Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 11, Jonsvatnet skytebane 2. juli 2019

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mehedi Hussain

UNInett

1:40:52

+0:00

1:03:02

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

44:06

+0:00

11:01

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Student

1:22:41

+0:00

15:02

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

47:09

+0:00

11:47

2.

Kristin Høydalsvik

NTNU

54:18

+7:09

13:34

DSQ

Kristin Jæger

Trondheim kommune

24:59

69 51 47 45 39 92 31 55 57 58 60

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Gjestvang

Freidig

45:44

+0:00

18:17

2.

Guro Gjestvang

Freidig

46:52

+1:08

18:44

3.

Marit Heier Amundsen

ASplan Viak

1:00:24

+14:40

24:09

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

59:09

+0:00

14:47

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:01:03

+0:00

24:25

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:13:11

+12:08

29:16

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hegstad

Eget

1:23:30

+0:00

20:52

Brutt

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

69 51 47 45 39 92 31 55 57 58 60 64 15...

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mai Iren Almås

Leik, IL

45:59

+0:00

18:23

2.

Siw Selleg

Trondheim kommune

48:30

+2:31

19:24

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Trondheim kommune

46:20

+0:00

11:35

2.

Tone Almås

Gjest

48:27

+2:07

12:06

3.

Hilde Forbord

Big Bite

1:04:11

+17:51

16:02

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

59:07

+0:00

23:38

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:07:24

+0:00

16:51

2.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:09:45

+2:21

17:26

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:15:50

+8:26

18:57

Arrangør

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

51:01

+0:00

20:24

2.

Vigdis Heimly

NTNU

57:32

+6:31

23:00

3.

Siri Drogseth

NTNU

57:50

+6:49

23:08

4.

Gro Rypdal

Visma

1:02:39

+11:38

25:03

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:06:09

+0:00

16:32

2.

Trine Barstad

NTNU

1:10:30

+4:21

17:37

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:12:01

+5:52

18:00

4.

Bodil Monsen

SINTEF

1:16:47

+10:38

19:11

5.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:26:17

+20:08

21:34

6.

Eli Ringdalen

SINTEF

1:39:33

+33:24

24:53

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

49:02

+0:00

19:36

2.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:46:15

+57:13

42:30

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:04:03

+0:00

16:00

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Bredland

NTNU

57:53

+0:00

23:09

2.

Anne Synnøve Syltevik

Eget

1:11:54

+14:01

28:45

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:18:59

+0:00

19:44

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:05:45

+0:00

26:18

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Andreas Remmen

Skoleelev

44:53

+0:00

8:09

2.

Johan Landrø

Prosjektutvikling Midt-Norge

1:02:25

+17:32

11:20

3.

Erik Frøseth

Oracle

1:05:51

+20:58

11:58

4.

Kasper Schei

NTNUI

1:08:24

+23:31

12:26

5.

Tore Jensås

Multiconsult

1:17:15

+32:22

14:02

6.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:19:51

+34:58

14:31

7.

Bjørn Kristian Bache

NGI

1:25:03

+40:10

15:27

Brutt

Mattis Holt

PWC

34:44

55 57 58 60 64 150 175

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Gjest

43:07

+0:00

7:50

2.

Jonas Waefler

Powel

58:25

+15:18

10:37

3.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:08:22

+25:15

12:25

4.

Anthony Bossard

Microchip

1:23:02

+39:55

15:05

Arrangør

Gustav Ruø

Trondheim kommune

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:03:38

+0:00

15:09

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

1:04:47

+1:09

15:25

3.

Erik Sæbø

Nordic Semi Conductor

2:00:25

+56:47

28:40

DSQ

Vincent Lausselet

Ravnkloa

1:28:19

51 95 47 96 39 97 113 114

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

54:08

+0:00

9:50

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

57:06

+2:58

10:22

3.

Ola Stenseth

Norsk Helsenett

59:44

+5:36

10:51

4.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:23:25

+29:17

15:10

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Lona

SINTEF

47:25

+0:00

11:17

2.

Kurt Amundsen

Avinor

54:00

+6:35

12:51

3.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

55:19

+7:54

13:10

4.

Morten Løberg

Gjest

57:56

+10:31

13:47

5.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

1:21:32

+34:07

19:24

DSQ

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

1:07:21

114

DSQ

Otto Wittner

UNInett

1:14:57

92 113 114 58 60 64 150

Brutt

Odd Magne Reitan

Microchip

15:52

39 97 92 113 114 58 60 64 150 175

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

45:16

+0:00

8:13

2.

Audun Bakk

SINTEF

51:02

+5:46

9:16

3.

Pål Kittilsen

Equinor

52:55

+7:39

9:37

4.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

53:43

+8:27

9:46

5.

Truls Ryum

NTNU

1:01:53

+16:37

11:15

Arrangør

Ingebrigt Fuglem

Telenor

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

56:03

+0:00

13:20

2.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

1:03:08

+7:05

15:01

3.

Jon Vindal

Consto

1:26:05

+30:02

20:29

4.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:29:26

+33:23

21:17

5.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:32:59

+36:56

22:08

Arrangør

Vidar Lunda

DNB Sport

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

Asolvi

50:03

+0:00

9:06

2.

Svein Erik Bratsberg

NTNU Bil

51:46

+1:43

9:24

3.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

52:56

+2:53

9:37

4.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

58:48

+8:45

10:41

5.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:01:58

+11:55

11:16

6.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:02:21

+12:18

11:20

7.

