Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 10, Tjuvdalen 25. juni 2019

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Berge Mjølhus

Skoleelev

1:23:27

+0:00

26:55

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

54:44

+0:00

14:02

2.

Åsta Venås Flægstad

Trondheim kommune

1:04:37

+9:53

16:34

3.

Paula Hilger

NGU

1:20:35

+25:51

20:39

4.

Ane Bye

COWI

1:21:05

+26:21

20:47

5.

Mona Noreng

Rambøll

1:38:22

+43:38

25:13

6.

Marie Bredal

NGU

1:45:17

+50:33

26:59

7.

Gro Sandøy

NGU

1:50:23

+55:39

28:18

8.

Pernille Wiersholm

Multiconsult BIL

2:15:53

+1:21:09

34:50

9.

Karin Glansberg

Rise Fire Research

2:57:16

+2:02:32

45:27

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

53:26

+0:00

13:42

2.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

1:02:39

+9:13

16:03

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:08:38

+15:12

17:35

4.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

1:09:58

+16:32

17:56

5.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:21:37

+28:11

20:55

DSQ

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

1:22:21

64

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

1:10:55

+0:00

12:13

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Heier Amundsen

ASplan Viak

57:39

+0:00

18:35

2.

Jochen køhler

NTNU

1:04:05

+6:26

20:40

3.

Mariann Berge Mjølhus

Aker Solutions

1:23:32

+25:53

26:56

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendom

1:21:03

+0:00

26:08

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:25:49

+0:00

22:00

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Selleg

Trondheim kommune

1:08:43

+0:00

22:10

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Gjest

53:24

+0:00

13:41

2.

Eli Kvingedal

Natura

59:43

+6:19

15:18

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:06:55

+13:31

17:09

4.

Hilde Forbord

Big Bite

1:10:07

+16:43

17:58

5.

Mai Iren Almås

Leik, IL

1:13:20

+19:56

18:48

6.

Nina Reitan

Rise

1:43:58

+50:34

26:39

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:04:02

+0:00

20:39

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:24:46

+0:00

21:44

2.

Erika Bugten

Bergh Hansen

1:36:05

+11:19

24:38

3.

Astrid Lehn Wannebo

Politiet

1:45:57

+21:11

27:10

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogseth

NTNU

1:09:55

+0:00

22:33

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:17:01

+7:06

24:50

3.

Vigdis Heimly

NTNU

1:18:01

+8:06

25:10

4.

Gro Rypdal

Visma

1:28:26

+18:31

28:31

DSQ

Ingrid Venås

Equinor

39:22

92 121 57 95 118

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:13:38

+0:00

18:52

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:14:40

+1:02

19:08

3.

Trine Barstad

NTNU

1:20:45

+7:07

20:42

4.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:24:14

+10:36

21:35

5.

Eli Ringdalen

SINTEF

1:33:34

+19:56

23:59

6.

Bodil Monsen

SINTEF

1:51:47

+38:09

28:39

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

1:30:43

+0:00

29:15

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Synnøve Syltevik

Eget

1:05:29

+0:00

21:07

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:23:38

+18:09

26:58

3.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:44:41

+39:12

33:46

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:28:23

+0:00

22:39

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

59:45

+0:00

19:16

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:47:40

+47:55

34:43

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aamodt

Comsol

44:21

+0:00

7:38

2.

Johan Landrø

Prosjektutvikling Midt-Norge

1:00:13

+15:52

10:22

Innsendt korrigert klubb

3.

Christian Stene Bakkehaug

Eget

1:11:08

+26:47

12:15

4.

Håkon Støen Gussiås

Veidekke

1:12:33

+28:12

12:30

5.

Henrik Langelang

NGI

1:12:38

+28:17

12:31

6.

Helge Venås Flægstad

Entro

1:16:13

+31:52

13:08

7.

Tore Jensås

Multiconsult

1:16:41

+32:20

13:13

8.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:20:05

+35:44

13:48

DSQ

Anders Einum

St Olavs Hospital

41:10

39 60 64

DSQ

Bjørn Kristian Bache

NGI

1:29:10

35

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Are Moa Gausen

Trondheim kommune

41:44

44 113 92 96 57 36 95 64 97 175

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Gjest

47:25

+0:00

8:10

2.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:01:40

+14:15

10:37

3.

