Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P17 Låkeberget 22. august 2019

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:05:25

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

Tyrving, IL

53:46

+0:00

2.

Susannah Malm

STATNETT

1:22:37

+28:51

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

35:20

+0:00

2.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

57:40

+22:20

3.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:00:57

+25:37

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdahl

Coop

44:47

+0:00

2.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

58:20

+13:33

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

43:43

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

56:40

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

56:49

+0:09

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:00:27

+3:47

4.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:01:56

+5:16

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

57:41

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:32:25

+34:44

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Fornes

NTNUI

52:36

+0:00

2.

Øystein Langberg

Aftenposten

54:34

+1:58

3.

Halvor Kjellesvig

OSLO Kommune BIL

58:03

+5:27

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Wettergren

Fossum IF

54:23

+0:00

2.

Odin Gramstad

Veritas

1:02:27

+8:04

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gard Lindseth

Nydalen SK

42:08

+0:00

2.

Lars Grande

FBI

1:02:06

+19:58

3.

Lars Karelius Noer

NRK

1:03:22

+21:14

4.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:16:33

+34:25

DSQ

Olav Vedde

OK BIL

58:01

54 60 62 63 64 70

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

44:24

+0:00

2.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

46:06

+1:42

3.

Bjørn Mo Østgren

Statskraft

46:55

+2:31

4.

Guttorm L Egge

Kommunalbanken

52:10

+7:46

5.

Morten Rannem

Fossum IF

1:00:29

+16:05

6.

Jon Fixdal

KolL

1:10:16

+25:52

7.

Kjetil Watne

NORGES BANK

1:17:39

+33:15

8.

Uno Hanslien

Bilpost

1:27:45

+43:21

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

Arrang

Peder Natvig

NORGES BANK

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

47:01

+0:00

2.

Roger Birkeland

TELENOR

51:44

+4:43

3.

Tore Voss Fagervold

Bane Nor BIL Oslo

55:03

+8:02

4.

Tom Rådahl

Tyrving, IL

1:01:06

+14:05

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Therkelsen

Privat

44:07

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

46:12

+2:05

3.

Egil Wickstrand Iversen

HEMING

49:16

+5:09

4.

Einar Jensen

Statens kartverk

50:03

+5:56

5.

Paal W Hanssen

BDO

56:35

+12:28

6.

Knut Anders Løken

Fossum IF

56:46

+12:39

7.

Are Eriksen

OSI

1:02:57

+18:50

7.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:02:57

+18:50

9.

Stig Hultgreen Karlsen

IL Geoform

1:03:50

+19:43

DSQ

Per Schanche

Asker SK

38:25

60 63 64 100

DSQ

Kjell Markset

KolL

50:10

43 64 100

Arrang

Terje Mathisen

OpenIT

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:34

+0:00

2.

Reidar Kierulf

RKP

39:01

+10:27

3.

Per Nermo

COWI BIL

40:08

+11:34

4.

Per Magnus

FHI

46:06

+17:32

5.

Hallvard Bjørgum

Veritas

46:17

+17:43

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Karlsen

Omega AS

37:22

+0:00

2.

Helge Revhaug

PRIVAT

38:03

+0:41

3.

John Thomas Petersen

Nittedal

39:40

+2:18

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

44:50

+7:28

5.

Einar Skåre

Brevpost

47:43

+10:21

6.

Trond Wettergreen

Andvord

57:59

+20:37

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

35:04

+0:00

2.

Roar Bjordal

Oppsal IF

35:41

+0:37

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

46:00

+10:56

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

49:32

+14:28

5.

Roar Gudding

VET BIL

53:07

+18:03

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

59:05

+24:01

7.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:01:56

+26:52

8.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:29:55

+54:51

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

2:00:04

+1:25:00

DSQ

Arne H Reistad

Thales BIL

25:56

62 63 64 70 100

Brutt

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

49:59

+0:00

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

51:56

+1:57

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:01:29

+11:30

4.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:18:38

+28:39

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fossen

Cardo BIL

1:11:10

+0:00

DSQ

Erik Paulsen

Cardo BIL

1:13:10

48

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alain Ferber

FBI

1:42:07

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 august 2019, 09:08:07

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

80

Antall startet:

80