Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 17. Nattløp Nilsbyen 10. september 2019

Post nummer 14 i blå løype, og nummer 11 i rød løype, med kode 152 var dessverre feilplassert denne gangen. Dette er korrigert ved å fjerne strekket fra posten før (151 i begge tilfeller) til post 152. Tiden løperne brukte på å lete etter post 152 blir fratrukket totaltiden. Løpere som ikke fant post 152 og løp videre til neste post, eller brøt løpet, får løpet godkjent med den tiden de brukte fra start til mål. Torgeir Iversen

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

44:39

+0:00

26:15

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Tesarova

Microsoft

54:18

+0:00

13:55

2.

Malin Leiren

Skoleelev

59:16

+4:58

15:11

3.

Kristine Haug

Skoleelev

1:03:44

+9:26

16:20

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Størseth

SIFA

44:37

+0:00

17:09

2.

Ida Noddeland

Nordic Semiconductors

57:35

+12:58

22:08

3.

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

1:05:19

+20:42

25:07

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

55:23

+0:00

14:12

2.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:02:46

+7:23

16:05

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Gjestvang

Kongsberg Maritime

57:25

+0:00

14:43

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

1:01:20

+3:55

15:43

3.

Guro Gjestvang

Freidig

1:34:42

+37:17

24:16

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendom

47:26

+0:00

18:14

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:09:14

+21:48

26:37

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:34:48

+0:00

24:18

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

48:48

+0:00

12:30

2.

Tone Almås

Bufetat

58:12

+9:24

14:55

3.

Hilde Forbord

Big Bite

1:01:44

+12:56

15:49

4.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:03:13

+14:25

16:12

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

1:02:51

+0:00

16:06

2.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:14:24

+11:33

19:04

3.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:23:24

+20:33

21:23

3.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:23:24

+20:33

21:23

DSQ

Erika Bugten

Bergh Hansen

1:32:12

114 146 139

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

50:14

+0:00

19:19

2.

Heidi Midtun

Jernbanen

51:52

+1:38

19:56

3.

Siri Drogset

NTNU

1:01:40

+11:26

23:43

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:09:47

+0:00

17:53

DSQ

Trine Barstad

NTNU

28:17

154 118 47 121 150 151 114 146 139 175

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Berit Grande

Sticos

11:53

154 118 47 121 39 146 139 175

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Bredland

NTNU

55:48

+0:00

21:27

2.

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:08:31

+12:43

26:21

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:11:29

+15:41

27:29

4.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:13:29

+17:41

28:15

Klasse: D 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:33:15

+0:00

23:54

Innsendt korrigert klasse

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Tørum

Skoleelev

43:33

+0:00

16:45

2.

Aksel Viken

Skoleelev

47:28

+3:55

18:15

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eric Young

Agraff

50:28

+0:00

13:38

2.

Fredrik L Samdal

Byåsen Trevare

57:52

+7:24

15:38

3.

Magnus Walstad

ARM

1:22:36

+32:08

22:19

DSQ

Vegar Nordal

VIanova

55:25

151 152 139 175

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Østeraas

Politiet

43:14

+0:00

9:11

2.

Johan Landrø

Prosjektutvikling Midt-Norge

43:40

+0:26

9:17

3.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

44:37

+1:23

9:29

4.

Kasper Schei

NTNUI

54:19

+11:05

11:33

5.

Callum Dennis Sinclair

Nordic Semiconductor

1:18:52

+35:38

16:46

DSQ

Edgar Vedvik

Nordic Semi Conductor

47:33

31 39 151 152 146 139 175

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Kåre Roald

Siemens

49:14

+0:00

13:18

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforund

41:58

+0:00

8:55

2.

Lars Langdal

Contiga AS

45:47

+3:49

9:44

3.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

49:26

+7:28

10:31

4.

Anthony Bossard

Microchip

56:27

+14:29

12:00

5.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:24:31

+42:33

17:58

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

39:28

+0:00

10:40

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

48:28

+9:00

13:05

DSQ

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

1:16:49

47 121 39 151 152 139

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

45:01

+0:00

9:34

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

46:14

+1:13

9:50

3.

Johan Ahlbæck

St Olavs Hospital

1:06:44

+21:43

14:11

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

47:06

+0:00

12:43

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

48:28

+1:22

13:05

3.

Odd Magne Reitan

Microchip

53:03

+5:57

14:20

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

43:39

+0:00

9:17

2.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:04:43

+21:04

13:46

3.

Øystein Husby

Statnett

1:20:28

+36:49

17:07

DSQ

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

46:39

154

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

37:02

+0:00

10:00

2.

Øystein Wiggen

Lindorff

41:52

+4:50

11:18

3.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

44:55

+7:53

12:08

4.

Jon Vindal

Consto

46:45

+9:43

12:38

5.

Arild Heggeset

SINTEF

47:10

+10:08

12:44

6.

Rune Viken

Gintel

50:26

+13:24

13:37

7.

