Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P22 Ekerud 10. september 2019

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Raaen

Aker Brygge Orientering

32:18

+0:00

2.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

34:45

+2:27

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

35:30

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

36:55

+1:25

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

36:55

+1:25

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fossen

Cardo BIL

1:18:35

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Weydahl

FFI BIL

58:05

+0:00

2.

Lars Husberg

Cardo BIL

1:18:04

+19:59

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Karelius Noer

NRK

52:41

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

44:26

+0:00

2.

Harald Iwe

IL Geoform

1:11:26

+27:00

3.

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

1:23:23

+38:57

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:41

+0:00

2.

Per Kaarby

Overtoppen

55:00

+11:19

3.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

59:22

+15:41

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Sannes

Geodata

47:39

+0:00

2.

Knut Anders Løken

Fossum IF

47:49

+0:10

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

53:43

+6:04

4.

Are Eriksen

OSI

54:07

+6:28

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

57:31

+9:52

6.

Hasse Bergstrøm

HB Consult

1:13:31

+25:52

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

22:28

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

29:13

+6:45

3.

Per Nermo

COWI BIL

33:30

+11:02

4.

Reidar Kierulf

RKP

35:02

+12:34

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

26:38

+0:00

2.

Per Haugen

NEDERMAN

36:48

+10:10

3.

Einar Skåre

Brevpost

49:05

+22:27

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

34:58

+0:00

2.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

39:54

+4:56

3.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

46:10

+11:12

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

47:05

+12:07

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

58:31

+23:33

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

35:28

+0:00

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:01:06

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:14:22

+13:16

3.

Jarle Nilsen

SIemens

1:23:51

+22:45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2019, 07:42:31

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

37

Antall startet:

37