Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 9, Vårstafetten 18. juni 2019

Klasse: D 135 - 179 år

1.

Trondheim Kommune 1

 

43:08

 

1

Grethe Liatun

43:08

1.

43:08

1.

DSQ

Eggen Arkitekter AS

 

2:25:23

 

1

Bente Skorge

48:55

2.

48:55

2.

2

Mette Resell Nolte

50:00

.

0:00

.

DSQ

3

Kjersti Tannvik

46:28

.

0:00

.

Klasse: D > 179 år

1.

NTNU eldre damer

 

2:30:13

 

1

Siri Drogset

1:01:52

2.

1:01:52

2.

2

Bodil Monsen

44:31

1.

1:46:23

2.

3

Trine Barstad

43:50

1.

2:30:13

1.

2.

Jentut´n

 

2:35:20

 

1

Reidun Fallan Smaavik

42:48

1.

42:48

1.

2

Anne Furuholt

1:01:58

2.

1:44:46

1.

3

Heidi Midtun

50:34

2.

2:35:20

2.

3.

Datadamene

 

2:06:45

 

1

Anne-Sofie Gjermstad

1:02:46

3.

1:02:46

3.

2

Berit Grande

1:03:59

3.

2:06:45

3.

Klasse: H < 135 år

1.

Bekk

 

1:25:39

 

1

Erik Gustafsson

25:07

1.

25:07

1.

2

Halvor Lund

34:13

1.

59:20

1.

3

Øystein Grande Jaren

26:19

1.

1:25:39

1.

2.

Multiconsult BIL

 

1:38:32

 

1

Dag Ove Tinmannsvik

30:10

2.

30:10

2.

2

Tore Jensås

39:46

2.

1:09:56

2.

3

Roar Skulbørstad

28:36

2.

1:38:32

2.

3.

Statnett

 

2:09:19

 

1

Ludvig Strømsnes

30:31

3.

30:31

3.

2

Olve Mogstad

41:41

3.

1:12:12

3.

3

Øystein Husby

57:07

4.

2:09:19

3.

4.

Microchip

 

2:24:38

 

1

Svenn-Ivar Svendsen

55:56

4.

55:56

4.

2

Anthony Bossard

43:36

4.

1:39:32

4.

3

Odd Magne Reitan

45:06

3.

2:24:38

4.

Klasse: H 135 - 179 år

1.

RETTIRASKEBEIN

 

1:37:57

 

1

Øyvind Schjelderup

29:13

2.

29:13

2.

2

Vegard Hansen

32:05

3.

1:01:18

2.

3

Kjell Maroni

36:39

2.

1:37:57

1.

2.

PwC

 

1:42:13

 

1

Jens Even Storhov

27:42

1.

27:42

1.

2

Bernt Rognes

31:33

2.

59:15

1.

3

Jørgen Berg Lauvsnes

42:58

5.

1:42:13

2.

3.

Rambøll 1

 

1:55:31

 

1

John Sirum

49:51

8.

49:51

8.

2

Simen Eid Nielsen

25:51

1.

1:15:42

4.

3

Rolf Helge Røsand

39:49

3.

1:55:31

3.

4.

Sleipner

 

2:00:51

 

1

Ola Lædre

55:00

10.

55:00

10.

2

Truls Ryum

34:02

4.

1:29:02

9.

3

Fredrik Johannessen

31:49

1.

2:00:51

4.

5.

Sofademokratene

 

2:11:08

 

1

Geir Paulsen

34:58

5.

34:58

5.

2

Tor Hammer

38:53

6.

1:13:51

3.

3

Jan Erik Ledal

57:17

9.

2:11:08

5.

6.

Equinor

 

2:11:17

 

1

Helge Løseth

34:33

4.

34:33

4.

2

Atle Haugan

44:36

8.

1:19:09

6.

3

Bjarne Bugten

52:08

8.

2:11:17

6.

7.

UNINETT

 

2:16:03

 

1

Otto Wittner

49:15

7.

49:15

7.

2

Håvard Eidnes

36:58

5.

1:26:13

7.

3

Olav Kvittem

49:50

6.

2:16:03

7.

8.

Team MC & NTNU

 

2:17:37

 

1

Eivind Myklebust Lindseth

32:50

3.

32:50

3.

2

Mike Long

45:19

9.

