Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp og PWT-cup 15. september 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Folmer Nielsen Klev

Sturla, IF

32:15

18:19

Snorre Nielsen Klev

Sturla, IF

27:34

15:39

Kaja Engebretsen

Sturla, IF

33:13

18:52

Oscar Wilhelmsen

Sturla, IF

21:27

12:11

Christian Jørgen Kulberg

Sturla, IF

21:39

12:18

Danie Nicolai Homme

Sturla, IF

18:43

10:38

Kaja Engebretsen

Sturla, IF

33:13

18:52

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

1:16:14

37:33

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristian Kaiser

Sturla, IF

22:00

10:50

Aksel Klausen

Sturla, IF

20:26

10:03

Jakob Bredland Eid

Kongsberg OL

18:39

9:11

Mathias Bredland Eid

Kongsberg OL

17:23

8:33

DSQ

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

1:21:18

55

DSQ

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

1:21:11

55

DSQ

Mads Fjellman Walout

Konnerud IL

1:21:09

55

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

19:25

+0:00

9:17

2.

Rebecca Grace Homme

Sturla, IF

24:18

+4:53

11:37

3.

Emilie Haffner Haugholt

Sturla, IF

24:23

+4:58

11:40

4.

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

24:26

+5:01

11:41

5.

Frida Hope

Modum OL

24:48

+5:23

11:51

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

14:45

+0:00

7:03

2.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

14:54

+0:09

7:07

3.

Kristian Kirknes

Konnerud IL

16:17

+1:32

7:47

4.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

18:35

+3:50

8:53

5.

Jonas Haffner Haugholt

Sturla, IF

22:51

+8:06

10:55

6.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

22:55

+8:10

10:57

Klasse: D 13-14 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

19:31

+0:00

8:35

2.

Ane Kristine Eid

Kongsberg OL

23:32

+4:01

10:22

3.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

26:03

+6:32

11:28

4.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

27:25

+7:54

12:04

5.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

28:10

+8:39

12:24

6.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

35:27

+15:56

15:37

7.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

39:18

+19:47

17:18

Klasse: H 13-14 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

18:17

+0:00

8:03

2.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

19:33

+1:16

8:36

3.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

19:50

+1:33

8:44

4.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

20:48

+2:31

9:09

5.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

24:57

+6:40

10:59

6.

Oskar Hope

Modum OL

27:09

+8:52

11:57

7.

Jens Wold

Sturla, IF

29:04

+10:47

12:48

Klasse: D 15-16 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

20:04

+0:00

7:24

2.

Mari Øverby

Kongsberg OL

22:47

+2:43

8:24

3.

Selma Høivold

Kongsberg OL

27:11

+7:07

10:01

4.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

30:21

+10:17

11:11

5.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

37:31

+17:27

13:50

DSQ

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

23:08

81

DSQ

Tiril Kihle

Konnerud IL

42:22

52

DNS

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

Klasse: H 15-16 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

19:08

+0:00

7:03

2.

Lukas Klausen

Sturla, IF

19:34

+0:26

7:13

3.

Johan Eger

Kongsberg OL

20:29

+1:21

7:33

4.

Olav Melheim

Sturla, IF

20:43

+1:35

7:38

5.

Halvor Løken

Kongsberg OL

20:46

+1:38

7:39

6.

Arne Bergan

Kongsberg OL

22:21

+3:13

8:14

7.

Martin Kaiser

Sturla, IF

22:37

+3:29

8:20

DSQ

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

19:23

52

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Melling

Ringerike OL

35:11

+0:00

8:17

2.

Håkon Wold

Sturla, IF

37:14

+2:03

8:46

3.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

37:28

+2:17

8:50

4.

Gunnar Hope

Modum OL

40:09

+4:58

9:28

5.

Jarl Homme

Sturla, IF

40:38

+5:27

9:35

6.

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

42:36

+7:25

10:02

7.

Lars Baklid

Konnerud IL

44:58

+9:47

10:36

8.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

46:09

+10:58

10:53

9.

May Ingela Hope

Modum OL

48:30

+13:19

11:26

10.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

48:33

+13:22

11:27

11.

Andre Wilhelmsen

Sturla, IF

48:48

+13:37

11:30

12.

Pål Martin Eid

Kongsberg OL

50:53

+15:42

12:00

13.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

52:55

+17:44

12:28

14.

Erik Høivold

Kongsberg OL

54:08

+18:57

12:46

15.

Rune Sørensen

Sturla, IF

54:22

+19:11

12:49

16.

Marianne Omdal

Kongsberg OL

1:02:35

+27:24

14:45

17.

Ellen Gustafsson

Kongsberg OL

1:10:33

+35:22

16:38

DNS

Iselin Sørensen

Sturla, IF

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

45:08

+0:00

15:33

2.

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

46:15

+1:07

15:56

DNS

Camilla Hovland

Konnerud IL

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Simen Klev

22:58

+0:00

10:15

2.

Emma Nielsen Klev

27:14

+4:16

12:09

DNS

Lise Hørtvedt

Kongsberg OL

Klasse: D 13-14 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Kristine Eid

Kongsberg OL

28:10

+0:00

11:32

2.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

28:13

+0:03

11:33

3.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

31:55

+3:45

13:04

4.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

32:16

+4:06

13:13

5.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

41:29

+13:19

17:00

DSQ

Iselin Høivold

Kongsberg OL

22:09

52

DSQ

Johanne Storhaug

Konnerud IL

32:23

52

Klasse: H 13-14 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

18:03

+0:00

7:23

2.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

19:58

+1:55

8:10

3.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

22:16

+4:13

9:07

4.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

23:03

+5:00

9:26

5.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

24:09

+6:06

9:53

DSQ

Oskar Hope

Modum OL

28:17

52

DSQ

Jens Wold

Sturla, IF

28:27

52

Klasse: D 15-16 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

24:52

+0:00

8:20

2.

Selma Høivold

Kongsberg OL

24:54

+0:02

8:21

2.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

24:54

+0:02

8:21

4.

Mari Øverby

Kongsberg OL

30:49

+5:57

10:20

5.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

32:30

+7:38

10:54

6.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

38:56

+14:04

13:03

DSQ

Tiril Kihle

Konnerud IL

59:14

31 107

Klasse: H 15-16 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

23:23

+0:00

7:50

2.

Lukas Klausen

Sturla, IF

24:22

+0:59

8:10

3.

Johan Eger

Kongsberg OL

26:31

+3:08

8:53

4.

Olav Melheim

IF Sturla

27:48

+4:25

9:19

5.

Halvor Løken

Kongsberg OL

29:28

+6:05

9:53

6.

Arne Bergan

Kongsberg OL

30:43

+7:20

10:18

7.

Martin Kaiser

Sturla, IF

42:24

+19:01

14:13

8.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

43:55

+20:32

14:44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2019, 13:10:41

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

109

Antall startet:

105