Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 13, Hollum Melhus 12. august 2019

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Athena Sherlock

Moxena

15:45

+0:00

2.

Tuva Skimmeli Halvorsen

Skoleelev

17:44

+1:59

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Tove Leiren

St Olavs Hospital

26:44

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Leiren

Skoleelev

40:11

+0:00

2.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

1:09:49

+29:38

3.

Benedikte Smenes

Smenes maskin

1:51:58

+1:11:47

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Leiren

Skoleelev

1:25:39

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Skoleelev

59:03

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Størseth

SIFA

39:52

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

54:51

+0:00

2.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:02:40

+7:49

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:11:20

+16:29

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

54:11

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendom

40:51

+0:00

Arrangør

Marit Melhuus

Xylem

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Selleg

Trondheim kommune

47:43

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Bufetat

51:51

+0:00

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:03:34

+11:43

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Multiconsult BIL

1:16:53

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

46:14

+0:00

2.

Ingrid Opedal

Øya VGS

51:36

+5:22

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:04:29

+0:00

2.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:19:07

+14:38

Arrangør

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogseth

NTNU

51:05

+0:00

2.

Sissel Horghagen

NTNU

53:26

+2:21

3.

Vigdis Heimly

NTNU

56:26

+5:21

4.

Cobien Claringbould

Trondeim kommune

1:20:49

+29:44

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

55:55

+0:00

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:21:50

+25:55

3.

Trine Barstad

NTNU

1:24:30

+28:35

4.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:30:43

+34:48

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

1:04:39

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:11:19

101

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Bredland

NTNU

1:02:52

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Opedal

Student

54:46

+0:00

2.

Magnus Haug

Student

1:01:02

+6:16

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

54:58

+0:00

2.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:04:56

+9:58

3.

Erik Frøseth

Oracle

1:11:40

+16:42

4.

Kasper Schei

NTNUI

1:14:25

+19:27

5.

Marius Jensen

Siemens

1:18:12

+23:14

6.

Tore Jensås

Multiconsult

1:25:27

+30:29

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

49:14

+0:00

2.

Fredrik Persson

Eget

49:34

+0:20

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Børge Leiren

Heimdal VGS

55:32

+0:00

2.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:01:39

+6:07

3.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:29:48

+34:16

4.

Anthony Bossard

Microchip

1:35:28

+39:56

DSQ

Karsten Østerås

Multiconsult BIL

1:45:48

116 120 121 65 100

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

55:37

+0:00

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

59:56

+4:19

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

41:22

+0:00

2.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

42:56

+1:34

3.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

55:19

+13:57

4.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

56:31

+15:09

5.

Petter Andreas Bergh

NTNU

1:00:33

+19:11

6.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:24:41

+43:19

DSQ

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

108 111 105 106 107 109 101 103 110 113 115 116 12...

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Microchip

58:52

+0:00

2.

Øystein Husby

Statnett

1:01:09

+2:17

3.

Kurt Amundsen

Avinor

1:01:50

+2:58

4.

Frode Sandøy

Powel AS

1:09:45

+10:53

5.

Arild Henriksen

Contix

1:16:13

+17:21

Arrangør

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

46:59

+0:00

2.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

52:45

+5:46

3.

Eivind Lona

SINTEF

1:15:53

+28:54

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

51:07

+0:00

2.

Øystein Wiggen

Lindorff

57:07

+6:00

3.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

59:25

+8:18

4.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:20:01

+28:54

5.

Jon Vindal

Consto

1:38:12

+47:05

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

PWC

47:06

+0:00

2.

Bård Smestad

Asolvi

47:38

+0:32

3.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

52:43

+5:37

3.

Jon Røstum

Powel

52:43

+5:37

5.

Agnar Renolen

eMap

1:09:09

+22:03

6.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:15:48

+28:42

7.

Harald Storrønning

ATB

1:32:25

+45:19

Arrangør

Atle Pedersen

SINTEF Energi

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Bye

BDO AS

58:09

+0:00

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

59:59

+1:50

3.

Geir Paulsen

Siemens

1:01:38

+3:29

4.

Roar Værnes

Telenor

1:07:32

+9:23

5.

Petter Mikalsen

Telenor

1:07:46

+9:37

Arrangør

John Lerli

Trønderbladet

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

52:03

+0:00

2.

Dag Stenersen

SINTEF

1:05:59

+13:56

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:09:08

+17:05

4.

Olve Mogstad

Statnett

1:23:51

+31:48

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:02:16

+0:00

2.

Erik Horghagen

BDO AS

1:06:37

+4:21

3.

Helge Eriksen

Eget

1:07:22

+5:06

4.

Olav Kvittem

UNInett

1:07:36

+5:20

5.

Tore Fornes

Eget

1:08:31

+6:15

6.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:12:33

+10:17

7.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:23:32

+21:16

8.

Ivar Kjøsnes

Equinor BIL

1:24:30

+22:14

9.

Frode Stølan

Telenor

1:41:00

+38:44

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Equinor

1:03:32

+0:00

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:05:21

+1:49

3.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:09:51

+6:19

4.

Geir Arnesen

Eget

1:12:16

+8:44

5.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:14:16

+10:44

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

1:03:25

+0:00

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor BIL

50:45

+0:00

2.

Steinar Aasvang

Siemens

55:44

+4:59

3.

Tore Heggem

HiNT

57:27

+6:42

4.

Klaus Livik

Powel

1:00:25

+9:40

5.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:11:52

+21:07

6.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:18:38

+27:53

7.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:20:21

+29:36

8.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:25:26

+34:41

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Øvstedal

NTNU

1:48:29

+0:00

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

50:14

+0:00

2.

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:17:28

+27:14

3.

Atle Mørk

NTNU

1:29:29

+39:15

DSQ

Thore Sundsethvik

Stålsmith

26:43

116 126 113 123 124 65 100

DSQ

Åge Sivertsen

Vegvesenet

44:18

100

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

54:46

+0:00

2.

Frode Stensrud

Eget

59:27

+4:41

3.

Per Bjørgum

Politiet

1:02:51

+8:05

4.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:04:35

+9:49

5.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:06:03

+11:17

6.

Torgeir Iversen

Evry

1:26:09

+31:23

Arrangør

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:32:09

+0:00

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Eidem

Veivesenet

48:55

+0:00

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

51:25

+2:30

3.

Finn Bjørgum

Eget

1:09:49

+20:54

4.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:11:49

+22:54

Arrangør

Martin Melhuus

Veritas

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

56:14

+0:00

2.

Tore Brurok

Eget

1:02:48

+6:34

3.

Leif Engen

Eget

1:08:57

+12:43

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:19:04

+22:50

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:55:51

+0:00

DSQ

Robert Strøm

Eget

2:41:53

103 110 113 115 116 120 121

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:03:22

+0:00

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:04:16

+0:54

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:10:15

+0:00

2.

Arne Sæterhaug

Eget

1:30:11

+19:56

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:21:19

+0:00

2.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:54:52

+33:33


Sist oppdatert:

2 oktober 2019, 20:40:49

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

145

Antall startet:

145