Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 12, Solemsåsen 6. august 2019

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Stenseth

Gjest

9:25

+0:00

7:14

2.

Anton Nomeland

Anton-is

22:28

+13:03

17:16

3.

Magnus Falck Holte

Skoleelev

26:39

+17:14

20:30

4.

Imre Leander

Skoleelev

28:10

+18:45

21:40

5.

Helen Rindal

1:01:24

+51:59

47:13

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Berge Mjølhus

Skoleelev

14:38

+0:00

8:36

2.

Vidar Anundal

Veidekke

21:38

+7:00

12:43

3.

Ingrid Venås

Equinor

31:58

+17:20

18:48

4.

Marte Figenschou

Student

46:26

+31:48

27:18

Arrangør

Bjørn Berger

Kabokart

31:28

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Opedal Uglem

Eget

56:14

+0:00

20:05

2.

Sandrine Pic

Nordic Semi Conductor

56:45

+0:31

20:16

3.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

1:31:29

+35:15

32:40

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Tesarova

Microsoft

49:46

+0:00

12:26

2.

Marie Bredal

NGU

57:52

+8:06

14:28

3.

Roisin Long

Eget

1:07:08

+17:22

16:47

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsta Venås Flægstad

Trondheim kommune

1:06:42

+0:00

11:18

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Liodden

St Olavs Hospital

1:11:09

+0:00

25:24

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

45:14

+0:00

11:18

2.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

45:23

+0:09

11:20

3.

Solveig Angell-Pettersen

Sweco

47:09

+1:55

11:47

4.

Kristin Høydalsvik

NTNU

50:27

+5:13

12:36

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:00:59

+15:45

15:14

6.

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

1:04:49

+19:35

16:12

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

57:49

+0:00

9:47

2.

Jenny Persson

Asplan Viak

58:58

+1:09

9:59

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingerid Reinertsen

Eget

1:21:15

+0:00

20:18

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

1:09:54

+0:00

11:50

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

48:13

+0:00

17:13

2.

Marit Melhuus

Xylem

48:58

+0:45

17:29

3.

Marianne Houbiers

Equinor

56:13

+8:00

20:04

4.

Beathe Sitter

Eget

1:07:42

+19:29

24:10

5.

Kristin Sætre Haug

Eggen Arkitekter AS

1:39:25

+51:12

35:30

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:32:45

+0:00

23:11

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Selleg

Trondheim kommune

36:45

+0:00

13:07

2.

Mai Iren Almås

Leik, IL

42:04

+5:19

15:01

3.

Kristin Heitmann

St Olavs Hospital

49:37

+12:52

17:43

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Gjest

43:34

+0:00

10:53

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

53:10

+9:36

13:17

3.

Hilde Forbord

Big Bite

56:16

+12:42

14:04

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Opedal

Øya VGS

41:07

+0:00

14:41

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

43:52

+2:45

15:40

3.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

44:47

+3:40

15:59

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

49:28

+0:00

12:22

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

55:09

+5:41

13:47

3.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

1:08:17

+18:49

17:04

4.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:19:06

+29:38

19:46

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Venås

Steinkjer Kommune

38:17

+0:00

13:40

2.

Vigdis Heimly

NTNU

48:34

+10:17

17:20

3.

Sissel Horghagen

NTNU

58:27

+20:10

20:52

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:03:57

+25:40

22:50

5.

Siri Drogseth

NTNU

1:06:28

+28:11

23:44

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

48:51

+0:00

12:12

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:02:52

+14:01

15:43

3.

Trine Barstad

NTNU

1:14:34

+25:43

18:38

4.

Bodil Monsen

SINTEF

2:13:45

+1:24:54

33:26

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

56:22

+0:00

20:07

Arrangør

Stina Elfving

Trondheim Kommune

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:01:21

+0:00

15:20

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:08:18

+0:00

24:23

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:14:17

+5:59

26:31

3.

Kirsti Haarberg

Eget

1:30:05

+21:47

32:10

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

52:45

+0:00

18:50

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:28:05

+35:20

31:27

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen il

35:28

+0:00

8:14

2.

Bjørn Olav Eriksen

NTNU

1:10:21

+34:53

16:21

DSQ

Vegar Nordal

VIanova

1:46:01

152 150 175

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Bergset

Powel

34:57

+0:00

5:55

2.

Johan Landrø

Prosjektutvikling Midt-Norge

48:49

+13:52

8:16

3.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

51:49

+16:52

8:46

4.

Ruairi Long

UCDO

53:22

+18:25

9:02

5.

Halvor Lund

Bekk

53:31

+18:34

9:04

6.

Martin Uglem

St Olavs Hospital

1:01:06

+26:09

10:21

7.

Christian Stene Bakkehaug

Eget

1:08:20

+33:23

11:34

8.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:11:45

+36:48

12:09

9.