Lars Langdal

Contiga AS

1:04:00

+16:35

11:02

4.

Jonas Waefler

Powel

1:15:18

+27:53

12:58

5.

Eirik Lockertsen

Eget

1:22:58

+35:33

14:18

6.

Anthony Bossard

Microchip

1:25:56

+38:31

14:48

7.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:38:35

+51:10

16:59

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

47:43

+0:00

11:55

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

58:42

+10:59

14:40

DSQ

Erik Sæbø

Nordic Semi Conductor

1:02:52

36

DSQ

Vincent Lausselet

Ravnkloa

1:42:57

96 95

Arrangør

Odin Damås

Skanska Aktiv

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Norkart

48:24

+0:00

8:20

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

56:38

+8:14

9:45

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

1:02:06

+13:42

10:42

4.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:21:15

+32:51

14:00

5.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:28:33

+40:09

15:16

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Hansen

Prima AS

44:38

+0:00

11:09

2.

Eivind Lona

SINTEF

51:38

+7:00

12:54

3.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

57:08

+12:30

14:17

4.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

58:00

+13:22

14:30

5.

Kurt Amundsen

Avinor

1:00:04

+15:26

15:01

6.

Morten Løberg

Gjest

1:04:14

+19:36

16:03

7.

Odd Magne Reitan

Microchip

1:04:29

+19:51

16:07

DSQ

Frode Sandøy

Powel AS

1:09:55

95 64 97

DSQ

Otto Wittner

UNInett

1:33:15

95 64 97

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

55:24

+0:00

9:33

2.

Truls Ryum

NTNU

1:03:37

+8:13

10:58

3.

Øystein Husby

Statnett

1:29:30

+34:06

15:25

DSQ

Øivind Kvenås

Helsenett

1:26:17

97

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

SINTEF

1:03:34

+0:00

15:53

2.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:38:07

+34:33

24:31

DSQ

Øystein Wiggen

Lindorff

1:04:43

95

Arrangør

Jon Vindal

Consto

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU Bil

57:06

+0:00

9:50

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:02:50

+5:44

10:50

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:05:46

+8:40

11:20

4.

Bård Smestad

Asolvi

1:06:33

+9:27

11:28

5.

Stein Ivar Foss

SIT

1:07:55

+10:49

11:42

6.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

1:08:19

+11:13

11:46

7.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:08:24

+11:18

11:47

8.

Stig Forbord

Optoplan

1:11:09

+14:03

12:16

9.

Harald Storrønning

ATB

1:30:56

+33:50

15:40

10.

Terje Berg

Statkraft

1:57:54

+1:00:48

20:19

DSQ

Jon Røstum

Powel

1:06:54

38

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

1:26:37

57 95 118

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

52:09

+0:00

13:02

2.

Erling Bye

BDO AS

57:13

+5:04

14:18

3.

Geir Paulsen

Siemens

1:00:20

+8:11

15:05

4.

Atle Haugan

Equinor BIL

1:05:05

+12:56

16:16

5.

Bjørn Munch

Oracle

1:06:45

+14:36

16:41

6.

Petter Mikalsen

Telenor

1:41:33

+49:24

25:23

DSQ

Roar Værnes

Telenor

1:21:00

95 64 97

Arrangør

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Emma Edb

57:15

+0:00

9:52

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:02:01

+4:46

10:41

3.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:10:19

+13:04

12:07

4.

Dag Stenersen

SINTEF

1:16:27

+19:12

13:10

5.

Olve Mogstad

Statnett

1:17:11

+19:56

13:18

6.

Geir Bakkhaug

Politiet

1:22:01

+24:46

14:08

7.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:25:05

+27:50

14:40

8.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:31:12

+33:57

15:43

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

57:08

+0:00

14:17

2.

Olav Kvittem

UNInett

57:24

+0:16

14:21

3.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:05:24

+8:16

16:21

4.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:12:15

+15:07

18:03

5.

Ivar Kjøsnes

Equinor BIL

1:14:51

+17:43

18:42

6.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:17:49

+20:41

19:27

7.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:20:19

+23:11

20:04

8.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

1:46:03

+48:55

26:30

9.

