Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P12 Vesletjern 18. juni 2019

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Horntvedt

Larvik OK

52:59

+0:00

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Hovi

SKien

48:05

+0:00

2.

Anita von Krogh

Folkehelseinstituttet

1:06:14

+18:09

3.

Kirsti Grundnes Berg

Tyrving, IL

1:33:41

+45:36

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Raaen

Aker Brygge Orientering

48:25

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

49:46

+1:21

3.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

54:12

+5:47

249

4.

Aina Grymyr

Haugerud

1:31:13

+42:48

DSQ

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

3:53

130 131 82 83 96 109 144 249

Arrang

Unni Rye

Folkehelseinstituttet

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

1:13:29

+0:00

DSQ

Lise Hugdahl

Coop

41:26

96 109 144 249

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

50:49

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

55:20

+4:31

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Riddervold

Heming Orientering

1:08:41

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:23:49

+15:08

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:10:31

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:15:26

+4:55

DSQ

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

59:50

130 131 82 83 96 109 144

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Niklas Gustavsson

DNB

45:32

+0:00

2.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

55:54

+10:22

3.

Adrian Opheim

NTNUI

58:33

+13:01

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Holter

Larvik OK

59:01

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

46:45

+0:00

2.

Odd Arne Lian

KolL

54:01

+7:16

3.

Hallvard Berg

Tyrving, IL

58:31

+11:46

4.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

1:02:19

+15:34

5.

Harald Iwe

IL Geoform

1:06:57

+20:12

6.

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:12:42

+25:57

7.

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

1:15:46

+29:01

Arrang

Uno Hanslien

Bilpost

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

39:42

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

44:17

+4:35

3.

Håkon Jentoft

Renovasjonsetaten

55:18

+15:36

4.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:04:10

+24:28

5.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:20:03

+40:21

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

43:37

+0:00

2.

Egil Wickstrand Iversen

HEMING

48:11

+4:34

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

49:12

+5:35

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

51:21

+7:44

5.

Paal W Hanssen

BDO

53:44

+10:07

6.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

55:18

+11:41

7.

Helge Revhaug

PRIVAT

55:54

+12:17

8.

Per Schanche

Asker SK

57:34

+13:57

9.

Rune Hultgreen

RAVN

1:04:02

+20:25

10.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:06:21

+22:44

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Open iT

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

31:23

+0:00

2.

Per Nermo

COWI BIL

46:42

+15:19

3.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

50:28

+19:05

4.

Reidar Kierulf

RKP

52:46

+21:23

5.

Mogens Monsen

MySoft as

1:08:01

+36:38

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

42:52

+0:00

2.

Lars-Evan Pettersson

NVE

48:03

+5:11

3.

Einar Skåre

Brevpost

51:32

+8:40

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

54:32

+11:40

5.

Per Haugen

NEDERMAN

1:01:51

+18:59

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

49:08

+0:00

2.

Kjell Røkke

Reinertsen

52:00

+2:52

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

53:17

+4:09

4.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

56:39

+7:31

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

58:49

+9:41

6.

Roar Gudding

VET BIL

1:01:06

+11:58

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:08:08

+19:00

8.

Arne Øfsthus

Fugro

1:11:35

+22:27

9.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:15:57

+26:49

10.

Tom Ibsen

OUS

1:23:19

+34:11

11.

Arne H Reistad

Thales BIL

1:30:53

+41:45

12.

Leif Bråten

Heming Orientering

1:44:01

+54:53

DSQ

Terje Throndsen

NIttedal

5:02

130 131 82 83 96 109 144 249

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:30:26

83 96 109 144

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

1:00:33

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:04:30

+3:57

65 130 131 82 83 96 109 144

3.

Sturle Hånes

GeoFORM

1:05:33

+5:00

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:12:13

+11:40

5.

Sigfred Fagervik

Thales

1:18:46

+18:13

6.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:23:06

+22:33

7.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:31:52

+31:19

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:37:28

+36:55

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

NIttedal

42:26

+0:00

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

45:57

130 131 82 83 96

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

48:58

+0:00

2.

Gunn Stabbetorp

Folkehelseinstituttet

1:01:55

+12:57

3.

Jarle Nilsen

SIemens

1:24:18

+35:20

4.

Roar Bjordal

Oppsal IF

1:24:39

+35:41

5.

Bente Sæther

DNB

2:17:52

+1:28:54

6.

Berit Nybø

DNB

2:17:57

+1:28:59

DSQ

Terje Didriksen

FBI

1:42:27

82 88 91 83 109

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Johansen

Statoil Oslo Bil

1:13:02

+0:00

Arrang

Terje Martinsen

LØRENSKOG KOMM


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2019, 14:30:01

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

91

Antall startet:

91