Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim dag 1 6. september 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linus Fossum Malmring

Freidig

0:00

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

15:01

15:58

Filip Leonard Nolte

Freidig

0:00

Clara Leroyer

Freidig

0:00

Vilde Haaland

Wing OK

0:00

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

0:00

Isabella Chemis

Noteam

26:28

28:09

DNS

Peter Jøsang With

Wing OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

10:58

+0:00

7:01

2.

Johanna Rosling

Stjørdals-Blink Orientering

11:05

+0:07

7:06

3.

Annika Lund Eikrem

Freidig

12:18

+1:20

7:53

4.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

13:22

+2:24

8:34

5.

Emma Imsland

Wing OK

13:25

+2:27

8:36

6.

Maia Ruano Strand

Wing OK

14:23

+3:25

9:13

7.

Guro Haaland

Wing OK

16:07

+5:09

10:19

8.

Saga Melbye-Berg

Wing OK

17:04

+6:06

10:56

DNS

Eline Jøsang With

Wing OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

14:10

+0:00

6:21

2.

Eline Andrea Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

14:37

+0:27

6:33

3.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

15:08

+0:58

6:47

4.

Astrid Elida Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

15:32

+1:22

6:57

5.

Marita Aske

Freidig

16:28

+2:18

7:23

6.

Nora Halvorsen

Freidig

16:29

+2:19

7:23

7.

Solveig Louise Nissen

Freidig

16:34

+2:24

7:25

8.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

16:39

+2:29

7:27

9.

Hanna Lindqvist

Östersunds OK

16:40

+2:30

7:28

10.

Maria Strømdal Wik

Freidig

16:43

+2:33

7:29

11.

Tora Kittilsen

Freidig

17:35

+3:25

7:53

12.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

17:50

+3:40

7:59

13.

Guro Schjølberg

Tynset IF

18:44

+4:34

8:24

14.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

20:28

+6:18

9:10

15.

Una Kittilsen

Freidig

20:42

+6:32

9:16

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

13:57

+0:00

5:48

2.

Anna Aurora Nolte

Freidig

14:23

+0:26

5:59

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

15:04

+1:07

6:16

4.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

18:06

+4:09

7:32

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

17:40

+0:00

6:00

2.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

17:53

+0:13

6:04

3.

Frida Haugskott

OL Trollelg

18:29

+0:49

6:17

4.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

19:09

+1:29

6:30

5.

Mari Angell-Petersen

Freidig

20:04

+2:24

6:49

6.

Helene Eger

Kongsberg OL

20:44

+3:04

7:03

7.

Triin Jäädmaa

NTNUI

20:53

+3:13

7:06

8.

Eva Tesarova

Wing OK

21:02

+3:22

7:09

9.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

21:40

+4:00

7:22

10.

Maria Kristina Dovåker Liss

Östersunds OK

21:52

+4:12

7:26

11.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

22:15

+4:35

7:34

12.

Stine Aune

Nidarøst OK

22:59

+5:19

7:49

13.

Therese Sæbø Vik

Sandnes IL (Rogaland)

23:47

+6:07

8:05

14.

Helena Åsberg

NTNUI

24:30

+6:50

8:20

15.

Anna Wikström

IFK Mora OK

29:13

+11:33

9:56

DSQ

Hanna Sunnerheim Sjöberg

Östersunds OK

DNS

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

DNS

Camilla Hengebøl

Frol IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

15:09

+0:00

6:18

2.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

15:47

+0:38

6:34

3.

Randi Lillealtern

Freidig

16:12

+1:03

6:45

4.

Mette Resell Nolte

Freidig

16:45

+1:36

6:58

5.

Tina Strømdal Wik

Freidig

18:00

+2:51

7:30

6.

Ingvil Snøfugl

Freidig

20:43

+5:34

8:37

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

16:25

+0:00

6:50

2.

Hilde Forbord

Malvik IL

18:15

+1:50

7:36

3.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

18:23

+1:58

7:39

4.

Elisabeth Sæthre

Freidig

18:32

+2:07

7:43

5.

Torunn Spets Storhov

Freidig

18:58

+2:33

7:54

6.

