Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

LØP 15 KM- INDIVIDUELT SOMMERSETRA 3. september 2019

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Øygard

Skoleelev

28:13

+0:00

10:04

2.

Elise Aune Tyldum

Eget

34:10

+5:57

12:12

3.

Jon Erik Hennissen

NTNU-BIL

34:50

+6:37

12:26

4.

Elias Tschernutter

Kvadrat Arkitekter AS

36:01

+7:48

12:51

5.

Tuva Skimmeli Halvorsen

Skoleelev

41:20

+13:07

14:45

6.

Erle Heksem Kjellås

Skoleelev

44:45

+16:32

15:58

7.

Ingrid Venås

Equinor

49:34

+21:21

17:42

8.

Atle Briskemyr

Nordic Semi Conductor

51:28

+23:15

18:22

9.

Jørn Skau

Eget

53:31

+25:18

19:06

10.

Jabus De Vaal

NTNU

1:06:50

+38:37

23:52

DSQ

Vilja

Skoleelev

1:03:48

100 69 151 95 96 146

DSQ

Eva

Gjest

1:03:49

100 69 151 95 96 146

DSQ

Magnus Falck Holte

Skoleelev

1:03:51

100 69 151 95 96 146

Klasse: D 16-29 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

49:42

+0:00

11:02

2.

Reidun Ødegaard

NTNU -BIL

55:08

+5:26

12:15

3.

Marie Bredal

NGU

1:18:33

+28:51

17:27

Klasse: D 30-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

54:33

+0:00

12:07

2.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

56:18

+1:45

12:30

3.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:05:43

+11:10

14:36

4.

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

1:21:11

+26:38

18:02

5.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

1:21:31

+26:58

18:06

6.

Ida Noddeland

Nordic Semiconductors

1:27:19

+32:46

19:24

Klasse: D 40-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Houbiers

Equinor

1:27:50

+0:00

19:31

2.

Guro Gjestvang

Freidig

1:28:01

+0:11

19:33

3.

Monika Haga

NTNU

1:55:29

+27:39

25:39

Arrangør

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

Arrangør

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

Arrangør

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

Arrangør

Kristin Sæterhaug

Eggen Arkitekter AS

Klasse: D 50-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Bufetat

35:08

+0:00

10:38

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

35:33

+0:25

10:46

3.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

35:38

+0:30

10:47

4.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

38:01

+2:53

11:31

5.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

39:26

+4:18

11:56

6.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

40:30

+5:22

12:16

7.

Nina Beate Liabakk

NTNU

43:09

+8:01

13:04

8.

Siw Selleg

Trondheim kommune

43:40

+8:32

13:13

9.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

46:24

+11:16

14:03

10.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

49:22

+14:14

14:57

11.

Erika Bugten

Bergh Hansen

1:03:47

+28:39

19:19

12.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:06:03

+30:55

20:00

DSQ

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

47:37

150

Klasse: D 60-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

41:42

+0:00

12:38

2.

Heidi Midtun

Jernbanen

49:41

+7:59

15:03

3.

Vigdis Heimly

NTNU

52:45

+11:03

15:59

4.

Trine Barstad

NTNU

53:24

+11:42

16:10

5.

Gunnhild Oftedal

NTNU

56:23

+14:41

17:05

6.

Siri Drogseth

NTNU

56:58

+15:16

17:15

7.

Sissel Horghagen

NTNU

59:12

+17:30

17:56

8.

Berit Grande

Sticos

1:01:03

+19:21

18:30

9.

Eli Ringdalen

SINTEF

1:13:08

+31:26

22:09

10.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:14:19

+32:37

22:31

11.

Bodil Monsen

SINTEF

1:20:09

+38:27

24:17

12.

Cobien Claringbould

Trondeim kommune

1:28:41

+46:59

26:52

Arrangør

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

Klasse: D 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

52:23

+0:00

15:52

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:05:36

+13:13

19:52

3.

