Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Nittedalscup (OBIK P26) 14. september 2010

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

43:08

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

53:29

+10:21

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Riktor

IFE

49:50

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

48:12

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum Kommune

37:13

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

37:45

+0:32

3.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

43:44

+6:31

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

Nittedal

44:59

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

49:05

+4:06

3.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

49:44

+4:45

4.

Turid Bratland

Fossum

50:17

+5:18

5.

Anne Lise Øfsthus

Asker

53:58

+8:59

6.

Anne-Britt Nilsen

HIO

56:53

+11:54

7.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:01:16

+16:17

8.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:07:04

+22:05

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

41:18

+0:00

2.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

50:42

+9:24

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Bredalen

Nittedal

1:14:23

+0:00

2.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

1:26:17

+11:54

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Karlsen

Nittedal

1:37:10

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nille

47:13

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

55:54

+8:41

3.

Tore Bredalen

Nittedal

56:15

+9:02

4.

Marius Fiskevold

Fossum

57:07

+9:54

5.

Svein Nygård

NORGES BANK

57:13

+10:00

6.

Lars Karelius Noer

NRK

59:58

+12:45

7.

Tor Ringstad

Tandberg

1:02:22

+15:09

DSQ

Christian Vogelsang

NIVA

43:12

85 87 88 90 91 92 94 105 107 109

DSQ

Bjørn Ivar Gran

Bjerke VGS

2:29:56

109

Arrang

Martin Veastad

Thales

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

50:26

+0:00

2.

Trond Westgaard

REC

56:22

+5:56

3.

Geir Hanesand

Thales

1:14:24

+23:58

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

44:17

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

49:17

+5:00

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

49:20

+5:03

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

53:08

+8:51

5.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

55:44

+11:27

6.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:02:55

+18:38

7.

Paal W Hanssen

BDO

1:04:23

+20:06

8.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:05:05

+20:48

9.

Torgeir Strand

Fana

1:05:11

+20:54

10.

Knut Erik Østengen

Thales

1:05:20

+21:03

11.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:05:24

+21:07

12.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:13:59

+29:42

13.

Dag Stemsverk

Fretex

1:44:05

+59:48

DSQ

Jeppe Hansson

Fossum IF

49:12

107 109 200

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

41:48

+0:00

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

48:06

+6:18

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

49:01

+7:13

4.

Jon Foss

Friskis&Svettis

53:37

+11:49

5.

Per Nermo

COWI BIL

55:44

+13:56

6.

Reidar Kierulf

RKP

59:21

+17:33

7.

Helge Stenseth

Thales

1:07:22

+25:34

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

41:12

+0:00

2.

Geir Trøan

TELENOR

45:23

+4:11

3.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

46:02

+4:50

4.

Einar Skåre

BREVPOST

51:13

+10:01

5.

Sigfred Fagervik

Thales

52:29

+11:17

6.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

53:33

+12:21

7.

Trond Wettergreen

Andvord

53:35

+12:23

8.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

56:50

+15:38

9.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

58:17

+17:05

10.

Harald Wibye

WDS

1:03:42

+22:30

11.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:07:23

+26:11

12.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:21:50

+40:38

DSQ

Jon Færden

Kredinor

45:47

92

Arrang

John Thomas Petersen

Nordea

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

34:08

+0:00

100

2.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

40:52

+6:44

3.

Tom Ibsen

UBIL

47:42

+13:34

4.

Per Erik Sørensen

Nordea

47:45

+13:37

5.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

50:13

+16:05

6.

Torstein Østen

MAESTRO

51:40

+17:32

7.

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

53:15

+19:07

8.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:07:48

+33:40

DSQ

Sverre Farstadvoll

Petec

42:51

93

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kvalheim

BT

37:44

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

38:31

+0:47

3.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

45:05

+7:21

4.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

50:27

+12:43

5.

Georg Gullaksen

Esso Sport

58:55

+21:11

6.

Harald Birkeland

OUS

59:01

+21:17

7.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

1:00:41

+22:57

DSQ

Arne Øfsthus

Fugro

49:17

109

DSQ

Arne Jordal

SAS

53:03

109

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

37:04

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

Permakem

42:25

+5:21

3.

Ole Sannes

Lillomarka OL

43:44

+6:40

4.

Sigurd Melsom

Kjelsås

44:23

+7:19

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

48:42

+11:38

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

49:00

+11:56

7.

Magne Grande

FBI

49:30

+12:26

8.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

51:50

+14:46

9.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

54:01

+16:57

10.

Svein Forthun

HIO

57:25

+20:21

11.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:00:34

+23:30

12.

Svein Kildal

TELENOR

1:15:27

+38:23

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

44:34

109

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Privat

47:20

+0:00

2.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

53:07

+5:47

3.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

53:14

+5:54

4.

Helge Monsrud

Privat

53:33

+6:13

5.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:55:42

+1:08:22

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Lind

Nittedal

43:56

+0:00

2.

Simen Fritzner

Nittedal

44:09

+0:13

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Farstadvoll

Privat

1:02:46

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma E Paulsen

Nittedal

28:15

+0:00

2.

Ingvild Fleisje

Nittedal

33:39

+5:24

3.

Rikke Gåsholt

UIO

36:18

+8:03

4.

Tor Simonsen

Privat

54:47

+26:32

5.

Britt Lundkvist

Tistedalen friluftslag

57:28

+29:13

DSQ

Ingrid Bredalen

Nittedal

19:11

95 130 107 109 200

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

38:01

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

40:47

+2:46

3.

Oda E Paulsen

Nittedal

48:19

+10:18

4.

Rune Nergård

Nittedal

49:12

+11:11

DSQ

Ingrid Nergård

Nittedal

48:41

109

DSQ

Hilde Martinsen

Nittedal

52:21

109

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Rossow

Thales

40:06

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Benestad

IK Grane

45:47

+0:00

2.

Torstein Schjelle

Aimit AS

1:00:05

+14:18

3.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:02:27

+16:40

4.

Petter Fure

Oppsal IF

1:15:24

+29:37

5.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:16:22

+30:35

6.

Per Ongstad

Privat

1:18:05

+32:18

7.

Svein Erik Egeland

PRIVAT

1:57:40

+1:11:53

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Olsen

Nittedal

47:18

+0:00

2.

Marit B. Eithun

Nittedal

1:03:12

+15:54

3.

Astrid Ruud

Nittedal

1:15:09

+27:51

4.

Tore Lund

Kart konstruktørene

1:25:03

+37:45

5.

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

2:09:53

+1:22:35

DSQ

Anders Løland

FBI

1:32:09

109

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Nordin

BS-akustikk

50:49

+0:00

2.

Lars Granum

LEGEMIDDELVERKET

57:29

+6:40

3.

Hallvard Fjær

IFE

1:00:05

+9:16

4.

Johannes Skaar

Nittedal

1:27:21

+36:32


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:06:53

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

137

Antall startet:

137