Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 7, Skogly 11. juni 2019

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Noah Lars Gunnar Ehrnstrøm

Skoleelev

17:30

+0:00

11:40

2.

William Kottum

Skoleelev

21:32

+4:02

14:21

3.

Victoria Kottum

Skoleelev

22:55

+5:25

15:16

4.

Sindre Soltvedt

Skoleelev

24:44

+7:14

16:29

5.

Emil Alstad Svestad

Skoleelev

29:37

+12:07

19:44

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Hansen-Zahl

Skoleelev

42:56

+0:00

19:30

DSQ

Anders Berge Mjølhus

Skoleelev

24:56

121 157 96 150

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Noddeland

Nordic Semiconductors

57:03

+0:00

19:01

2.

Jorun Opedal Uglem

Eget

1:06:37

+9:34

22:12

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Skei

Skoleelev

54:01

+0:00

13:51

2.

Marit Schmid

Gjest

54:31

+0:30

13:58

3.

Marie Bredal

NGU

1:06:56

+12:55

17:09

4.

Ane Bye

COWI

1:08:50

+14:49

17:38

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

50:32

+0:00

12:57

2.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:15:57

+25:25

19:28

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Maja Berger

Memira

57:24

36 45 47 117 114 55 31 57

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

47:46

+0:00

15:55

2.

Guro Gjestvang

Freidig

55:36

+7:50

18:32

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

59:40

+0:00

15:17

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:04:27

+0:00

21:29

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

COWI

47:06

+0:00

12:04

2.

Gøril Eide

Trondheim kommune

50:22

+3:16

12:54

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:05:16

+18:10

16:44

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Fladhagen

Eget

1:36:07

+0:00

32:02

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

52:41

+0:00

13:30

2.

Hilde Forbord

Big Bite

1:00:33

+7:52

15:31

DSQ

Nina Reitan

Rise

1:37:13

51

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:14:23

58 155 92

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

51:48

+0:00

17:16

2.

Ingrid Opedal

Øya VGS

53:52

+2:04

17:57

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:07:05

+0:00

17:12

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:07:54

+0:49

17:24

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:13:16

+6:11

18:47

4.

Erika Bugten

Bergh Hansen

1:16:12

+9:07

19:32

5.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:21:53

+14:48

20:59

DSQ

Lise Martinussen

Eget

1:26:10

57 146 150

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Visma

1:03:48

+0:00

21:16

2.

Bodil Monsen

SINTEF

1:26:48

+23:00

28:56

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:31:07

+27:19

30:22

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

53:17

+0:00

13:39

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:03:51

+10:34

16:22

3.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:15:38

+22:21

19:23

4.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:19:31

+26:14

20:23

DSQ

Karl Bjørnar Olsen

Eget

58:10

113 64 69 92 118 51 146 175

DSQ

Catharina Davies

NTNU

1:13:26

151 57 146 150 175

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

55:35

+0:00

18:31

2.

Berit Grande

Sticos

1:14:20

+18:45

24:46

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:16:04

+0:00

19:30

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Synnøve Syltevik

Eget

1:13:23

+0:00

24:27

2.

Ebba Bredland

NTNU

1:15:22

+1:59

25:07

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:20:42

+7:19

26:54

4.

Åse Eng Musum

Trondheim kommune

1:47:27

+34:04

35:49

5.

Kirsti Haarberg

Eget

1:49:39

+36:16

36:33

6.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:52:10

+38:47

37:23

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:14:31

+0:00

19:06

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:28:57

+0:00

29:39

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:35:58

+7:01

31:59

DSQ

Torid Kvaal

Fylket

23:32

47 117 114 57 152 150 175

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

51:16

+0:00

17:05

2.

Amund Stenseth

AS Waterlinked

1:01:51

+10:35

20:37

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Damian Brouard

Nordic Semi Conductor

1:42:11

+0:00

24:55

DSQ

Christian Grøvdal

ARM

59:45

45

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Bergset

Powel

45:30

+0:00

7:35

2.