Trond Sletner

Telenor

58:35

+21:33

15:50

8.

Geir Willumsen

A C Møller

59:10

+22:08

15:59

9.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:25:52

+48:50

23:12

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

49:29

+0:00

10:31

2.

Stig Forbord

Optoplan

51:44

+2:15

11:00

3.

Stein Ivar Foss

SIT

55:05

+5:36

11:43

4.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

59:45

+10:16

12:42

Arrangør

Jon Røstum

Powel

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bobo Nordahl

NGU

52:27

+0:00

20:10

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

39:53

+0:00

10:46

2.

Bjørn Munch

Oracle

1:00:51

+20:58

16:26

3.

John Lerli

Trønderbladet

1:01:17

+21:24

16:33

4.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

1:28:15

+48:22

23:51

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

54:44

+0:00

11:38

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

57:24

+2:40

12:12

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

59:06

+4:22

12:34

152 146 139

4.

Håvard Eidnes

Uninett

1:17:35

+22:51

16:30

5.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:20:01

+25:17

17:01

Arrangør

Morten Husom

Powel

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

44:24

+0:00

12:00

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

55:58

+11:34

15:07

3.

Robert von Hirsch

Statkraft

57:05

+12:41

15:25

4.

Tore Fornes

Eget

57:42

+13:18

15:35

5.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

1:04:08

+19:44

17:20

6.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:10:01

+25:37

18:55

7.

Olav Kvittem

UNInett

1:15:35

+31:11

20:25

8.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:17:39

+33:15

20:59

Arrangør

Klaus Livik

Powel

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

NTNU

57:32

+0:00

12:14

Jeg er nok fortsatt litt over 61 år, og løper i H6...

2.

Helge Løseth

Equinor BIL

57:56

+0:24

12:19

3.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:02:07

+4:35

13:12

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Gjermstad

Hemit

50:26

+0:00

19:23

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

58:59

+0:00

15:07

2.

Tore Heggem

HiNT

1:08:27

+9:28

17:33

3.

Reidar Ottem

MTG

1:09:44

+10:45

17:52

4.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:16:43

+17:44

19:40

5.

Lars Skrøvseth

VisionTech

1:17:45

+18:46

19:56

6.

Even Hofstad

DNB Sport

1:22:38

+23:39

21:11

7.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:23:22

+24:23

21:22

8.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:27:35

+28:36

22:27

9.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:34:26

+35:27

24:12

DSQ

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:26:46

114 146 139 175

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

55:38

+0:00

11:50

2.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

1:24:33

+28:55

17:59

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

44:00

+0:00

16:55

2.

Tore Kiste

Fylket

54:49

+10:49

21:05

3.

Øistein Åsmul

Kommunen

57:37

+13:37

22:09

4.

Atle Mørk

NTNU

1:00:52

+16:52

23:24

5.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:08:11

+24:11

26:13

6.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:45:21

+1:01:21

40:31

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edgar Furuholt

Det norske

59:08

+0:00

15:09

2.

Halvor Flatberg

NTNU

1:00:10

+1:02

15:25

3.

Terje Hansen

Politiet

1:03:32

+4:24

16:17

4.

Ole Lutro

NGU

1:10:49

+11:41

18:09

5.

Pål Skyberg

Evry

1:10:58

+11:50

18:11

6.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:16:41

+17:33

19:39

7.

Per Bjørgum

Politiet

1:16:43

+17:35

19:40

8.

Torgeir Iversen

Evry

1:25:36

+26:28

21:56

DSQ

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

53:32

51 154 118 47 121 150 151 114

DSQ

Frode Stensrud

Eget

1:10:50

146 139 175

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:11:25

+0:00

15:11

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:40:42

+29:17

21:25

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

51:54

+0:00

19:57

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

56:14

+4:20

21:37

Nattløp tross alt, jeg er fortsatt mann. Feilen se...

3.

Finn Bjørgum

Eget

1:22:16

+30:22

31:38

DSQ

Torfinn Knotten

Statoil BIL Trondheim

53:19

36 154 118 47 121 39 146 139

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:03:17

+0:00

16:13

2.

Knut Skjesol

Statkraft

1:22:17

+19:00

21:05

3.

Torleif Stephansen

Evry

1:34:09

+30:52

24:08

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:36:02

+32:45

24:37

5.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:53:42

+50:25

29:09

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

1:16:20

151 114 146 139 175

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:41:58

+0:00

21:41

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

49:31

+0:00

19:02

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:04:02

+14:31

24:37

3.

Edmund Olsen

NTNU

1:18:02

+28:31

30:00

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

28:51

154 118 47 121 150 151 114 146 139 175

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:04:52

118 121 150 151 114 146 139 175

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Arne Kleiv

Ingen

41:16

+0:00

15:52

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Andre Dalseth

Bouvet

2:08:22

+0:00

34:41

152 139


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 september 2019, 20:21:02

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

152

Antall startet:

152