1:18:09

5.

3

Svein Endre Hove

59:28

10.

2:17:37

8.

9.

Flying Wings

 

2:27:55

 

1

Per Ivar Skinderhaug

46:06

6.

46:06

6.

2

Jens Kjetil Mehammer

41:16

7.

1:27:22

8.

3

Lars Skrøvseth

1:00:33

11.

2:27:55

9.

10.

DNB

 

2:37:20

 

1

Vidar Lunda

1:01:12

11.

1:01:12

11.

2

Tor Arne Haugen

54:36

10.

1:55:48

11.

3

Øystein Wiggen

41:32

4.

2:37:20

10.

11.

TrønderEnergi

 

2:46:33

 

1

Rune Krogh

52:01

9.

52:01

9.

2

Per Olav Johansen

1:02:50

11.

1:54:51

10.

3

Frode Vassenden

51:42

7.

2:46:33

11.

Klasse: H > 179 år

1.

Malvik

 

1:34:44

 

1

Kyrre Auran

22:23

1.

22:23

1.

2

Eigil Sørli

35:38

3.

58:01

2.

3

Kåre Eggereide

36:43

3.

1:34:44

1.

2.

BRENVIN

 

1:39:05

 

1

Leidulv Vinje

23:26

3.

23:26

3.

2

Tore Brurok

42:37

7.

1:06:03

5.

3

Leif Engen

33:02

1.

1:39:05

2.

3.

IDI lommerusk

 

1:39:43

 

1

Lasse Natvig

25:20

5.

25:20

5.

2

Kjell Bratbergsengen

36:20

4.

1:01:40

4.

3

Øystein Nytrø

38:03

4.

1:39:43

3.

4.

Vegvesenet

 

1:48:11

 

1

Jon Arne Klemetsaune

23:23

2.

23:23

2.

2

Øivind Rogndalen

25:56

1.

49:19

1.

3

Jens Ø Gjersvold

58:52

7.

1:48:11

4.

5.

Rambøll 2

 

1:53:53

 

1

Odd Arne Rye

31:44

8.

31:44

8.

2

Jarle Nestvold

42:01

6.

1:13:45

7.

3

Odd Musum

40:08

5.

1:53:53

5.

6.

A.E.P

 

1:58:45

 

1

Anders Lauglo

40:31

12.

40:31

12.

2

Egil Repvik

43:40

8.

1:24:11

8.

3

Paul Forseth

34:34

2.

1:58:45

6.

7.

PTT

 

2:17:24

 

1

Pål Skyberg

35:49

11.

35:49

11.

2

Tore Kiste

37:26

5.

1:13:15

6.

3

Torleif Stephansen

1:04:09

8.

2:17:24

7.

8.

NTNU

 

2:43:02

 

1

Jan Erik Kofoed

33:14

10.

33:14

10.

2

Edmund Olsen

1:16:10

10.

1:49:24

10.

3

Arnfinn Langeland

53:38

6.

2:43:02

8.

9.

Eget firma

 

1:46:08

 

1

Ståle Engdal

53:28

13.

53:28

13.

2

Torger Haarberg

52:40

9.

1:46:08

9.

DSQ

Politiet

 

1:27:48

 

1

Jens Bjørnar Morseth

32:01

9.

32:01

9.

2

Terje Hanssen

27:59

.

0:00

.

DSQ

3

Per Bjørgum

27:48

.

0:00

.

DSQ

Skanska

 

1:30:15

 

1

Per Magne Gjersvold

29:25

6.

29:25

6.

2

Viggo Schei

30:50

2.

1:00:15

3.

3

Inge Nørstebø

30:00

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Sprint Olav

 

1:50:43

 

1

Anders Waage

23:57

4.

23:57

4.

2

Magne Rø

41:03

.

0:00

.

DSQ

3

Roar Stenseth

45:43

.

0:00

.

DSQ

StatMat

 

2:02:07

 

1

Håkon Tjelmeland

30:45

7.

30:45

7.

2

Magnus Landstad

49:15

.

0:00

.

DSQ

3

Finn Faye Knudsen

42:07

.

0:00

.

DSQ

Rofras

 

2:30:56

 

1

Frode Knudsen

37:00

.

0:00

.

DSQ

2

Rolf Bye

54:25

.

0:00

.