Kristoffer Nesland

NTNU

53:58

+8:28

8:59

3.

Adrian Opheim

NTNUI

1:06:08

+20:38

11:01

4.

Johan Landrø

Prosjektutvikling Midt-Norge

1:08:04

+22:34

11:20

5.

Erik Frøseth

Oracle

1:12:21

+26:51

12:03

6.

Jerome Soulard

ARM

1:14:51

+29:21

12:28

7.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:19:02

+33:32

13:10

8.

Christian Stene Bakkehaug

Eget

1:35:01

+49:31

15:50

9.

Tore Jensås

Multiconsult

1:35:50

+50:20

15:58

10.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

2:16:06

+1:30:36

22:41

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Persson

Eget

44:16

+0:00

10:47

2.

John Kåre Roald

SIemens

1:03:38

+19:22

15:31

3.

Asbjørn Fossmark

Nordic Semi Conductor

1:38:56

+54:40

24:07

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

1:01:25

+0:00

10:14

2.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:10:10

+8:45

11:41

3.

Jonas Waefler

Powel

1:12:07

+10:42

12:01

4.

Lars Langdal

Contiga AS

1:12:31

+11:06

12:05

5.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:47:33

+46:08

17:55

DSQ

Anthony Bossard

Microchip

1:50:30

55 31 57 146

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

46:38

+0:00

11:22

2.

Snorre Gangaune

Statkraft

54:33

+7:55

13:18

3.

Geir Hanssen

Saplov

58:21

+11:43

14:13

4.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:06:16

+19:38

16:09

5.

Kim Bjerkevoll

Powel AS

1:13:40

+27:02

17:58

6.

Oscar Torresbaca

Nordic Semi Conductor

2:07:28

+1:20:50

31:05

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Norkart

55:21

+0:00

9:13

2.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

57:50

+2:29

9:38

3.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

57:52

+2:31

9:38

4.

Lars Løseth

Equinor

1:01:25

+6:04

10:14

5.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:18:12

+22:51

13:02

6.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:22:00

+26:39

13:40

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Hagen

St Olavs Hospital

42:13

+0:00

10:17

2.

Vegard Hansen

Prima AS

42:35

+0:22

10:23

3.

Øystein Husby

Statnett

50:36

+8:23

12:20

4.

Odd Magne Reitan

Microchip

57:30

+15:17

14:01

5.

Kurt Amundsen

Avinor

1:01:17

+19:04

14:56

6.

Otto Wittner

UNInett

1:13:33

+31:20

17:56

DSQ

Morten Wennevik

Bouvet

1:11:05

92 151 45 47 51 55 57

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

51:21

+0:00

8:33

2.

Truls Ryum

NTNU

54:34

+3:13

9:05

3.

Leif Arne Skei

Asplan Viak

1:09:13

+17:52

11:32

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:22:43

57 146 150 175

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

49:01

+0:00

11:57

2.

Stein Ivar Foss

SIT

51:54

+2:53

12:39

3.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

54:02

+5:01

13:10

4.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

57:58

+8:57

14:08

5.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:08:19

+19:18

16:39

6.

Geir Willumsen

A C Møller

1:22:37

+33:36

20:09

7.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:30:32

+41:31

22:04

8.

Jon Vindal

Consto

1:34:06

+45:05

22:57

9.

Geir Dahlø

Vy-buss AS

1:41:20

+52:19

24:42

DSQ

Trond Sletner

Telenor

54:23

151

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

Asolvi

54:19

+0:00

9:03

2.

Harald Huse

Norkart

56:28

+2:09

9:24

3.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

57:12

+2:53

9:32

4.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

1:01:28

+7:09

10:14

5.

Agnar Renolen

eMap

1:10:05

+15:46

11:40

6.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:11:00

+16:41

11:50

7.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:13:51

+19:32

12:18

8.

Harald Storrønning

ATB

1:14:45

+20:26

12:27

9.

Håvard Lorange

Siemens

1:19:17

+24:58

13:12

10.

