Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 14, KM-stafett Skogly 20. august 2019

Klasse: D 135 - 179 år

1.

St Olavs damer

 

1:32:39

 

1

Sigrid Melkild

27:00

1.

27:00

1.

2

Anne Melkild

37:39

1.

1:04:39

1.

3

Randi Marie Mohus

28:00

1.

1:32:39

1.

2.

Eggen Arkitekter

 

1:48:56

 

1

Bente Skorge

35:16

4.

35:16

4.

2

Vebjørg Ekseth

38:52

2.

1:14:08

3.

3

Mette Resell Nolte

34:48

2.

1:48:56

2.

3.

NTNU yngre damer

 

1:54:08

 

1

Monika Haga

34:07

3.

34:07

3.

2

Gunnhild Oftedal

39:04

3.

1:13:11

2.

3

Trine Barstad

40:57

3.

1:54:08

3.

DSQ

Kommunedamene

 

1:21:13

 

1

Siw Sellæg

27:49

2.

27:49

2.

2

Gøril Eide

26:43

.

0:00

.

DSQ

3

Rine Hansen

26:41

.

0:00

.

DSQ

Jentut´n

 

2:22:40

 

1

Berit Grande

52:43

5.

52:43

5.

2

Maj-Lisbet Rønning

46:36

4.

1:39:19

4.

3

Anne Furuholt

43:21

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D > 179 år

1.

NTNU eldre damer

 

2:26:53

 

1

Siri Drogset

42:55

1.

42:55

1.

2

Sissel Horghagen

53:10

1.

1:36:05

1.

3

Vigdis Heimly

50:48

1.

2:26:53

1.

Klasse: H < 135 år

1.

PwC

 

1:07:34

 

1

Johan Asphjell Bjørnaas

22:01

3.

22:01

3.

2

Jens Even Storhov

24:28

1.

46:29

1.

3

Mattis Holt

21:05

1.

1:07:34

1.

2.

Bekk

 

1:12:13

 

1

Erik Gustafsson

21:29

2.

21:29

2.

2

Halvor Lund

26:07

2.

47:36

2.

3

Øystein Grande Jaren

24:37

2.

1:12:13

2.

3.

Statens vegvesen

 

1:32:47

 

1

Bård Nonstad

21:07

1.

21:07

1.

2

Johan Wåhlin

30:21

3.

51:28

3.

3

Margot Lynum

41:19

6.

1:32:47

3.

4.

Microchip

 

1:37:18

 

1

Jan Egil Ruud

23:52

4.

23:52

4.

2

Anthony Bossard

40:23

5.

1:04:15

4.

3

Odd Magne Reitan

33:03

4.

1:37:18

4.

5.

Politiet

 

1:48:08

 

1

Geir Bakkhaug

31:03

6.

31:03

6.

2

Pål Hybertsen

45:57

7.

1:17:00

6.

3

Øystein Østeraas

31:08

3.

1:48:08

5.

6.

Arm 1

 

1:48:35

 

1

Jerome Soulard

30:52

5.

30:52

5.

2

Sebastian Blasius

37:51

4.

1:08:43

5.

3

Christian Grøvdal

39:52

5.

1:48:35

6.

Brutt

Arm 2

 

1:35:54

 

1

Magnus Walstad

52:08

7.

52:08

7.

2

Helge Titlestad

43:46

6.

1:35:54

7.

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: H 135 - 179 år

1.

NTNU

 

1:29:52

 

1

Svein Erik Bratsberg

22:58

1.

22:58

1.

2

Arild Holm Clausen

29:34

1.

52:32

1.

3

Petter Andreas Bergh

37:20

2.

1:29:52

1.

2.

SINTEF

 

1:41:03

 

1

Morten Korsvold

29:51

2.

29:51

2.

2

Arild Heggeset

37:38

2.

1:07:29

2.

3

Dag Stenersen

33:34

1.

1:41:03

2.

3.

Uninett

 

2:08:52

 

1

Otto J Wittner

43:30

7.

43:30

7.

2

Håvard Eidnes

39:57

3.

1:23:27

5.

3

Olav Kvittem

45:25

3.

2:08:52

3.

4.

IDI - Munkholmen Lægeforening

 

2:09:46

 

1

Lasse Natvig

33:26

5.

33:26

5.

2

Øystein Nytrø

40:12

4.

1:13:38

3.

3

Bjørn Munch

56:08

5.

2:09:46

4.

5.

DNB

 

2:26:01

 

1

Øystein Wiggen

31:14

4.

31:14

4.

2

Tor Arne Haugen

44:24

5.

1:15:38

4.

3

Vidar Lunda

1:10:23

6.

2:26:01

5.

6.

TrønderEnergi

 

2:26:03

 

1

Rune Krogh

41:50

6.

41:50

6.

2

Per Olav Johansen

52:11

6.

1:34:01

6.

3

Frode Vassenden

52:02

4.

2:26:03

6.

DSQ

PwC

 

2:09:31

 

1

Bernt Rognes

30:43

3.

30:43

3.

2

Anders Gundersen

52:41

.

0:00

.

DSQ

3

Klaus Livik

46:07

.

0:00

.

Klasse: H > 179 år

1.

Equinor

 

1:23:07

 

1

Helge Løseth

26:38

2.

26:38

2.

2

Harald Oftedal

30:53

2.

57:31

2.

3

Jostein Alvestad

25:36

1.

1:23:07

1.