Ebba Bredland

NTNU

1:09:52

+17:29

21:10

4.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:16:41

+24:18

23:14

Klasse: H 16-29 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Hulbak

Hemsedal il

56:55

+0:00

9:02

2.

Sebastian Blasius

ARM

1:30:46

+33:51

14:24

Klasse: H 30-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Gjest

47:04

+0:00

7:28

2.

Halvor Lund

Bekk

1:01:53

+14:49

9:49

3.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

1:02:59

+15:55

9:59

4.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:08:57

+21:53

10:56

5.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:11:35

+24:31

11:21

6.

Martin Uglem

St Olavs Hospital

1:14:46

+27:42

11:52

7.

Marius Jensen

Siemens

1:47:35

+1:00:31

17:04

8.

Anthony Bossard

Microchip

1:48:36

+1:01:32

17:14

9.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:53:22

+1:06:18

17:59

10.

Bjørn Olav Eriksen

NTNU

2:10:29

+1:23:25

20:42

DSQ

Magnus Walstad

ARM

28:55

39 44 45 47 51 55 57 58 60 100 64 69 9...

DSQ

Are Moa Gausen

Trondheim kommune

52:09

45 47 51 55 57 58 60 100 64 69 92 95 9...

DSQ

Jerome Soulard

ARM

1:12:45

150

Arrangør

Gustav Ruø

Trondheim kommune

Klasse: H 40-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

52:03

+0:00

8:15

2.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

53:22

+1:19

8:28

3.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

56:26

+4:23

8:57

4.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

57:49

+5:46

9:10

5.

Edvard Haanæs

Prores

1:01:14

+9:11

9:43

6.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

1:04:51

+12:48

10:17

7.

Truls Ryum

NTNU

1:05:05

+13:02

10:19

8.

Petter Andreas Bergh

NTNU

1:08:53

+16:50

10:56

9.

Lars Løseth

Equinor

1:15:35

+23:32

11:59

10.

Kurt Amundsen

Avinor

1:21:43

+29:40

12:58

11.

Geir Hanssen

Saplov

1:22:34

+30:31

13:06

12.

Odd Magne Reitan

Microchip

1:23:16

+31:13

13:13

13.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:31:56

+39:53

14:35

14.

Otto Wittner

UNInett

1:55:50

+1:03:47

18:23

DSQ

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

1:21:16

150

Arrangør

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

Arrangør

Leif Arne Skei

Asplan Viak

Klasse: H 50-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

42:26

+0:00

9:13

2.

John Svergja

Emma Edb

42:53

+0:27

9:19

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

47:15

+4:49

10:16

4.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

47:21

+4:55

10:17

5.

Stig Forbord

Optoplan

48:59

+6:33

10:38

6.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

49:11

+6:45

10:41

7.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

49:35

+7:09

10:46

8.

Arild Holm Clausen

NTNU

50:27

+8:01

10:58

9.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

50:56

+8:30

11:04

10.

Bård Smestad

Asolvi

53:00

+10:34

11:31

11.

Håvard Lorange

Siemens

53:30

+11:04

11:37

12.

Dag Stenersen

SINTEF

54:18

+11:52

11:48

13.

Geir Paulsen

Siemens

56:02

+13:36

12:10

14.

Øystein Wiggen

Lindorff

57:59

+15:33

12:36

15.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

58:32

+16:06

12:43

16.

Olve Mogstad

Statnett

1:00:06

+17:40

13:03

17.

Jon Vindal

Consto

1:02:17

+19:51

13:32

18.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

1:02:28

+20:02

13:34

19.

Arild Heggeset

SINTEF

1:03:40

+21:14

13:50

20.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:03:41

+21:15

13:50

21.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:06:16

+23:50

14:24

22.

Atle Haugan

Equinor BIL

1:06:35

+24:09

14:28

23.

Geir Bakkhaug

Politiet

1:07:48

+25:22

14:44

24.

