Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Natt, Buskerud 23. september 2010

Klasse: D11-14 par

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Rognved

Ringerike OL

26:13

+0:00

2.

Åsne Trømborg

Kongsberg OL

28:00

+1:47

3.

Silje Arntzen

Lierbygda O-lag

28:07

+1:54

3.

Ingunn Vári

Sturla, IF

28:07

+1:54

5.

Sigrid Bredde Vig

Sturla, IF

34:43

+8:30

5.

Solveig Hernandez Vråle

Sturla, IF

34:43

+8:30

7.

Kornelia L. Brurberg

Sturla, IF

35:10

+8:57

7.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda O-lag

35:10

+8:57

9.

Thea Lund

Eiker O-lag

36:57

+10:44

9.

Hanna E. Andersen

Eiker O-lag

36:57

+10:44

11.

Hanna Sofie Syrdahl Olsen

Konnerud IL

38:43

+12:30

11.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

38:43

+12:30

13.

Siri Moholth

Kongsberg OL

40:18

+14:05

14.

Jenny Baklid

Konnerud IL

42:08

+15:55

14.

Mari Svingheim

Konnerud IL

42:08

+15:55

16.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

44:50

+18:37

16.

Caroline Bergman

Konnerud IL

44:50

+18:37

18.

Amalie Fjæstad Amundsen

Konnerud IL

46:53

+20:40

18.

Tone Nordbye Nybø

Konnerud IL

46:53

+20:40

20.

Thea Lunde

Kongsberg OL

52:08

+25:55

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Bredde Vig

Sturla, IF

51:51

+0:00

2.

Tonje Kvamme Dahl

Ringerike OL

55:16

+3:25

3.

Kristine Grønlund

Ringerike OL

58:36

+6:45

4.

Kristine Berglia

Eiker O-lag

59:31

+7:40

5.

Katinka Jussie L. Brurberg

Sturla, IF

1:01:00

+9:09

6.

Magnhild Frydenlund

Sturla, IF

1:01:40

+9:49

7.

Christine J. Helgerud

Kongsberg OL

1:01:59

+10:08

8.

Taran Halvorsen

Konnerud IL

1:09:00

+17:09

9.

Ingvild Kjørsvik

Kongsberg OL

1:16:13

+24:22

10.

Stine Mohagen Hansen

Konnerud IL

1:16:29

+24:38

DSQ

Thea Heimstad Kleiven

Ringerike OL

1:09:29

83 87 102 100

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Drage

Kongsberg OL

52:36

+0:00

2.

Marie Nybø

Konnerud IL

57:36

+5:00

3.

Guro Heimstad

Ringerike OL

1:03:11

+10:35

4.

Therese Åsheim

Konnerud IL

1:10:14

+17:38

Klasse: D17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

1:00:42

+0:00

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lone Brochmann

Eiker O-lag

53:33

+0:00

2.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

54:44

+1:11

3.

Kari Strand

Kongsberg OL

1:02:19

+8:46

4.

Line Sjødin Drange

Asker SK

1:13:14

+19:41

DSQ

Kristine Fossen Gabrielsen

Eiker O-lag

1:00:32

90 94 96 95 97 103 77 100

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda O-lag

1:12:41

+0:00

Klasse: H11-14 par

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

21:01

+0:00

1.

Truls Sildnes Baklid

Konnerud IL

21:01

+0:00

3.

Sigurd Kjørsvik

Kongsberg OL

24:58

+3:57

4.

Lars Grønlund

Ringerike OL

26:13

+5:12

5.

Sturla Frydenlund

Sturla, IF

27:35

+6:34

5.

Iver Sørensen

Sturla, IF

27:35

+6:34

7.

Einar Lund

Kongsberg OL

29:06

+8:05

8.

Tord Strand

Kongsberg OL

33:19

+12:18

8.

Håkon Lund

Kongsberg OL

33:19

+12:18

10.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

1:01:48

+40:47

10.

Edvard Mortensen

Konnerud IL

1:01:48

+40:47

12.

Håvard Svingheim

Konnerud IL

1:03:14

+42:13

13.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

1:03:22

+42:21

DSQ

Einar Moe Tandberg

Modum OL

54:42

79 81 84 91 92 94 100

DNS

Pål Spone

Modum OL

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigbjørn Heggedal

Kongsberg OL

40:34

+0:00

2.

Mathias Drage

Kongsberg OL

42:34

+2:00

3.

Lars Henrik Verde Thon

Sturla, IF

44:15

+3:41

4.

Yngvar Høimyr Solberg

Sturla, IF

47:04

+6:30

5.

Tord E. Andersen

Eiker O-lag

57:32

+16:58

DSQ

Jens Bredde Vig

Sturla, IF

DNS

Johan Christian Rømcke

Sturla, IF

DNS

Aleksander Løe Myrling

Kongsberg OL

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Trøen

Lierbygda O-lag

42:20

+0:00

2.

Henrik Mårtensson

Modum OL

44:27

+2:07

3.

Terje Faugstad

Konnerud IL

44:29

+2:09

4.

Severin Berglia

Eiker O-lag

51:17

+8:57

5.

Anderas Bendiktsen

Konnerud IL

56:38

+14:18

6.

Vemund Rønneberg

Konnerud IL

1:08:37

+26:17

Klasse: H17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Pahr Haare

Konnerud IL

52:49

+0:00

2.

Trond Cato Martinsen

Modum OL

58:56

+6:07

3.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

59:41

+6:52

4.

Henrik Bergman

Konnerud IL

1:01:38

+8:49

5.

Tibor Vári

Sturla, IF

1:12:41

+19:52

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Løver

Modum OL

53:25

+0:00

2.

Jonas Juveli

Lillomarka OL

54:46

+1:21

3.

Pål Skogedal

Asker SK

1:03:04

+9:39

4.

Henrik Drange Ruud

Asker SK

1:07:00

+13:35

5.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

1:14:51

+21:26

6.

Karsten Kopland

Modum OL

1:18:31

+25:06

7.

Bernt Hellerud

Konnerud IL

1:22:20

+28:55

8.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

1:45:37

+52:12

DSQ

Anders Beyer Brattli

Ringerike OL

41:56

85 87 88 90 94 96 95 97 101 103 77 100

DSQ

Arno Grønvold

Modum OL

58:26

96 95 97 101 103 77

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda O-lag

59:03

+0:00

DSQ

Øyvind Drage

Kongsberg OL

37:05

87 88 90 97 103

DNS

Espen Løe

Kongsberg OL

DNS

Nils Inge Brurberg

Sturla, IF

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Thon

Sturla, IF

43:11

+0:00

2.

Morten Berglia

Eiker O-lag

44:00

+0:49

3.

Jörgen Mårtensson

Modum OL

49:27

+6:16

4.

Øyvind Roger Hansen

Røyken O-lag

54:55

+11:44

5.

Petter F. Johannessen

IF Sturla

1:13:00

+29:49

6.

Rolf Lunde

Eiker O-lag

1:15:28

+32:17

DSQ

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

1:32:35

102 94 100

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

1:05:00

+0:00

2.

Ivar L. Berg

Sturla, IF

1:15:15

+10:15

Klasse: Direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Wibstad

Konnerud IL

35:52

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 september 2010, 19:43:32

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

100

Antall startet:

95