Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

Svabergsprinten 20. juli 2019

Klasse: Herrer åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

26:40

+0:00

2.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

27:28

+0:48

3.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

27:45

+1:05

4.

Sondre Ottesen

Fredrikstad SK

29:00

+2:20

102 151

5.

Elias Jonsson

Nydalens SK

29:41

+3:01

6.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

30:02

+3:22

7.

Fredrik Norløff-Mathisen

Vikerhavn

30:11

+3:31

8.

Henrik Ottesen

Fredrikstad SK

30:44

+4:04

102 151

9.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

30:49

+4:09

102 151

10.

Oddmund Nordgård

SUS BIL

32:50

+6:10

11.

Øystein Ruud

Fredrikstad SK

33:10

+6:30

12.

Arne Saxhaug

Raumar Orientering

33:23

+6:43

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

33:33

+6:53

102 151

14.

Fredrik Idland

Emblem IL

34:25

+7:45

15.

Bernt Inge Steinsland

Fredrikstad SK

34:42

+8:02

16.

Vidar Solberg

Fredrikstad SK

34:58

+8:18

102 151

17.

Morten Fredh

OK Moss

35:12

+8:32

18.

Dag Brenås

Varteig OL

35:18

+8:38

19.

Morten Korsvold

Wing OK

35:24

+8:44

20.

Dyre Martin Gulbrandsen

Fredrikstad SK

35:32

+8:52

102 151

21.

Fridtjof Jebsen

Fossum IF

36:00

+9:20

22.

Eivind Engh

Raumar Orientering

36:12

+9:32

102 151

23.

Tom A. Karlsen

Fredrikstad SK

36:17

+9:37

102 151

24.

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

36:23

+9:43

25.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

36:24

+9:44

26.

Øivind Stenstad

Oddersjaa SSK

37:12

+10:32

27.

Pål Angvoll

Fredrikstad SK

37:34

+10:54

102 151

28.

Michael Sætvedt

Snertingdal IF Orientering

38:25

+11:45

29.

Espen Bekhus

Fredrikstad SK

38:27

+11:47

30.

Philip Føyen

Eidskog OL

39:00

+12:20

31.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

39:23

+12:43

32.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

40:46

+14:06

102 151

33.

Lars Emil Knudsen

Sarpsborg OL

41:01

+14:21

34.

Ove Martinsen

Hauketo IF

41:40

+15:00

35.

Morten Aaserud

42:08

+15:28

100

36.

Anders Brynildsen

Fredrikstad SK

42:11

+15:31

102 151

37.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

43:36

+16:56

38.

Lars Aune

WSP

43:42

+17:02

102

39.

Peter Klaveness

Måren OK

44:10

+17:30

102 151

40.

Per Stenseth

Fredrikstad SK

45:28

+18:48

102 151

41.

Bjørn Tore Thoresen

Sarpsborg OL

45:54

+19:14

42.

Vegard Arnesen

Fredrikstad SK

46:21

+19:41

43.

Pål Bårdsen

Stavanger Orienteringsklubb

49:46

+23:06

102 151

44.

Carl Christian Strømberg

Fredrikstad SK

52:25

+25:45

102 151

45.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

54:48

+28:08

46.

Ola Bækkevold

OK Moss

57:01

+30:21

100

DSQ

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

31:56

105

DSQ

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

33:03

112

DSQ

Petter Krohn

Vikerhavn

47:27

112

DSQ

Team Fagerheim

Vikerhavn

48:14

112

Klasse: Damer åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susan Lösch

Ärla IF

29:59

+0:00

2.

Linda Solberg

Fredrikstad SK

32:16

+2:17

3.

Dorothea Müller

Pan Kristianstad

36:01

+6:02

4.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

37:12

+7:13

5.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

41:08

+11:09

6.

Solveig Sletner

Røyken OL

42:04

+12:05

7.

Frida van Megen

Oppsal Orientering

42:24

+12:25

8.

Line Drange Ruud

Røyken OL

42:40

+12:41

9.

Kristin Sletner

IL GeoForm

43:40

+13:41

10.

Eli Marie Wiig

Porsgrunn OL

46:47

+16:48

102

11.

Unni Strand Karlsen

Fredrikstad SK

46:54

+16:55

102 151

12.

Hilde Strømberg

Fredrikstad SK

47:18

+17:19

13.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

48:12

+18:13

14.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

50:25

+20:26

102 151

15.

Anne-Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

58:55

+28:56

102

16.

Heidi Børstad

Sarpsborg OL

59:09

+29:10

17.

Nanna Aaby

Fredrikstad SK

1:05:42

+35:43

102

18.

Britt Stine Strand

Fredrikstad SK

1:06:24

+36:25

102 151

19.

Merete Saugestad

Nydalens SK

1:09:54

+39:55

20.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

1:10:11

+40:12

21.

Tove Tesdal

Indre Østfold OK

1:12:49

+42:50

102 151

22.

Linda Fredh

OK Moss

1:13:03

+43:04

23.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:17:52

+47:53

DSQ

Hanne Wold

OK Moss

50:51

102 104

Klasse: Gutter åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Varteig OL

38:25

+0:00

2.

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

41:46

+3:21

102 151

3.

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

51:21

+12:56

102 151

4.

Isak Solberg

Fredrikstad SK

51:59

+13:34

102 151

4.

Sondre Strømberg

Fredrikstad SK

51:59

+13:34

102 151

Klasse: Jenter åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Sofie Steinsland

Fredrikstad SK

34:31

+0:00

2.

Marie Saugestad

Nydalens SK

38:43

+4:12

3.

Signe Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

52:32

+18:01

102 151

4.

Tuva Lundsrud

OK Moss

53:57

+19:26

102 151

5.

Emma Helene Olsen

Halden SK

54:40

+20:09

102 151

6.

Julie Sophie Wold

OK Moss

57:23

+22:52

102 151

7.

Julie Brenås

Varteig OL

58:06

+23:35

8.

Johanne Klavestad Aaby

Fredrikstad SK

1:11:39

+37:08

102

9.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:17:25

+42:54

Klasse: 2.5 km tørr

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Frøyd

Larvik OK

21:25

+0:00

2.

Kevin Rommetvedt

Raumar Orientering

37:18

+15:53

3.

Even Engh

Raumar Orientering

54:54

+33:29

4.

Arild Fossbakk

56:27

+35:02

Klasse: N åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Nordgård

Fredrikstad SK

16:23

+0:00

2.

Magnhild Nordgård

SUS BIL

20:02

+3:39

3.

Ivar Røise Saxhaug

Raumar Orientering

22:51

+6:28

4.

Aksel Høyer Jacobseb

TYRVING

24:09

+7:46

5.

Sturla August Idland

Emblem IL

24:11

+7:48

6.

Elvira Kristine Idland

Emblem IL

26:16

+9:53

7.

Trym Strømberg

Fredrikstad SK

28:19

+11:56

8.

Aksel Solberg

Fredrikstad SK

28:27

+12:04

9.

Amund Saugestad

Nydalens SK

29:53

+13:30

10.

Simen Bryhn Bergstrøm

Tyrving IL

34:11

+17:48

10.

Max Bryhn Bergstrøm

Tyrving IL

34:11

+17:48

12.

Mira Lundsrud

OK Moss

45:46

+29:23


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 juli 2019, 17:48:30

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

104

Antall startet:

104