Stig Forbord

Optoplan

1:25:50

+31:31

14:18

11.

Terje Berg

Statkraft

1:30:26

+36:07

15:04

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Petter Opedal

Melhus Kommune

53:20

+0:00

17:46

2.

Bobo Nordahl

NGU

1:09:32

+16:12

23:10

3.

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

1:15:05

+21:45

25:01

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

50:23

+0:00

12:17

2.

Erling Bye

BDO AS

52:32

+2:09

12:48

3.

Geir Paulsen

Siemens

53:04

+2:41

12:56

4.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:07:38

+17:15

16:29

5.

Tor Arne Haugen

DNB

1:10:30

+20:07

17:11

6.

Petter Mikalsen

Telenor

1:12:03

+21:40

17:34

7.

John Lerli

Trønderbladet

1:14:28

+24:05

18:09

8.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:17:54

+27:31

19:00

9.

Jan-Erik Hagelund

DIPS

1:20:03

+29:40

19:31

10.

Roar Wærnes

Telenor

1:20:08

+29:45

19:32

11.

Ivar Erdal

Ecotone

1:31:10

+40:47

22:14

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

58:58

+0:00

9:49

2.

John Svergja

Emma Edb

1:06:06

+7:08

11:01

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:06:55

+7:57

11:09

4.

Geir Bakkhaug

Politiet

1:19:26

+20:28

13:14

5.

Morten Husom

Powel

1:46:03

+47:05

17:40

DSQ

Håvard Eidnes

Uninett

46:20

36 45 47 117 114 55 31 57 146 150 175

DSQ

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:43:49

92 36 45 47 117 114 55 31 57 146 150

Arrangør

Øystein Nytrø

NTNU Bil

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Hammer

Bn Bank

54:47

+0:00

13:21

2.

Helge Eriksen

Eget

59:17

+4:30

14:27

3.

Morten Skoglund

NVE

59:27

+4:40

14:30

4.

Erik Horghagen

BDO AS

59:59

+5:12

14:37

5.

Terje Kanstad

NTNU

1:02:37

+7:50

15:16

6.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:04:09

+9:22

15:38

7.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:05:14

+10:27

15:54

8.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

1:06:03

+11:16

16:06

9.

Olav Kvittem

UNInett

1:08:13

+13:26

16:38

10.

Tore Fornes

Eget

1:17:23

+22:36

18:52

11.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:17:25

+22:38

18:52

12.

Robert Hirsch

Statkraft

1:18:37

+23:50

19:10

13.

Frode Stølan

Telenor

1:31:18

+36:31

22:16

DSQ

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:00:17

45

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Einar Pedersli

Statens vegvesen

59:13

+0:00

9:52

2.

Bernt Rognes

PwC

1:03:15

+4:02

10:32

3.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:12:44

+13:31

12:07

4.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:18:47

+19:34

13:07

5.

Rolf Røsand

Rambøll

1:20:24

+21:11

13:24

6.

Geir Arnesen

Eget

1:29:26

+30:13

14:54

7.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:49:29

+50:16

18:14

Arrangør

Lasse Natvig

NTNU

Klasse: H 65-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Reinold Ellingsen

NTNU

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:43:15

+0:00

34:25

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Kabokart

48:14

+0:00

12:22

2.

Harald Oftedal

Equinor BIL

49:04

+0:50

12:34

3.

Klaus Livik

Powel

53:36

+5:22

13:44

4.

Even Hofstad

DNB Sport

1:02:51

+14:37

16:06

5.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:03:23

+15:09

16:15

6.

Roar Sundby

NTNU

1:05:04

+16:50

16:41

7.

John Sirum

Rambøll

1:08:51

+20:37

17:39

8.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:11:09

+22:55

18:14

9.

Tore Heggem

HiNT

1:13:36

+25:22

18:52

10.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:15:47

+27:33

19:25

11.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

1:19:38

+31:24

20:25

12.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:20:29

+32:15

20:38

13.

Asbjørn Rønning

Eget

1:21:09

+32:55

20:48

14.

