORSIKRING

54:32

+14:39

8.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

54:40

+14:47

9.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

58:51

+18:58

10.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:10:29

+30:36

11.

Magne Grande

FBI

1:15:33

+35:40

DSQ

Svein Forthun

HIO

1:06:41

54 56 57 58

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

1:16:16

57

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Privat

55:22

+0:00

2.

Arnfinn Haugland

OPEL CLUB

55:59

+0:37

3.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:07:28

+12:06

DSQ

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:09:36

54 55 56 58

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Ilseth

Gazellen AS

27:14

+0:00

2.

Jenny Byvald

PRIVAT

32:19

+5:05

3.

Britt Lundkvist

Tistedalen friluftslag

43:12

+15:58

4.

Bjørg Kvalshaug

SSB

1:04:57

+37:43

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Johansson

PRIVAT

32:18

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UIO

57:52

+25:34

3.

Tonje Fredrikson

UiO

1:29:02

+56:44

DSQ

Magne Eimot

Privat

52:19

56 57 58 100

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

44:38

+0:00

2.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

47:32

+2:54

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Lian

Veidekke

50:57

+0:00

2.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

1:08:21

+17:24

3.

Bjørn Myhr

Vegdirektoratet IF

1:28:35

+37:38

4.

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

2:31:36

+1:40:39


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2010, 08:17:55

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

132

Antall startet:

132