Bjørn Munch

Oracle

1:10:20

+27:54

15:17

25.

Håvard Eidnes

Uninett

1:10:29

+28:03

15:19

26.

Tor Arne Haugen

DNB

1:11:12

+28:46

15:28

27.

John Lerli

Trønderbladet

1:13:39

+31:13

16:00

28.

Terje Berg

Statkraft

1:15:04

+32:38

16:19

29.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:17:35

+35:09

16:51

30.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:18:14

+35:48

17:00

31.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:20:26

+38:00

17:29

32.

Petter Mikalsen

Telenor

1:21:19

+38:53

17:40

33.

Geir Willumsen

A C Møller

1:21:57

+39:31

17:48

34.

Bobo Nordahl

NGU

1:23:26

+41:00

18:08

DSQ

Harald Storrønning

ATB

57:38

150

DSQ

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:12:13

118 146

DSQ

Erlend Rønnekleiv

ASN

1:42:53

64

Arrangør

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

Klasse: H 60-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

PwC

47:46

+0:00

10:23

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

53:13

+5:27

11:34

3.

Harald Oftedal

Equinor BIL

53:31

+5:45

11:38

4.

Bjørn Berger

Kabokart

53:35

+5:49

11:38

5.

Geir Arnesen

Eget

56:16

+8:30

12:13

6.

Lasse Natvig

NTNU

56:21

+8:35

12:15

7.

Jostein Alvestad

Equinor

56:54

+9:08

12:22

8.

Erik Horghagen

BDO AS

1:01:33

+13:47

13:22

9.

Rolf Røsand

Rambøll

1:03:07

+15:21

13:43

10.

Tor Gjermstad

Hemit

1:04:17

+16:31

13:58

11.

Tore Heggem

HiNT

1:05:01

+17:15

14:08

12.

Thor Steinar Schei

Cybernetica BIL

1:05:59

+18:13

14:20

13.

Tore Fornes

Eget

1:06:20

+18:34

14:25

14.

Even Hofstad

DNB Sport

1:06:23

+18:37

14:25

15.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:07:13

+19:27

14:36

16.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

1:08:09

+20:23

14:48

17.

Olav Kvittem

UNInett

1:09:03

+21:17

15:00

18.

Morten Skoglund

NVE

1:09:50

+22:04

15:10

19.

Roar Sundby

NTNU

1:11:32

+23:46

15:33

20.

Øystein Hoffart

Jsta

1:14:37

+26:51

16:13

21.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:14:48

+27:02

16:15

22.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:16:19

+28:33

16:35

23.

Ivar Kjøsnes

Equinor BIL

1:16:58

+29:12

16:43

24.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:17:09

+29:23

16:46

25.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:17:19

+29:33

16:48

26.

Lars Skrøvseth

VisionTech

1:17:53

+30:07

16:55

27.

Reidar Ottem

MTG

1:18:39

+30:53

17:05

28.

Håvard Rekstad

NTNU

1:19:50

+32:04

17:21

29.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:20:59

+33:13

17:36

30.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

1:22:47

+35:01

17:59

31.

Robert von Hirsch

Statkraft

1:23:08

+35:22

18:04

32.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:31:55

+44:09

19:58

33.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:34:50

+47:04

20:36

34.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:36:13

+48:27

20:55

35.

Stein Øvstedal

NTNU

1:46:11

+58:25

23:05

36.

Asbjørn Rønning

Eget

2:05:54

+1:18:08

27:22

DSQ

Tor Hammer

Bn Bank

31 35 36 38 118 45 60 100 64 69 92 95 9...

DSQ

Helge Eriksen

Eget

26:03

45 60 100 64 69 92 95 96 146 157 150 175

DSQ

Terje Kanstad

NTNU

59:22

45

DSQ

Klaus Livik

Powel

1:05:22

150

DSQ

Steinar Aasvang

Siemens

1:09:13

60 100 64 69

DSQ

John Sirum

Rambøll

1:23:14

69

DSQ

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:40:44

118 45 60

DSQ

Rolf Bye

Trondheim kommune

2:00:28

45

Klasse: H 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

38:28

+0:00

11:39

2.