Robert von Hirsch

Statkraft

2:01:23

+1:04:15

30:20

DSQ

Tor Hammer

Bn Bank

1:01:04

95 97

Arrangør

Roar Sve

Skanska Aktiv

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arnesen

Eget

1:16:51

+0:00

13:15

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:17:40

+0:49

13:23

3.

Stein Erik Aagaard

NINA

1:21:14

+4:23

14:00

4.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:29:57

+13:06

15:30

Arrangør

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

Klasse: H 65-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Arne Wist

Skanska Aktiv

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Atle Mjøsund

Sparebank 1 SMN

1:50:48

118

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor BIL

53:34

+0:00

13:44

2.

Klaus Livik

Powel

59:26

+5:52

15:14

3.

Bjørn Rindstad

NGU

1:06:14

+12:40

16:58

4.

Steinar Aasvang

Siemens

1:12:40

+19:06

18:37

5.

Tore Heggem

HiNT

1:19:32

+25:58

20:23

6.

John Sirum

Rambøll

1:19:57

+26:23

20:30

7.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:22:53

+29:19

21:15

8.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:31:24

+37:50

23:26

9.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:31:59

+38:25

23:35

10.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

1:46:28

+52:54

27:17

11.

Asbjørn Rønning

Eget

1:47:50

+54:16

27:38

DSQ

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:45:31

64

Arrangør

Trond Damås

Skanska Aktiv

Arrangør

Viggo Schei

Skanska Aktiv

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:26:17

+0:00

14:52

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:00:30

+0:00

19:30

2.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:05:11

+4:41

21:01

3.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:34:54

+34:24

30:36

DSQ

Torger Haarberg

Eget firma

1:05:35

92 121 57 95 118

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

57:51

+0:00

14:50

2.

Ole Lutro

NGU

1:02:18

+4:27

15:58

3.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:03:34

+5:43

16:17

4.

Terje Hansen

Politiet

1:05:05

+7:14

16:41

5.

Edgar Furuholt

Det norske

1:11:35

+13:44

18:21

6.

Frode Stensrud

Eget

1:16:28

+18:37

19:36

7.

Torgeir Iversen

Evry

1:27:19

+29:28

22:23

8.

Roar Stenseth

St Olav

1:28:18

+30:27

22:38

9.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:31:24

+33:33

23:26

DSQ

Svein Hove

Multiconsult

1:18:09

44 60

DSQ

Pål Skyberg

Evry

1:21:28

39 60 64

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:24:10

39 60 64

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:30:37

+0:00

15:37

2.

Erik Lund

NTNU

1:35:28

+4:51

16:27

DSQ

Carl Martin Larsen

NTNU

1:00:50

60 64 97 175

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

1:04:52

+0:00

20:55

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:09:15

+4:23

22:20

3.

Finn Bjørgum

Eget

1:11:51

+6:59

23:10

DSQ

Odd Arne Rye

Rambøll

48:56

92 121 57 95 118

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:02:29

+0:00

16:01

2.

Leif Engen

Eget

1:13:08

+10:39

18:45

3.

Leif Røhjell

Siemens

1:22:51

+20:22

21:14

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:23:19

+20:50

21:21

5.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:32:01

+29:32

23:35

6.

Tore Brurok

Eget

1:36:17

+33:48

24:41

Arrangør

Magne Måge

Skanska Aktiv

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Robert Strøm

Eget

2:32:37

38

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:12:27

+0:00

23:22

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:35:13

+22:46

30:42

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:22:45

+0:00

21:13

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:27:20

+4:35

22:23

3.

Gunnar Østerbø

DnB

1:31:18

+8:33

23:24

DSQ

Per Løvås

Vegvesenet

1:13:53

39 60 64

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:24:03

+0:00

21:33

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Gjest

53:11

+0:00

13:17

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannesen

Student

41:41

+0:00

7:11

2.

Mattis Holt

PWC

48:19

+6:38

8:19

3.

Håvard Mo Vaadal

Student

55:08

+13:27

9:30

4.

Sindre Gylver

Student

1:10:32

+28:51

12:09


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juli 2019, 12:45:57

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

200

Antall startet:

200