Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P11 Årnes 13. juni 2019

Klasse: D15-16(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kajsa Larsson

Tyrving, IL

57:13

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

52:23

+0:00

2.

Merete Bugge

Stami

1:14:49

+22:26

DSQ

Trine Raaen

Aker Brygge Orientering

58:20

154 54

DSQ

Aina Grymyr

Haugerud

1:47:46

47 154 54

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:21:16

133 47 154 54

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:20:35

+0:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:13:33

+0:00

Klasse: H15-16(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kristian Juell Larsen

Tyrving, IL

1:19:59

47 136 154 54

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Juell Larsen

Tyrving, IL

1:00:52

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

46:26

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Heitmann

Fossum IF

54:41

+0:00

2.

Espen Messel

FFI BIL

58:44

+4:03

3.

Tellef Juell Larsen

Tyrving, IL

1:01:45

+7:04

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

45:01

+0:00

2.

Eskil Dahlen

TELENOR

45:36

+0:35

3.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

50:36

+5:35

4.

Ole Kristian Kristensen

Bodø og omegn orientering

53:52

+8:51

5.

Thomas Konow

Dr. Thec Olav Olsen

1:00:58

+15:57

6.

Bjørn Grinde

Folkehelseinstituttet

1:01:53

+16:52

DSQ

Jarle Roti

FOssum IF

1:04:31

136 154 54

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

47:20

+0:00

2.

Frode Kamsvåg

Tyrving, IL

50:13

+2:53

3.

Håkon Halvorsen

Statnett BIL

1:02:36

+15:16

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

47:12

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

49:01

+1:49

3.

Ivar Refsland

UIO

50:41

+3:29

4.

Petter Gullikstad

Røros IL

52:00

+4:48

5.

Helge Revhaug

PRIVAT

54:23

+7:11

6.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

55:44

+8:32

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:01:22

+14:10

8.

Rune Hultgreen

GEOFORM

1:05:30

+18:18

DSQ

Per Schanche

Asker SK

59:04

43

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

35:12

+0:00

2.

Per Nermo

COWI BIL

45:36

+10:24

3.

Reidar Kierulf

RKP

51:34

+16:22

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

53:17

+18:05

5.

Stein Myhre

Sporveien BIL

53:20

+18:08

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Karlsen

Omega AS

49:26

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Andvord

59:35

+10:09

3.

Einar Skåre

Brevpost

1:03:23

+13:57

4.

Per Haugen

NEDERMAN

1:08:59

+19:33

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

46:56

+0:00

2.

Jon C. Fougner

Fugro

1:04:32

+17:36

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:06:29

+19:33

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:10:34

+23:38

5.

Arne Øfsthus

Fugro

1:22:23

+35:27

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:24:00

+37:04

7.

Leif Bråten

Heming Orientering

1:39:28

+52:32

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

57:08

+0:00

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

1:08:31

+11:23

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:17:34

+20:26

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:23:50

+26:42

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

2:00:59

62 133 47 154 54

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Hopsnes

Fossum IF

1:02:25

+0:00

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvill Sommerstad

Tyrving, IL

1:02:51

+0:00

2.

Bente Hopsnes

Fossum IF

1:03:54

+1:03

3.

Odd Fidje

Fidji Skiorientering

1:43:57

+41:06

4.

Alfred Fidje

Fidji

1:44:00

+41:09

DSQ

Hildegunn Grønseth

Fossum IF

59:13

62 133

DSQ

Henning Gunby

SIEMENS

1:11:51

55

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Birkeland

TELENOR

54:49

+0:00

2.

Tormod Bøe

Veritas

59:18

+4:29

3.

Uno Hanslien

Bilpost

1:06:47

+11:58

4.

Jarle Nilsen

SIemens

1:09:24

+14:35

5.

Øyvind Fidje

Fidji Skiorientering

1:28:01

+33:12

6.

Simen Swensen

Røa

1:28:02

+33:13

7.

Live Melhuus

Røa

1:28:20

+33:31

DSQ

Torstein Schelle

Armada

1:02:40

62 59 157 133

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brita Sauar

Statoil Oslo Bil

1:10:13

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 juni 2019, 07:21:36

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

70

Antall startet:

70