Tore Jensås

Multiconsult

1:11:50

+36:53

12:10

10.

Sebastian Blasius

ARM

1:41:38

+1:06:41

17:13

DSQ

Bjørn Kristian Bache

NGI

1:08:33

146

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

58:06

+0:00

13:30

2.

Are Moa Gausen

Trondheim kommune

1:11:51

+13:45

16:42

3.

Pål Kein Olsen

NTNU

1:36:42

+38:36

22:29

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Børge Leiren

Heimdal VGS

57:44

+0:00

9:47

2.

Eirik Lockertsen

Eget

1:14:41

+16:57

12:39

3.

Karsten Østerås

Multiconsult BIL

1:39:18

+41:34

16:49

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Gangaune

Statkraft

45:25

+0:00

10:33

2.

Geir Hanssen

Saplov

47:34

+2:09

11:03

DSQ

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

55:15

139 55 152 150 175

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

40:25

+0:00

6:51

2.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

40:28

+0:03

6:51

3.

Arild Nomeland

Norkart

44:09

+3:44

7:28

4.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

48:46

+8:21

8:15

5.

Lars Løseth

Equinor

53:15

+12:50

9:01

6.

Nils Melhuus

Reinertsen New Energy

59:33

+19:08

10:05

7.

Magnar Nedland

Telenor

1:11:23

+30:58

12:05

8.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:15:29

+35:04

12:47

9.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:18:55

+38:30

13:22

DSQ

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:03:38

38

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Husby

Statnett

45:27

+0:00

10:34

2.

Morten Løberg

Gjest

49:48

+4:21

11:34

3.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

55:40

+10:13

12:56

4.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

1:02:56

+17:29

14:38

5.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

1:08:51

+23:24

16:00

6.

Vidar Gjelsvik

NGI

1:20:23

+34:56

18:41

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

53:26

+0:00

9:03

2.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

56:57

+3:31

9:39

3.

Fredrik Johannesen

Sweco

59:34

+6:08

10:05

4.

Leif Arne Skei

Asplan Viak

1:08:54

+15:28

11:40

5.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:15:04

+21:38

12:43

DSQ

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

49:48

44

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

43:50

+0:00

10:11

2.

Trond Sletner

Telenor

44:55

+1:05

10:26

3.

Øystein Wiggen

Lindorff

46:08

+2:18

10:43

4.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

47:12

+3:22

10:58

5.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

49:49

+5:59

11:35

6.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:10:57

+27:07

16:30

7.

Geir Dahlø

Vy-buss AS

1:11:34

+27:44

16:38

8.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:11:47

+27:57

16:41

9.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:12:36

+28:46

16:53

10.

Geir Willumsen

A C Møller

1:39:00

+55:10

23:01

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU Bil

45:39

+0:00

7:44

2.

Bård Smestad

Asolvi

48:56

+3:17

8:17

3.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

49:00

+3:21

8:18

4.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

49:32

+3:53

8:23

5.

Stein Ivar Foss

SIT

51:50

+6:11

8:47

6.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

52:42

+7:03

8:55

7.

Arild Holm Clausen

NTNU

58:03

+12:24

9:50

8.

Agnar Renolen

eMap

1:02:37

+16:58

10:36

9.

Terje Berg

Statkraft

1:06:27

+20:48

11:15

10.

Håvard Lorange

Siemens

1:07:07

+21:28

11:22

11.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

1:16:00

+30:21

12:52

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

1:38:35

+0:00

35:12

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Siemens

44:57

+0:00

10:27

2.

Atle Haugan

Equinor BIL

58:25

+13:28

13:35

3.

Knut Hagen

St Olavs Hospital

1:01:48

+16:51

14:22

4.

MIKE Long

NTNU

1:01:53

+16:56

14:23

5.

Petter Mikalsen

Telenor

1:03:07

+18:10

14:40

DSQ

John Lerli

Trønderbladet

22:13

117 114 157 151 118 139 55 152 150 175

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

52:20

+0:00

8:52

2.

Geir Bakkhaug

Politiet

57:58

+5:38

9:49

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

59:35

+7:15

10:05

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:02:53

+10:33

10:39

5.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:14:55

+22:35

12:41

DSQ

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:21:51

139

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Hammer

Bn Bank

45:00

+0:00

10:27

2.

Terje Kanstad

NTNU

45:46

+0:46

10:38

3.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

49:30

+4:30

11:30

4.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

51:13

+6:13

11:54

5.

Olav Kvittem

UNInett

56:24

+11:24

13:06

6.

Tore Fornes

Eget

1:01:49

+16:49

14:22

7.

Erik Horghagen

BDO AS

1:02:51

+17:51

14:36

8.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:04:42

+19:42

15:02

9.

Frode Stølan

Telenor

1:07:28

+22:28

15:41

10.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:08:06

+23:06

15:50

11.