Tove Heimdal

Konnerud IL

19:47

+3:22

8:14

7.

Sigrid Melkild

Freidig

20:03

+3:38

8:21

8.

Mai Iren Almås

IL Leik

21:48

+5:23

9:05

9.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

22:02

+5:37

9:10

10.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

25:00

+8:35

10:25

Brutt

Lina Jasulaityte

OLifant

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

23:47

+0:00

11:32

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

7:49

+0:00

5:00

2.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

8:39

+0:50

5:32

3.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

9:44

+1:55

6:14

4.

Simon Lindqvist

Östersunds OK

10:55

+3:06

6:59

5.

Erik Bakk

Melhus IL

13:50

+6:01

8:52

6.

Sivert Mørch

Emblem IL

14:56

+7:07

9:34

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

12:02

+0:00

5:23

2.

Alf Petter Lynum

Freidig

14:21

+2:19

6:26

3.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

14:37

+2:35

6:33

4.

Tristan Halvorsen

Freidig

14:53

+2:51

6:40

5.

Håkon Hallan

OK Skøynar

15:38

+3:36

7:00

6.

Hallvard Hellevik

Freidig

18:51

+6:49

8:27

7.

Vegard Lereim Storli

Freidig

19:04

+7:02

8:33

8.

Jakob Jøsang With

Wing OK

19:51

+7:49

8:54

9.

Oskar Boström

Östersunds OK

20:33

+8:31

9:12

10.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

21:57

+9:55

9:50

11.

Axel Lodin

Östersunds OK

24:48

+12:46

11:07

12.

Toste Wallskog

Östersunds OK

28:16

+16:14

12:40

DNS

Magnus Alstad

Frol IL

DNS

Jonatan Green

Östersunds OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

13:20

+0:00

4:54

2.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

13:35

+0:15

4:59

3.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

14:54

+1:34

5:28

4.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

14:55

+1:35

5:29

5.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

15:48

+2:28

5:48

6.

Petter Andreas Lona

Wing OK

15:50

+2:30

5:49

7.

Vemund Mølnvik

Freidig

16:11

+2:51

5:56

8.

Emil Grønli

Freidig

16:44

+3:24

6:09

9.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

16:54

+3:34

6:12

10.

Erlend Aune

Byåsen IL

17:56

+4:36

6:35

11.

Sverre Hellevik

Freidig

20:11

+6:51

7:25

12.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

21:58

+8:38

8:04

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

Freidig

15:03

+0:00

4:46

2.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Tyrving IL

15:45

+0:42

5:00

3.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

15:50

+0:47

5:01

4.

Anders Haugskott

OL Trollelg

15:52

+0:49

5:02

5.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

16:01

+0:58

5:05

6.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

16:03

+1:00

5:05

7.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

16:21

+1:18

5:11

8.

Jan Schmid

OL Trollelg

16:23

+1:20

5:12

9.

Tobias Alstad

Frol IL

16:32

+1:29

5:14

9.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

16:32

+1:29

5:14

60

11.

Johan Christie Ørke

Stavanger Orienteringsklubb

16:59

+1:56

5:23

12.

Oskar Andrén

IL Leik

17:00

+1:57

5:23

13.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

17:56

+2:53

5:41

14.

David Runde

Kristiansand OK

18:07

+3:04

5:45

15.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

18:09

+3:06

5:45

16.

Håvard Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

18:37

+3:34

5:54

17.

Anders Gjølstad Røhnebæk

Brandval/Kongsvinger OK

19:14

+4:11

6:06

35

18.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

19:35

+4:32

6:13

19.

Håvard Veie

OK Skøynar

19:51

+4:48

6:18

20.

Eskil Frischknecht

Alta OL

20:42

+5:39

6:34

21.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

21:30

+6:27

6:49

22.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

21:47

+6:44

6:54

23.

Brage Asplem

Freidig

22:12

+7:09

7:02

24.

Halvor Melkild

NTNUI

22:16

+7:13

7:04

25.

Nikolai Renolen

Wing OK

23:12

+8:09

7:21

DNS

Einar Ekeland

Oddersjaa SSK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Danielsson

Östersunds OK

15:56

+0:00

5:51

2.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

16:06

+0:10

5:55

3.