Stig Forbord

Optoplan

1:03:30

+13:27

11:32

8.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:04:19

+14:16

11:41

9.

Stein Ivar Foss

SIT

1:08:09

+18:06

12:23

9.

Håvard Lorange

Siemens

1:08:09

+18:06

12:23

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

1:41:41

+0:00

40:40

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

58:33

+0:00

13:56

2.

Atle Haugan

Equinor BIL

1:07:18

+8:45

16:01

3.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:09:53

+11:20

16:38

4.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:13:42

+15:09

17:32

5.

Bjørn Munch

Oracle

1:18:19

+19:46

18:38

6.

Håvard Eidnes

Uninett

1:24:30

+25:57

20:07

DSQ

Roar Wærnes

Telenor

1:04:18

96

Brutt

Geir Paulsen

Siemens

15:29

39 97 92 113 114 58 60 64 150 175

Arrangør

Tor Arne Haugen

DNB

Arrangør

Petter Mikalsen

Telenor

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Emma Edb

50:13

+0:00

9:07

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

54:53

+4:40

9:58

3.

Jostein Mårdalen

NTNU

56:11

+5:58

10:12

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:05:03

+14:50

11:49

5.

Geir Bakkhaug

Politiet

1:05:26

+15:13

11:53

6.

Dag Stenersen

SINTEF

1:07:50

+17:37

12:20

7.

Olve Mogstad

Statnett

1:17:24

+27:11

14:04

8.

Morten Husom

Powel

1:42:11

+51:58

18:34

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Kvittem

UNInett

1:04:56

+0:00

15:27

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:05:15

+0:19

15:32

3.

Tor Steinar Schei

Cybernetica BIL

1:16:01

+11:05

18:05

4.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:18:29

+13:33

18:41

5.

Robert von Hirsch

Statkraft

1:27:12

+22:16

20:45

DSQ

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:46:00

92

Brutt

Ivar Kjøsnes

Equinor BIL

16:54

95 47 96 39 97 92 113 114 58 60 64 150 17...

Arrangør

Frode Stølan

Telenor

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

PwC

58:55

+0:00

10:42

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:05:41

+6:46

11:56

3.

Rolf Røsand

Rambøll

1:18:01

+19:06

14:11

4.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:22:24

+23:29

14:58

5.

Geir Inge Relling

Heimdal Dyreklinkikk

1:55:43

+56:48

21:02

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor BIL

50:07

+0:00

12:31

2.

Steinar Aasvang

Siemens

52:32

+2:25

13:08

3.

Klaus Livik

Powel

54:21

+4:14

13:35

4.

Tore Heggem

HiNT

1:05:14

+15:07

16:18

5.

Reidar Ottem

MTG

1:06:50

+16:43

16:42

6.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:10:56

+20:49

17:44

7.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:11:23

+21:16

17:50

8.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:15:05

+24:58

18:46

9.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:17:27

+27:20

19:21

10.

Asbjørn Rønning

Eget

1:50:08

+1:00:01

27:32

11.

Rune M Holt

NTNU

1:51:11

+1:01:04

27:47

DSQ

Bjørn Berger

Kabokart

42:29

57 58

DSQ

Jostein Grepstad

NTNU BIL

Brutt

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:19:18

39 92 31 55 57 58 60

Arrangør

Even Hofstad

DNB Sport

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

1:44:12

+0:00

18:56

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

39:27

+0:00

15:46

2.

Egil Repvik

NETTseksjonering

45:20

+5:53

18:08

3.

Øistein Åsmul

Kommunen

55:12

+15:45

22:04

4.

Atle Mørk

NTNU

1:08:32

+29:05

27:24

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:00:18

+0:00

15:04

2.

Ole Lutro

NGU

1:08:14

+7:56

17:03

3.

Terje Hansen

Politiet

1:17:39

+17:21

19:24

4.

Torgeir Iversen

Evry

1:27:29

+27:11

21:52

DSQ

Halvor Flatberg

NTNU

69 51 47 45 39 92 31 55 57 58 60 64 15...

DSQ

Svein Hove

Multiconsult

1:23:21

57

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:40:31

+0:00

18:16

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:44:40

+4:09

19:01

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

41:44

+0:00

16:41

DSQ

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

38:41

69 92 146 152

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

49:10

+0:00

12:17

2.

Tore Brurok

Eget

1:07:34

+18:24

16:53

3.

Leif Engen

Eget

1:09:58

+20:48

17:29

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:13:34

+24:24

18:23

5.

Torleif Stephansen

Evry

1:15:27

+26:17

18:51

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

1:30:24

31 55 57 58 60

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Robert Strøm

Eget

2:45:36

64

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

56:52

+0:00

22:44

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:10:09

+13:17

28:03

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:04:19

+0:00

16:04

2.

Per Løvås

Vegvesenet

1:17:26

+13:07

19:21

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:31:20

+27:01

22:50

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

1:30:02

92

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:17:23

+0:00

30:57

Brutt

Gunnar Smistad

Brannkorpset

58:24

57 58 60 64 150 175

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:23:50

+0:00

20:57

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

SINTEF

43:15

+0:00

17:18

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Skoleelev

49:53

+0:00

11:52

Brutt

Håkon Sæternes

Eget

1:11:13

51 95 47 96 39 97 113 114 58 60

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Anna Aurora Nolte

Skoleelev

1:06:52

31 55 57 58 60 64 150


Sist oppdatert:

3 juli 2019, 12:46:26

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

175

Antall startet:

175