Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 18. Skjøla 14. september 2019

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Gjestvang

Freidig

1:34:06

+0:00

21:53

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:00:01

+0:00

13:57

2.

Hilde Forbord

Big Bite

1:12:28

+12:27

16:51

Arrangør

May Toril Moen

Statkraft

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

56:53

+0:00

20:18

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:02:29

+0:00

14:31

2.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:27:31

+25:02

20:21

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Midtun

Jernbanen

57:07

+0:00

20:23

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

57:18

+0:00

13:19

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:15:01

+0:00

26:47

2.

Ebba Bredland

NTNU

1:16:29

+1:28

27:18

DSQ

Magne Rø

St Olavs Hospital

2:07:44

35 152 96 150 175

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:29:21

+0:00

20:46

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Holm Nygaard

Aker Solutions

1:12:20

+0:00

12:15

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforund

44:19

+0:00

7:30

2.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:06:18

+21:59

11:14

3.

Anthony Bossard

Microchip

1:52:27

+1:08:08

19:03

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Snorre Gangaune

Statkraft

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

52:31

+0:00

8:54

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Microchip

59:37

+0:00

13:32

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

1:10:10

+0:00

11:53

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

57:47

+0:00

13:07

2.

Arild Heggeset

SINTEF

1:17:33

+19:46

17:37

DSQ

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

1:14:16

92

Arrangør

Rune Krogh

TrønderEnergi

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:04:58

+0:00

11:00

2.

Agnar Renolen

eMap

1:06:35

+1:37

11:17

3.

Stein Ivar Foss

SIT

1:08:51

+3:53

11:40

4.

Håvard Lorange

Siemens

1:10:10

+5:12

11:53

5.

Stig Forbord

Optoplan

1:15:46

+10:48

12:50

6.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:27:39

+22:41

14:51

Arrangør

Frode Vassenden

TrønderEnergi

Arrangør

Terje Berg

Statkraft

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Lerli

Trønderbladet

1:02:54

+0:00

14:17

2.

Geir Paulsen

Siemens

1:06:53

+3:59

15:12

3.

Tor Arne Haugen

DNB

1:07:55

+5:01

15:26

4.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:08:17

+5:23

15:31

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

59:54

+0:00

10:09

2.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:24:57

+25:03

14:23

3.

Håvard Eidnes

Uninett

1:27:13

+27:19

14:46

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Fornes

Eget

1:09:51

+0:00

15:52

2.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:10:16

+0:25

15:58

DSQ

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:02:05

95

Arrangør

Robert von Hirsch

Statkraft

Arrangør

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

NTNU

1:18:07

+0:00

13:14

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

1:01:16

+0:00

21:52

2.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:04:46

+3:30

23:07

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor BIL

57:08

+0:00

13:17

2.

Tore Heggem

HiNT

59:37

+2:29

13:51

3.

Even Hofstad

DNB Sport

1:19:28

+22:20

18:28

4.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:40:58

+43:50

23:28

5.

Asbjørn Rønning

Eget

1:51:24

+54:16

25:54

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

52:23

+0:00

18:42

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:01:53

+0:00

14:23

2.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

1:05:20

+3:27

15:11

3.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:08:24

+6:31

15:54

DSQ

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:39:58

36 96 150 175

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:26:05

+0:00

14:35

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:48:05

+22:00

18:19

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Eidem

Veivesenet

59:37

+0:00

21:17

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

59:42

+0:05

21:19

3.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:03:10

+3:33

22:33

4.

Finn Bjørgum

Eget

1:10:00

+10:23

25:00

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

57:37

+0:00

13:23

2.

Tore Brurok

Eget

1:20:28

+22:51

18:42

3.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:34:34

+36:57

21:59

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Robert Strøm

Eget

2:05:40

57 36 38 47 44 157 152 51 150

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:02:16

+0:00

22:14

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:06:17

+4:01

23:40

3.

Edmund Olsen

NTNU

1:27:04

+24:48

31:05

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:19:58

+0:00

18:35

DSQ

Per Løvås

Vegvesenet

1:16:59

150 175

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:27:26

+0:00

20:20


Sist oppdatert:

24 september 2019, 16:47:38

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

75

Antall startet:

75