Lars O. Løseth

OL Trollelg

16:50

+0:54

6:11

4.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

17:49

+1:53

6:33

5.

Simon Lund Eikrem

Freidig

19:17

+3:21

7:05

6.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

19:58

+4:02

7:20

7.

Hans Rosling

Stjørdals-Blink Orientering

23:29

+7:33

8:38

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Lindqvist

Östersunds OK

14:39

+0:00

5:23

2.

Jens Even Storhov

Freidig

15:33

+0:54

5:43

35

3.

Agnar Renolen

Wing OK

17:06

+2:27

6:17

4.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

18:44

+4:05

6:53

5.

Rune Stræte

Wing OK

19:06

+4:27

7:01

6.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

19:08

+4:29

7:02

7.

Peter Carlsen

Sturla, IF

19:40

+5:01

7:13

8.

Espen Fyhn Nilsen

Stavanger Orienteringsklubb

21:31

+6:52

7:54

9.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

22:06

+7:27

8:07

10.

Morten Korsvold

Wing OK

22:51

+8:12

8:24

11.

Geir Willumsen

Freidig

24:11

+9:32

8:53

DNS

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Freidig

17:21

+0:00

7:46

2.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

17:24

+0:03

7:48

3.

Tor Gjermstad

Wing OK

18:20

+0:59

8:13

4.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

20:24

+3:03

9:08

5.

Helge Rustad

Freidig

20:35

+3:14

9:13

6.

Rune M Holt

Freidig

20:52

+3:31

9:21

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Freidig

25:28

+0:00

11:25

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild H Clausen

Freidig

13:37

+0:00

5:40

2.

Torgeir Aune

Byåsen IL

13:51

+0:14

5:46

3.

Børge Leiren

Byåsen IL

13:59

+0:22

5:49

4.

Randi Marie Mohus

Wing OK

16:52

+3:15

7:01

5.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

17:08

+3:31

7:08

6.

Magnus Walstad

Noteam

17:26

+3:49

7:15

7.

Svenn-Ivar Svendsen

Tr. Triatlonklubb

17:41

+4:04

7:22

8.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

17:52

+4:15

7:26

9.

Merethe Olsen

Noteam

18:08

+4:31

7:33

10.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

18:48

+5:11

7:50

11.

Tore Heggem

Noteam

21:32

+7:55

8:58

12.

Ingerid Reinertsen

Freidig

21:50

+8:13

9:05

13.

Janne Fossum Malmring

Freidig

29:10

+15:33

12:09

14.

Åge Mohus

Bodø & Omegn IF

33:54

+20:17

14:07

DSQ

Anthony Leroyer

Freidig

15:00

117

DSQ

Turid Arnesen

Byåsen IL

21:23

36

DNS

Arild Heggeset

Freidig

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitta Hanson

Östersunds OK

17:54

+0:00

8:41

2.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

19:07

+1:13

9:16

3.

Lina Boström

Östersunds OK

19:32

+1:38

9:28

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Forsbak

Freidig

11:42

+0:00

7:30

2.

Jørn Norhemm

Freidig

13:19

+1:37

8:32

3.

Frøy Hagelid

Freidig

33:41

+21:59

21:35

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thine Hestnes

Student

22:54

+0:00

14:40

DSQ

Anna Widzisz

Student

2:21

142 36 73 43 118 35 60

DNS

Julius Ott

NTNUI

DNS

Mateo Gabriel Flohr Reija

NTNUI

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

6:14

+0:00

6:29

2.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

7:36

+1:22

7:55

3.

Stella Boström

Östersunds OK

8:33

+2:19

8:54

4.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

8:57

+2:43

9:19

5.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

9:04

+2:50

9:26

6.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

9:28

+3:14

9:51

7.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

13:12

+6:58

13:45

DNS

Eva Amundsen

Freidig

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

6:10

+0:00

6:25

2.

Erlend Grønli

Freidig

6:38

+0:28

6:54

3.

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

9:02

+2:52

9:24

4.

Sindre Mohus

Wing OK

12:45

+6:35

13:16


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2019, 16:37:55

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

195

Antall startet:

183