3

Asbjørn Rønning

59:31

.

0:00

.

Klasse: Mixed lang

1.

Team P & S

 

1:52:50

 

1

Jan Schmid

23:17

1.

23:17

1.

2

Marit Schmid

40:29

3.

1:03:46

1.

3

Alex Pedersen

49:04

3.

1:52:50

1.

2.

Flandås

 

1:56:34

 

1

Helge Venås Flægstad

44:53

4.

44:53

4.

2

Johan Landrø

32:27

1.

1:17:20

3.

3

Åsta Venås Flægstad

39:14

1.

1:56:34

2.

3.

Asplan Extended

 

1:56:55

 

1

Jenny Persson

39:50

3.

39:50

3.

2

Leif Arne Skei

37:32

2.

1:17:22

4.

3

Tale Tannvik Skei

39:33

2.

1:56:55

3.

4.

Løvowr

 

2:06:49

 

1

Stig Magnar Løvås

29:47

2.

29:47

2.

2

Geir Owren

45:51

4.

1:15:38

2.

3

Grete Berge Owren

51:11

4.

2:06:49

4.

Klasse: Mixed kort

1.

The Youngsters

 

1:24:59

 

1

Vebjørn Bergh-Hansen

25:30

2.

25:30

2.

2

Alf Petter Lynum

29:26

3.

54:56

2.

3

Marie Wollan Benum

30:03

3.

1:24:59

1.

2.

Liangjengen

 

1:27:04

 

1

Edgar Furuholt

29:28

7.

29:28

7.

2

Guri Bjørndal

25:49

2.

55:17

3.

3

Tom Bugge

31:47

5.

1:27:04

2.

3.

Microsoft

 

1:30:14

 

1

Ola Natvig

25:34

3.

25:34

3.

2

Sindre Brun

35:07

5.

1:00:41

4.

3

Eva Tesarova

29:33

2.

1:30:14

3.

4.

Telenor

 

1:31:23

 

1

Petter Mikalsen

30:41

9.

30:41

9.

2

Trond Slettner

23:28

1.

54:09

1.

3

Hilde Nestvold

37:14

6.

1:31:23

4.

5.

NTNU og SINTEF

 

1:40:33

 

1

Harald Oftedal

29:03

6.

29:03

6.

2

Gunnhild Oftedal

32:34

4.

1:01:37

5.

3

Eli Ringdalen

38:56

8.

1:40:33

5.

6.

HiNT 1

 

1:44:03

 

1

Tore Heggem

27:47

4.

27:47

4.

2

Vigdis Heimly

38:18

7.

1:06:05

6.

3

Carl Martin Larsen

37:58

7.

1:44:03

6.

7.

AI-AI 1

 

1:49:25

 

1

Pål Keim Olsen

33:49

10.

33:49

10.

2

Are Moa Gausen

48:36

9.

1:22:25

8.

3

Ingrid Grændsen

27:00

1.

1:49:25

7.

8.

NGU 1

 

1:57:44

 

1

Bjørn Rindstad

29:00

5.

29:00

5.

2

Gro Sandøy

57:56

10.

1:26:56

9.

3

Marie Bredal

30:48

4.

1:57:44

8.

9.

Jordskifteretten

 

2:13:43

 

1

Tore Solheim

29:50

8.

29:50

8.

2

Oda Buhaug

43:03

8.

1:12:53

7.

3

Gunnar Børset

1:00:50

9.

2:13:43

9.

DSQ

De håpefulle

 

1:44:52

 

1

Gro Rypdal

51:27

11.

51:27

11.

2

Kjell-Arne Henninen

36:57

6.

1:28:24

10.

3

Wenche Sandø

16:28

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Eggen Arkitekter AS

 

1:51:28

 

1

Bård Sverre Solem

23:11

1.

23:11

1.

2

Iver S Corneil

39:34

.

0:00

.

DSQ

3

Elias Tschernutter

48:43

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Arrangører

Arrangør

Siemens

 

0:00

 

Håvard Lorange

.

0:00

.

Arrangør

Torgeir Iversen

.

0:00

.

Arrangør

Steinar Aasvang

.

0:00

.

Arrangør

Leif Røhjell

.

0:00

.

Arrangør


Sist oppdatert:

23 juni 2019, 15:00:25

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

147

Antall startet:

147