Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Treningsløp Ås-NMBU 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Sommeravslutning - treningsløp #11 19. juni 2019

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

15:08

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

29:01

Erik Angelo Graue

Ås-NMBU Orientering

26:03

Nikolai Silseth

Ås-NMBU Orientering

34:12

Ingrid Saltveit

Ås-NMBU Orientering

35:44

Heid Gransjøen

Ås-NMBU Orientering

32:08

Dagny Saltveit

Ås-NMBU Orientering

34:05

Sigurd Rødseth Eikje

Ås-NMBU Orientering

35:31

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

32:33

Alfred Bergum Hansen

Ås-NMBU Orientering

38:18

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

50:15

Dalma Banfi

Ås-NMBU Orientering

51:07

Ingrid Vallset

Ås-NMBU Orientering

51:08

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

25:25

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

44:38

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

54:03

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

54:02

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

55:31

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

19:05

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

19:05

Magnus Vollset

Ås-NMBU Orientering

1:10:18

Klasse: A/B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Upsal

Ås-NMBU Orientering

1:06:49

+0:00

2.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:06:59

+0:10

3.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:11:47

+4:58

2 min tillegg

4.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:12:19

+5:30

5.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:21:48

+14:59

15 min tillegg

6.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:24:28

+17:39

5 min tillegg

7.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:29:10

+22:21

8.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:35:21

+28:32

9.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

1:38:40

+31:51

10.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:41:49

+35:00

11.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:52:12

+45:23

12.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:57:18

+50:29

DSQ

Tellev Grindflek

Ås-NMBU Orientering

44:14

59 31 33 45 34 32 43 44 39 46 42 47 5...

DSQ

Laila Bredal-Knudsen

Ås-NMBU Orientering

47:27

31 33 45 34 32 43 44 36 46 42 47 36

DSQ

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

59:47

32 43 44 39 36 46 42 47 58 36 37 53

DSQ

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:56:20

47 58 36 37 53


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 november 2019, 23:04:02

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

37

Antall startet:

37