Tor Gjermstad

Hemit

1:22:13

+33:59

21:04

15.

Rune M Holt

NTNU

1:23:06

+34:52

21:18

16.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:28:55

+40:41

22:47

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Øvstedal

NTNU

2:42:33

+0:00

27:05

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

58:06

+0:00

19:22

2.

Stein Fanavoll

EMGS

1:01:15

+3:09

20:25

3.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:03:08

+5:02

21:02

4.

Atle Mørk

NTNU

1:06:35

+8:29

22:11

5.

Torger Haarberg

Eget firma

1:59:16

+1:01:10

39:45

Brutt

Thore Sundsethvik

Stålsmith

Arrangør

Nils Holte

NTNU

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Eget

49:37

+0:00

12:43

2.

Per Bjørgum

Politiet

53:08

+3:31

13:37

3.

Edgar Furuholt

Det norske

53:47

+4:10

13:47

4.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

54:32

+4:55

13:58

5.

Frode Stensrud

Eget

55:20

+5:43

14:11

6.

Terje Hansen

Politiet

56:07

+6:30

14:23

7.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

59:45

+10:08

15:19

8.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:03:36

+13:59

16:18

9.

Svein Hove

Multiconsult

1:12:45

+23:08

18:39

10.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:20:44

+31:07

20:42

11.

Torgeir Iversen

Evry

1:28:31

+38:54

22:41

12.

Tore Kiste

Fylket

1:31:27

+41:50

23:26

13.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:41:56

+52:19

26:08

Arrangør

Halvor Flatberg

NTNU

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:34:56

+0:00

15:49

Arrangør

Carl Martin Larsen

NTNU

Arrangør

Erik Lund

NTNU

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Musum

Rambøll

55:05

+0:00

18:21

2.

Martin Melhuus

Veritas

57:38

+2:33

19:12

3.

Odd Arne Rye

Rambøll

1:06:43

+11:38

22:14

4.

Torfinn Knotten

Statoil BIL Trondheim

1:22:11

+27:06

27:23

DSQ

Finn Bjørgum

Eget

1:19:07

60 151

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Brurok

Eget

59:53

+0:00

15:21

2.

Leif Engen

Eget

1:03:17

+3:24

16:13

3.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:04:54

+5:01

16:38

4.

Leif Røhjell

Siemens

1:05:31

+5:38

16:47

5.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:06:30

+6:37

17:03

6.

Torleif Stephansen

Evry

1:07:24

+7:31

17:16

7.

Eigil Sørli

Q-Free

1:09:07

+9:14

17:43

8.

Knut Skjesol

Statkraft

1:14:59

+15:06

19:13

9.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:21:09

+21:16

20:48

Arrangør

Magnus Landstad

NTNU

Arrangør

Finn Faye Knudsen

NTNU

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:30:56

+0:00

25:09

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Trollelg

1:30:51

+0:00

30:17

Arrangør

Ola AAlde

Eget

Arrangør

Edmund Olsen

NTNU

Arrangør

Arnfinn Langeland

NTNU

Arrangør

Kåre Aflekt

NTNU

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:01:00

+0:00

15:38

2.

Gunnar Østerbø

DnB

1:04:39

+3:39

16:34

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:12:26

+11:26

18:34

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

1:11:15

60 113 64 69 92 118 51 114 57 146 150

DSQ

Stig Arild Haugskott

Posten

1:21:41

45 118 51 114 57 146

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Thor Meland

Equinor

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:25:57

+0:00

22:02

2.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:26:12

+0:15

22:06

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Stenvik

Skoleelev

51:41

+0:00

17:13

2.

Jørgen Stenvik

NTNU

1:09:12

+17:31

23:04

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Gjest

1:00:29

+0:00

14:45

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

PWC

48:03

+0:00

8:00

DSQ

Sigurd Stenvik

Gjest

1:01:50

55 31 146


Sist oppdatert:

20 august 2019, 13:50:51

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

247

Antall startet:

247