2.

Skanska

 

1:32:37

 

1

Per Magne Gjersvold

27:20

4.

27:20

4.

2

Inge Nørstebø

28:49

1.

56:09

1.

3

Trond Damås

36:28

5.

1:32:37

2.

3.

BRENVIN

 

1:41:57

 

1

Leidulv Vinje

29:34

5.

29:34

5.

2

Tore Brurok

35:08

3.

1:04:42

3.

3

Leif Engen

37:15

6.

1:41:57

3.

4.

Eget

 

1:48:43

 

1

Nils Olav Vennevik

37:10

6.

37:10

6.

2

Øistein Åsmul

37:54

5.

1:15:04

5.

3

Frode Stensrud

33:39

3.

1:48:43

4.

5.

SVV

 

1:49:29

 

1

Jon Arne Klemetsaune

26:09

1.

26:09

1.

2

Jens Ø Gjersvold

44:57

7.

1:11:06

4.

3

Magne Eidem

38:23

7.

1:49:29

5.

6.

StatMat

 

1:58:46

 

1

Håkon Tjelmeland

26:39

3.

26:39

3.

2

Finn Faye Knudsen

58:18

9.

1:24:57

8.

3

Magnus Landstad

33:49

4.

1:58:46

6.

7.

ALOMSAH

 

2:12:00

 

1

Anders Lauglo

39:52

7.

39:52

7.

2

Odd Musum

36:45

4.

1:16:37

6.

3

Stig Arild Haugskott

55:23

10.

2:12:00

7.

8.

Nidarøstpensjonistene

 

2:12:16

 

1

Tore Kiste

42:41

8.

42:41

8.

2

Halvor Flatberg

40:26

6.

1:23:07

7.

3

Finn Bjørgum

49:09

9.

2:12:16

8.

9.

LOS

 

2:16:20

 

1

Arnfinn Langeland

53:24

10.

53:24

10.

2

Kjell Atle Strande

49:48

8.

1:43:12

9.

3

Reidar Ottem

33:08

2.

2:16:20

9.

10.

St. Olav senior

 

2:31:41

 

1

Anders Waage

47:55

9.

47:55

9.

2

Magne Rø

1:05:17

10.

1:53:12

10.

3

Kristian Fougner

38:29

8.

2:31:41

10.

Klasse: Mixed lang

1.

The Yongsters

 

1:32:15

 

1

Vebjørn Bergh-Hansen

30:34

4.

30:34

4.

2

Alf Petter Lynum

31:10

2.

1:01:44

2.

3

Marie Wollan Benum

30:31

1.

1:32:15

1.

2.

Lokomotiv Byåsen TGV

 

1:35:00

 

1

Torgeir Aune

23:21

2.

23:21

2.

2

Vegard Hansen

29:55

1.

53:16

1.

3

Geir Hanssen

41:44

3.

1:35:00

2.

3.

Rofokart

 

2:00:13

 

1

Sindre Johannessen

20:53

1.

20:53

1.

2

Hilde Forbord

44:09

3.

1:05:02

3.

3

Roar Forbord

55:11

4.

2:00:13

3.

4.

Mixed!

 

2:09:12

 

1

Sigmund Størset

27:20

3.

27:20

3.

2

Kristin Lønsethagen

1:11:09

5.

1:38:29

5.

3

Johan Ahlbäck

30:43

2.

2:09:12

4.

DSQ

Mixed ad Hoc

 

2:30:10

 

1

Vibeke Holte

33:03

5.

33:03

5.

2

Svein Hove

55:37

4.

1:28:40

4.

3

Rolf Bye

1:01:30

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Mixed kort

1.

Agranada

 

1:35:15

 

1

Oddveig Hovdenak

29:39

2.

29:39

2.

2

Eric Young

32:39

2.

1:02:18

2.

3

Oddveig Hovdenak

32:57

2.

1:35:15

1.

2.

Liangjengen

 

1:35:20

 

1

Edgar Furuholt

27:30

1.

27:30

1.

2

Guri Bjørndal

31:23

1.

58:53

1.

3

Tom Bugge

36:27

3.

1:35:20

2.

3.

Agraff

 

1:54:08

 

1

Pål Keim Olsen

46:20

5.

46:20

5.

2

Are Moa Gausen

35:25

3.

1:21:45

4.

3

Ingrid Grændsen

32:23

1.

1:54:08

3.

4.

ACMøller

 

1:56:08

 

1

Geir Willumsen

36:21

4.

36:21

4.

2

Torleif Stephansen

37:57

4.

1:14:18

3.

3

Egil Repvik

41:50

4.

1:56:08

4.

5.

Jordskifteretten

 

2:09:41

 

1

Oda Buhaug

34:39

3.

34:39

3.

2

Heidi Fosmo

51:54

5.

1:26:33

5.

3

Gunnar Børset

43:08

5.

2:09:41

5.

DNS

SINTEF m fler

 

0:00

 

1

Eli Ringdalen

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: Arrangører

Arrangør

Multiconsult

 

0:00

 

May Toril Moen

.

0:00

.

Arrangør

Per Einar Pedersli

.

0:00

.

Arrangør

Torgeir Iversen

.

0:00

.

Arrangør

Trond Einar Moen Pedersli

.

0:00

.

Arrangør

Roar Skulbørstad

.

0:00

.

Arrangør


Sist oppdatert:

28 august 2019, 16:51:54

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

128

Antall startet:

124