Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 8, Trolløpet 15. juni 2019

Klasse: D 0 - 49 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

2:23:17

+0:00

Klasse: D 0 - 49 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anneli Tyvold

Sykehusbygg KF

1:36:23

+0:00

2.

Kari Solem Aune

COWI

1:36:25

+0:02

3.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

1:36:51

+0:28

4.

Kristin Jæger

Trondheim kommune

1:55:57

+19:34

5.

Marie Bredal

NGU

2:17:17

+40:54

6.

Sandrine Pic

Nordic Semi Conductor

2:17:28

+41:05

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:26:36

+0:00

2.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:33:49

+7:13

3.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:33:50

+7:14

4.

Tone Almås

Leik, IL

1:34:22

+7:46

5.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

2:40:15

+1:13:39

DSQ

Oda Buhaug

Jordskifteretten

2:44:20

96 97

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

1:00:45

+0:00

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

1:03:41

+2:56

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:09:20

+8:35

4.

Mai Iren Almås

Leik, IL

1:14:22

+13:37

5.

Trine Barstad

NTNU

1:17:07

+16:22

6.

Siri Drogseth

NTNU

1:23:31

+22:46

7.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:23:34

+22:49

8.

Vigdis Heimly

NTNU

1:24:48

+24:03

9.

Bodil Monsen

SINTEF

1:31:28

+30:43

10.

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

1:41:13

+40:28

11.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

2:02:59

+1:02:14

Klasse: H 0 - 49 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

1:24:41

+0:00

2.

Ola Keiserås

Eget

1:26:10

+1:29

3.

Pål Kittilsen

Equinor

1:31:16

+6:35

4.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:32:53

+8:12

5.

Truls Ryum

NTNU

1:32:57

+8:16

51

6.

Jonas Waefler

Powel

1:46:27

+21:46

7.

Edvard Haanæs

Privat

1:57:04

+32:23

38

8.

Morten Andreas Nome

NTNU

2:08:08

+43:27

51

9.

Jørgen Longva

Norconsult

2:12:03

+47:22

10.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

2:13:56

+49:15

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

Powel

1:33:26

+0:00

2.

Jostein Alvestad

Equinor

1:46:40

+13:14

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:51:29

+18:03

4.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

1:51:39

+18:13

5.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

2:22:22

+48:56

6.

Morten Husom

Powel

2:46:15

+1:12:49

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

1:14:40

+0:00

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:21:31

+6:51

38

3.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:23:39

+8:59

51

4.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:28:57

+14:17

51

5.

Stein Erik Aagaard

NINA

1:33:08

+18:28

6.

Lasse Natvig

NTNU

1:33:25

+18:45

7.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

1:33:42

+19:02

8.

Øystein Wiggen

Lindorff

1:33:44

+19:04

9.

Erling Bye

BDO AS

1:33:53

+19:13

51

10.

Geir Arnesen

Eget

1:40:06

+25:26

11.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:46:25

+31:45

12.

Olav Kvittem

UNInett

1:53:05

+38:25

51

13.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:56:27

+41:47

14.

Petter Mikalsen

Telenor

1:58:06

+43:26

15.

Bjørn Munch

Oracle

1:58:58

+44:18

16.

John Lerli

Trønderbladet

2:13:11

+58:31

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:37:00

+0:00

38

2.

Roar Stenseth

St Olav

1:37:18

+0:18

51

3.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:46:31

+9:31

4.

Frank Bjarkø

NRK

1:55:16

+18:16

5.

Magnus Landstad

NTNU

2:05:47

+28:47

6.

Tore Heggem

HiNT

2:08:32

+31:32

7.

Robert Strøm

Eget

3:19:07

+1:42:07

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:01:51

+0:00

2.

Svein Hove

Multiconsult

1:03:30

+1:39

3.

Tor Gjermstad

Hemit

1:03:42

+1:51

4.

Ole Lutro

NGU

1:03:46

+1:55

5.

Edgar Furuholt

Det norske

1:04:04

+2:13

6.

Frode Stensrud

Eget

1:06:32

+4:41

51

7.

Leif Engen

Eget

1:07:20

+5:29

8.

Tore Brurok

Eget

1:07:27

+5:36

9.

Arne Sæterhaug

Eget

1:14:56

+13:05

10.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:15:05

+13:14

11.

Tore Kiste

Fylket

1:16:17

+14:26

12.

Knut Skjesol

Statkraft

1:16:24

+14:33

38

13.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:16:34

+14:43

14.

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:16:39

+14:48

15.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:17:37

+15:46

16.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:23:09

+21:18

17.

Torgeir Iversen

Evry

1:23:17

+21:26

18.

Magne Eidem

Veivesenet

1:24:00

+22:09

19.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:24:05

+22:14

20.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:29:47

+27:56

51

21.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:31:02

+29:11

51

22.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:31:30

+29:39

23.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:33:45

+31:54

24.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:34:13

+32:22

25.

Øistein Åsmul

Kommunen

2:27:29

+1:25:38

26.

Edmund Olsen

NTNU

2:52:57

+1:51:06

Klasse: Gjester - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Skoleelev

1:26:34

+0:00

2.

Anthony Bossard

Microchip

1:33:03

+6:29

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Skoleelev

1:33:37

+7:03

4.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:40:43

+14:09

5.

Damien Brouard

Nordic Semi Conductor

2:17:27

+50:53

Klasse: Gjester - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

55:28

+0:00

2.

Arild Heggeset

SINTEF

1:03:20

+7:52

3.

Reidar Vetti

Haukeland

1:03:49

+8:21

4.

Lene Engen Igeltjøren

Haukeland

1:27:12

+31:44

5.

Sigrid Hatland

Haukeland

1:34:34

+39:06

6.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

1:41:21

+45:53

7.

Eivind Høyden

Haukeland

1:41:31

+46:03

8.

Birgitte Gjerde

Haukeland

2:01:59

+1:06:31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 juni 2019, 15:00:14

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

102

Antall startet:

102