Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

Svabergsprinten 20. juli 2019

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka O-lag

33:25

+0:00

6:57

korriger

2.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka O-lag

33:53

+0:28

7:03

korriger

3.

Erik Thorsson

TYRVING

34:16

+0:51

7:08

korriger

4.

Karl Rygh

Heming Orientering

36:02

+2:37

7:30

korriger

5.

Christian Vogelsang

Nydalens Skiklub

36:15

+2:50

7:33

korriger

6.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

36:43

+3:18

7:38

korriger

7.

Svein Nygård

NORGES BANK

37:16

+3:51

7:45

korriger

8.

Gunnar Fiskum

NORkonsult

37:22

+3:57

7:47

korriger

9.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

38:26

+5:01

8:00

korriger

10.

Jostein Bø Fløystad

KongsBERG Digital

39:42

+6:17

8:16

korriger

11.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka O-lag

40:00

+6:35

8:20

korriger

12.

Hans Jevanord

FOssum IF

40:06

+6:41

8:21

korriger

13.

Kristian Larsen

TYRVING

40:15

+6:50

8:23

korriger

14.

Tellef Larsen

TYRVING

40:20

+6:55

8:24

korriger

15.

Tor Ringstad

Cisco

41:28

+8:03

8:38

korriger

16.

Espen Prydz|

Heming Orientering

42:16

+8:51

8:48

korriger

17.

Lars Baklid

Konnerud IL

43:21

+9:56

9:01

korriger

18.

Marie Saugestad

Nydalens SK

45:11

+11:46

9:24

korriger

19.

Morten Heir

FOssum IF

45:49

+12:24

9:32

korriger

20.

Per Osen

Equinor

47:22

+13:57

9:52

korriger

21.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge

47:31

+14:06

9:53

korriger

22.

Øystein Kihldahl

AHS

48:42

+15:17

10:08

korriger

23.

Christian Reuch

Heming Orientering

52:07

+18:42

10:51

korriger

24.

Audrun Utskarpen

OSI

53:41

+20:16

11:11

korriger

25.

Øyvind Grandum

GEOFORM

58:44

+25:19

12:14

korriger

26.

Jon Lahlum

GEOFORM

1:01:02

+27:37

12:42

korriger

DSQ

Erling Sommerfeldt

Asker SK

36:48

korriger

104

DSQ

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka O-lag

37:07

korriger

105 107

DSQ

Guttorm L Egge

Kommunalbanken

52:07

korriger

107 103 105 107 104 106

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

GEOFORM

53:34

korriger

100

DSQ

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

1:02:24

korriger

107 104

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torkil Eide Solstad

Veritas BIL

29:24

+0:00

7:21

korriger

2.

Vidar Berteig

GEOFORM

30:00

+0:36

7:30

korriger

3.

Britta Fismen

FOssum IF

35:40

+6:16

8:55

korriger

4.

Håkon Jendal

FOssum IF

36:15

+6:51

9:03

korriger

5.

Helene Jendal

FOssum IF

37:02

+7:38

9:15

korriger

6.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

38:39

+9:15

9:39

korriger

7.

Tobias Tronbøl Lium

KoLl

39:23

+9:59

9:50

korriger

8.

Olav Hasaas

FOssum IF

39:53

+10:29

9:58

korriger

9.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

40:38

+11:14

10:09

korriger

10.

Stein Mella

Praxair

41:22

+11:58

10:20

korriger

11.

Sigbjørn Modalsli

FOssum IF

41:43

+12:19

10:25

korriger

12.

Per Kaarby

Over Toppen IL

42:07

+12:43

10:31

korriger

13.

Ove Martinsen

Hauketo IF

42:16

+12:52

10:34

korriger

14.

Trond Hegna

Asker SK

43:16

+13:52

10:49

korriger

15.

Kjetil Berge

DNB

44:09

+14:45

11:02

korriger

16.

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

44:17

+14:53

11:04

korriger

17.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

44:23

+14:59

11:05

korriger

18.

Linda Hansen

Østmarka OK

44:52

+15:28

11:13

korriger

19.

Per Schanche

Asker SK

47:28

+18:04

11:52

korriger

20.

Tormod Øvergaard 

Vestre Aker Skiklubb

47:42

+18:18

11:55

korriger

21.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

48:07

+18:43

12:01

korriger

22.

Martin Granly

SIemens

48:19

+18:55

12:04

korriger

23.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

49:26

+20:02

12:21

korriger

24.

Rune Hultgreen

GEOFORM

50:39

+21:15

12:39

korriger

25.

Harald Rikheim

PRIVAT

51:18

+21:54

12:49

korriger

26.

Sharon Broadwell

GEOFORM

55:40

+26:16

13:55

korriger

27.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:00:53

+31:29

15:13

korriger

28.

Synnøve Nybø

Konnerud IL

1:02:12

+32:48

15:33

korriger

29.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:11:07

+41:43

17:46

korriger

30.

Håkon Bugge

PRIVAT

1:12:28

+43:04

18:07

korriger

31.

Marcus Seville

Veritas BIL

1:21:42

+52:18

20:25

korriger

DSQ

Eirik Tandrevold

FOssum IF

34:13

korriger

106 104 106

DSQ

Espen Aubert

Daimyo

40:02

korriger

101 102 107 103 104 105 107 104 106 112

DSQ

Heidi Tronbøl

Fet

52:54

korriger

107 103 104 105 107 104 106

DSQ

Kristin Sletner

IL GeoForm

53:39

korriger

102

DSQ

Hallvard Bjørgum

Veritas BIL

1:07:32

korriger

102

DSQ

Ola Haukeland

Veritas BIL

1:20:13

korriger

101 100

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

27:15

+0:00

10:54

korriger

2.

Sturle Hånes

GEOFORM

36:55

+9:40

14:46

korriger

3.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

38:54

+11:39

15:33

korriger

4.

Merete Bugge

STAMI

42:18

+15:03

16:55

korriger

5.

Per Ongstad

PRIVAT

43:48

+16:33

17:31

korriger

6.

Aud I Spjelkavik

FBI

53:37

+26:22

21:26

korriger

7.

Gunn Stabbetorp

FOlkehelseinstituttet

56:56

+29:41

22:46

korriger

8.

Uno Hanslien

Bilpost

59:09

+31:54

23:39

korriger

9.

Knut Hangerås

GEOFORM

1:11:31

+44:16

28:36

korriger

DSQ

Karoline Andersen

TYRVING

39:41

korriger

101


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 desember 2019, 19:41:29

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

78

Antall startet:

78