Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2019Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 8, Jamtkneppet 21. august 2019

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

26:09

Vilhelmas Urbanas

Frol IL

25:10

Laila Munkeby

Frol IL

25:57

Joar Munkeby

Frol IL

25:30

Sigrid Skavhaug

Frol IL

25:54

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

30:43

Kristian Alstad

Frol IL

26:07

Odd Anders Alstad

Frol IL

26:44

Sander Matberg

Frol IL

24:56

96

Lene Jacobsen

Frol IL

30:45

Mathias Jacobsen

Frol IL

24:51

96

Albert Jacobsen

Frol IL

34:59

Serina Skjulsvik

Frol IL

24:02

Henrik Alstad

Frol IL

23:17

Otelie Lian Strand

Frol IL

34:58

TIRIL gudding

Frol IL

42:04

Olav Øfsti

Frol IL

23:46

Birgitte Øfsti

OK Skøynar

26:36

Tuva Ness-Jensen

Frol IL

26:09

Linnea Ness-Jensen

Frol IL

18:04

Maja Strandholmen

Frol IL

18:08

Innsendt korrigert klubb

Trym Ness Jensen

Frol IL

22:12

Innsendt korrigert klubb

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

26:12

Vilhelmas Urbanas

Frol IL

14:31

Kristina Ukkelberg

Frol IL

25:03

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

15:09

+0:00

2.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

18:01

+2:52

3.

Brage Reinås

Frol IL

20:46

+5:37

4.

Johannes Alstad

Frol IL

20:59

+5:50

5.

Gustavas Urbonas

Frol IL

24:37

+9:28

6.

Selma Skjulsvik

Frol IL

26:05

+10:56

7.

Erik Svendgård Hemming

Frol IL

32:50

+17:41

7.

Hege Berg

Frol IL

32:50

+17:41

9.

Astrid Svendgård

Frol IL

32:56

+17:47

10.

Håkon Heming

Skøynar

32:57

+17:48

11.

Odd Gunnar Berg

Frol IL

32:59

+17:50

12.

Karoline Ertsås Skei

Frol IL

34:31

+19:22

13.

Nora Hemming

Frol IL

34:33

+19:24

14.

Charlotte Ertsås

Frol IL

34:36

+19:27

15.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

34:40

+19:31

16.

Daniel Alstad

Frol IL

34:46

+19:37

17.

Selma Langøygard

Frol IL

34:48

+19:39

18.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

40:00

+24:51

19.

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

43:20

+28:11

20.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

43:47

+28:38

21.

Remi Engan Heggelund

Frol IL

46:44

+31:35

22.

Tove Engan

Frol IL

46:47

+31:38

23.

Grethe Smestad

Frol IL

47:15

+32:06

24.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

56:34

+41:25

25.

Trygve Skavhaug

Frol IL

56:44

+41:35

84

26.

Else Sirum

Frol IL

56:49

+41:40

DSQ

Heidi Krogstad Stendahl

Frol IL

31:26

92 93

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skei

Frol IL

51:57

+0:00

DSQ

Tom Rune Iversen

Frol IL

1:28:04

136 137 138

DSQ

Sander Salater Iversen

Frol IL

1:28:05

136 137 138

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Berit Ressem

Frol IL

35:19

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

38:06

+0:00

2.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

38:56

+0:50

3.

Vidar Venås

Frol IL

45:38

+7:32

4.

Ole A Hustad

Frol IL

47:29

+9:23

5.

Magnhild Forseth

Frol IL

48:36

+10:30

6.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

49:39

+11:33

7.

Harald Bakken

Frol IL

49:41

+11:35

8.

Sverre Matberg

Frol IL

52:15

+14:09

9.

Hans Lund

Frol IL

54:15

+16:09

10.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

54:38

+16:32

11.

Ivar Reinås

Frol IL

1:00:25

+22:19

12.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

1:00:59

+22:53

13.

Jostein Nordvoll

Frol IL

1:05:09

+27:03

13.

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

1:05:09

+27:03

15.

Ludvig Langøygard

Frol IL

1:06:45

+28:39

16.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

1:07:30

+29:24

17.

Atle Bakken

Frol IL

1:13:35

+35:29

18.

Mia Reinås

Frol IL

1:33:00

+54:54

19.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:33:01

+54:55

20.

Benedek pap-tangen

Frol IL

1:53:46

+1:15:40

DSQ

Torbjørn Sirum

Frol IL

55:42

146 147 137 145

DSQ

Marianne Langøygard

Frol IL

56:26

147

DSQ

Fritjof Sandstad

Frol IL

59:25

146

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Severin Matberg

Frol IL

45:53

+0:00

2.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

50:50

+4:57

3.

Robert Ressem

Frol IL

53:00

+7:07

4.

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

53:35

+7:42

5.

Arne Grevskott

Frol IL

53:42

+7:49

6.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

59:36

+13:43

7.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

1:00:52

+14:59

8.

Sondre Lomsdal

Frol IL

1:02:03

+16:10

9.

Magnus Alstad

Frol IL

1:14:32

+28:39

DSQ

Jonny Sundsvik

Frol IL

16:05

148 149 150 151 162 163 164 145 91 96

DSQ

Marte Skoglund

Frol IL

41:55

150 151 162 163 164 145 91 96

DSQ

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

1:08:36

150 151 162 163 164 145

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

Frol IL

46:14

+0:00

2.

Tobias Alstad

Frol IL

59:51

+13:37

3.

Herman Leithe

Frol IL

1:20:29

+34:15

4.

Jo Langøygard

Frol IL

1:32:39

+46:25


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 september 2019, 21:58:08

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

95

Antall startet:

95