Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P9 Sognsvann 6. juni 2019

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:05:36

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Skyttersæter

HEMING

1:25:04

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

39:48

+0:00

2.

Trine Raaen

Aker Brygge Orientering

45:59

+6:11

3.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

52:14

+12:26

4.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

53:59

+14:11

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

47:55

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:22:58

+35:03

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

52:30

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:05:31

+13:01

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:34:20

+41:50

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:07:47

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Onstad

OSI

1:12:45

+0:00

2.

Atle Pedersen

Fossum IF

1:24:31

+11:46

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

55:11

+0:00

2.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

1:00:37

+5:26

3.

Bjørn Grinde

Folkehelseinstituttet

1:01:56

+6:45

4.

Harald Iwe

IL Geoform

1:05:39

+10:28

5.

Espen Holm

Overtoppen

1:20:09

+24:58

DSQ

Uno Hanslien

Bilpost

1:33:08

54 55

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

37:19

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

42:20

+5:01

3.

Roar Sigurdsen

Ringnes

50:40

+13:21

4.

Harald Rikheim

Rådtassene

51:07

+13:48

5.

Per Kaarby

Overtoppen

52:57

+15:38

6.

Tore Voss Fagervold

Bane Nor BIL Oslo

58:00

+20:41

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Therkelsen

Privat

39:54

+0:00

2.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

42:57

+3:03

3.

Einar Jensen

Statens kartverk

45:37

+5:43

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

47:45

+7:51

5.

Are Eriksen

OSI

49:40

+9:46

6.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

52:13

+12:19

7.

Egil Wickstrand Iversen

HEMING

52:41

+12:47

8.

Tom Pettersen

KPP/Runners

53:15

+13:21

9.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

55:25

+15:31

10.

Knut Anders Løken

Fossum IF

56:51

+16:57

11.

Bernt Lund

Overtoppen

1:57:44

+1:17:50

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Open iT

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

27:51

+0:00

2.

Reidar Kierulf

RKP

48:11

+20:20

3.

Stein Myhre

Sporveien BIL

49:17

+21:26

4.

Per Magnus

FHI

50:25

+22:34

5.

Per Nermo

COWI BIL

53:40

+25:49

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Bue Olsen

Asker SK

36:50

+0:00

2.

Knut Karlsen

Omega AS

41:26

+4:36

3.

Lars-Evan Pettersson

NVE

43:27

+6:37

4.

Per Haugen

NEDERMAN

50:57

+14:07

DSQ

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

15:51

51 54 55 56 37 59 100

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

40:53

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

42:15

+1:22

3.

Roar Gudding

VET BIL

49:42

+8:49

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

56:54

+16:01

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

57:50

+16:57

6.

Arne H Reistad

Thales BIL

1:07:57

+27:04

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:19:09

+38:16

8.

Arne Øfsthus

Fugro

1:27:27

+46:34

DSQ

Terje Throndsen

NIttedal

59:05

51 54 55 56 37 59

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:52:25

59

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:03:10

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:26:11

+23:01

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Østerlie

NTNU

37:43

+0:00

2.

Bo Bratsberg

PRIVAT

46:36

+8:53

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

47:04

+9:21

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Ringstad

Hedrum O-lag

42:56

+0:00

2.

Per Johansson

PRIVAT

52:45

+9:49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 juni 2019, 07:20:47

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

66

Antall startet:

66