Knut Lillealtern

Eget

38:35

+0:07

11:41

3.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

39:31

+1:03

11:58

4.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

39:33

+1:05

11:59

5.

Ole Lutro

NGU

40:41

+2:13

12:19

6.

Leidulv Vinje

Spenncon

42:33

+4:05

12:53

7.

Terje Hansen

Politiet

43:39

+5:11

13:13

8.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

44:15

+5:47

13:24

9.

Edgar Furuholt

Det norske

44:22

+5:54

13:26

10.

Torgeir Iversen

Evry

44:44

+6:16

13:33

11.

Leif Røhjell

Siemens

45:52

+7:24

13:53

12.

Halvor Flatberg

NTNU

46:07

+7:39

13:58

13.

Frode Stensrud

Eget

46:43

+8:15

14:09

14.

Leif Engen

Eget

47:22

+8:54

14:21

15.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

47:30

+9:02

14:23

16.

Magnus Landstad

NTNU

47:37

+9:09

14:25

17.

Magne Eidem

Veivesenet

48:15

+9:47

14:37

18.

Martin Melhuus

Veritas

48:42

+10:14

14:45

19.

Tore Brurok

Eget

49:18

+10:50

14:56

20.

Øistein Åsmul

Kommunen

49:45

+11:17

15:04

21.

Finn Faye Knudsen

NTNU

52:07

+13:39

15:47

22.

Tore Kiste

Fylket

52:37

+14:09

15:56

23.

Eigil Sørli

Q-Free

53:03

+14:35

16:04

24.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

54:47

+16:19

16:36

25.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

57:51

+19:23

17:31

26.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

58:04

+19:36

17:35

27.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:05:58

+27:30

19:59

28.

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:19:06

+40:38

23:58

DSQ

Robert Strøm

Eget

54:41

96

DSQ

Torleif Stephansen

Evry

55:00

157

Arrangør

Nils Olav Vennevik

Eget

Klasse: H 80-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Løvås

Vegvesenet

47:15

+0:00

14:19

2.

Gunnar Østerbø

DnB

49:30

+2:15

15:00

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

51:29

+4:14

15:36

4.

Arnfinn Langeland

NTNU

56:04

+8:49

16:59

5.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:01:49

+14:34

18:43

6.

Ola AAlde

Eget

1:05:58

+18:43

19:59

7.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:10:00

+22:45

21:12

8.

Edmund Olsen

NTNU

1:12:17

+25:02

21:54

9.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:12:25

+25:10

21:56

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Arne Kleiv

37:17

+0:00

11:17

2.

MIe Skovholt

St Olavs Hospital

51:45

+14:28

15:40

3.

Alice Skovholt

Gjest

51:48

+14:31

15:41

4.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:02:50

+25:33

19:02

5.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:03:41

+26:24

19:17

6.

Kirsti Blikeng

DnB

1:04:09

+26:52

19:26

7.

Kristian Stamnes

TT

1:29:06

+51:49

27:00

DSQ

Jorun Opedal Uglem

Eget

21:17

55 57 100 139 151 95 96 146 157 150 175

DSQ

Karin Bernsmed

Sintef

48:37

150

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Kåre Roald

Siemens

1:07:13

+0:00

14:36

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Aurora Nolte

Skoleelev

54:06

+0:00

12:01

2.

Callum Dennis Sinclair

Nordic Semiconductor

1:06:48

+12:42

14:50

3.

Edgar Vedvik

Nordic Semi Conductor

1:20:09

+26:03

17:48

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

59:53

+0:00

9:30

2.

Mathias Reinertsen Leroyer

Skoleelev

1:41:14

+41:21

16:04


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2019, 22:37:54

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

229

Antall startet:

229