Robert von Hirsch

Statkraft

1:08:40

+23:40

15:58

12.

Morten Skoglund

NVE

1:09:56

+24:56

16:15

13.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:16:51

+31:51

17:52

14.

Øyvin Sæter

NTNU

1:23:17

+38:17

19:22

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

PwC

53:20

+0:00

9:02

2.

Jostein Alvestad

Equinor

56:20

+3:00

9:32

3.

Geir Owren

Equinor

1:01:09

+7:49

10:21

4.

Geir Arnesen

Eget

1:05:16

+11:56

11:03

5.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:05:32

+12:12

11:06

6.

Rolf Røsand

Rambøll

1:13:51

+20:31

12:31

7.

Richard Liodden Sanders

Trondheim kommune

1:27:35

+34:15

14:50

8.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:28:16

+34:56

14:57

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reinold Ellingsen

NTNU

56:30

+0:00

20:10

2.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

57:14

+0:44

20:26

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor BIL

42:07

+0:00

10:31

2.

Klaus Livik

Powel

53:36

+11:29

13:24

3.

Trond Damås

Skanska Aktiv

54:23

+12:16

13:35

4.

Steinar Aasvang

Siemens

54:43

+12:36

13:40

5.

Roar Sundby

NTNU

54:59

+12:52

13:44

6.

Even Hofstad

DNB Sport

55:55

+13:48

13:58

7.

Tore Heggem

HiNT

1:03:09

+21:02

15:47

8.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

1:03:12

+21:05

15:48

9.

Tor Gjermstad

Hemit

1:03:27

+21:20

15:51

10.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:11:55

+29:48

17:58

11.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:12:46

+30:39

18:11

12.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

1:19:41

+37:34

19:55

13.

Asbjørn Rønning

Eget

1:37:11

+55:04

24:17

DSQ

John Sirum

Rambøll

55:51

150

DSQ

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:30:07

157

Arrangør

Reidar Ottem

MTG

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:11:02

+0:00

12:02

2.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

1:26:45

+15:43

14:42

3.

Stein Øvstedal

NTNU

1:30:49

+19:47

15:23

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

42:20

+0:00

15:07

2.

Egil Repvik

NETTseksjonering

54:35

+12:15

19:29

3.

Magne Rø

St Olavs Hospital

55:52

+13:32

19:57

4.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

56:32

+14:12

20:11

5.

Atle Mørk

NTNU

1:05:31

+23:11

23:23

6.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

2:00:22

+1:18:02

42:59

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

47:25

+0:00

11:51

2.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

48:16

+0:51

12:04

3.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

51:27

+4:02

12:51

4.

Terje Hansen

Politiet

54:23

+6:58

13:35

5.

Edgar Furuholt

Det norske

54:56

+7:31

13:44

6.

Ole Lutro

NGU

1:02:13

+14:48

15:33

7.

Halvor Flatberg

NTNU

1:02:14

+14:49

15:33

8.

Torgeir Iversen

Evry

1:09:50

+22:25

17:27

9.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:14:29

+27:04

18:37

10.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:26:51

+39:26

21:42

Arrangør

Reidar Skogseth

Evry

1:11:26

38 44 117 113 157 36 118 139 146

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:14:48

+0:00

12:40

2.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:17:32

+2:44

13:08

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:26:59

+12:11

14:44

4.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:32:17

+17:29

15:38

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

41:23

+0:00

14:46

Arrangør

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

53:37

+0:00

13:24

2.

Gunnar Østerbø

DnB

53:51

+0:14

13:27

3.

Knut Erik Østengen

Thales

56:10

+2:33

14:02

4.

Leif Engen

Eget

59:11

+5:34

14:47

5.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:00:11

+6:34

15:02

6.

Tore Brurok

Eget

1:04:46

+11:09

16:11

7.

Odd Musum

Rambøll

1:07:21

+13:44

16:50

8.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:13:57

+20:20

18:29

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

59:47

157

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:35:00

+0:00

16:06

2.

Robert Strøm

Eget

2:00:58

+25:58

20:30

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:03:38

+0:00

22:43

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:05:28

+1:50

23:22

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Eget

58:24

+0:00

14:36

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:00:15

+1:51

15:03

3.

Per Løvås

Vegvesenet

1:11:32

+13:08

17:53

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:15:20

+16:56

18:50

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:17:00

+0:00

19:15

2.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:55:35

+38:35

28:53

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Stenvik

Skoleelev

39:08

+0:00

13:58

DSQ

Vilde Leiren

Student

46:31

157

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Eget

35:30

+0:00

8:15

2.

Mathias Reinertsen Leroyer

Skoleelev

54:49

+19:19

12:44

3.

Arilld Henriksen

Contix

1:12:56

+37:26

16:57

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannesen

Student

37:48

+0:00

6:24


Sist oppdatert:

10 august 2019, 10:58:31

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

234

Antall startet:

234