Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 19, Nattløp Sverresborg 17. september 2019

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Kirsten Repvik

Trondheim Kommune

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Haug

Skoleelev

41:43

+0:00

18:57

2.

Eva Tesarova

Microsoft

48:12

+6:29

21:54

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Malene Kolstad

Skoleelev

44:56

+0:00

17:58

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Grændsen

Agraff

47:53

+0:00

21:45

DSQ

Mari Basberg

Trondheim Kommune

35:34

100

DSQ

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:05:24

60 114 139 118 69 92 47 150 175

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

33:51

+0:00

15:23

2.

Marta Gjestvang

Kongsberg Maritime

43:32

+9:41

19:47

Arrangør

Monica Aas Farbu

Trondheim kommune

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendom

40:44

+0:00

25:27

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Bufetat

37:49

+0:00

17:11

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

41:39

+3:50

18:55

3.

Hilde Forbord

Big Bite

42:33

+4:44

19:20

4.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

44:07

+6:18

20:03

Arrangør

Siw Selleg

Trondheim kommune

Arrangør

Heidi Arnesen

Trondheim kommune

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

58:54

+0:00

26:46

2.

Erika Bugten

Bergh Hansen

1:06:03

+7:09

30:01

Arrangør

Mona Sæther

Trondheim kommune

Arrangør

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

Arrangør

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

Arrangør

Bodil Ruud

Trondheim kommune

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

NTNU

44:11

+0:00

27:36

2.

Sissel Horghagen

NTNU

49:15

+5:04

30:46

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

50:48

+6:37

31:45

4.

Gro Rypdal

Visma

1:18:03

+33:52

48:46

4.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

1:18:03

+33:52

48:46

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

52:46

+0:00

23:59

2.

Trine Barstad

NTNU

1:14:12

+21:26

33:43

3.

Bodil Monsen

SINTEF

1:29:30

+36:44

40:40

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Berit Grande

Sticos

48:34

175

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

55:13

+0:00

34:30

2.

Ebba Bredland

NTNU

55:43

+0:30

34:49

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Amundal

Veidekke

25:41

+0:00

16:03

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eric Young

Agraff

32:55

+0:00

15:40

2.

Ole Kristian Nytrøen

St Olavs Hospital

37:20

+4:25

17:46

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Eget

29:42

+0:00

11:52

2.

Johan Landrø

Prosjektutvikling Midt-Norge

36:10

+6:28

14:28

3.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

50:28

+20:46

20:11

4.

Magnus Holm Nygaard

Aker Solutions

55:55

+26:13

22:22

5.

Magnus Walstad

ARM

56:25

+26:43

22:34

DSQ

Halvor Lund

Bekk

36:53

155

DSQ

Edgar Vedvik

Nordic Semi Conductor

57:04

60 157 114 139 118 151 114 152 47 150 175

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforund

24:08

+0:00

9:39

2.

Per Arne Wangen

Rambøll

35:55

+11:47

14:22

3.

Anthony Bossard

Microchip

43:34

+19:26

17:25

4.

Lars Langdal

Contiga AS

58:55

+34:47

23:34

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

35:19

+0:00

16:49

2.

Geir Hanssen

Saplov

38:48

+3:29

18:28

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

32:34

+0:00

13:01

2.

Johan Ahlbæck

St Olavs Hospital

39:25

+6:51

15:46

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

32:10

+0:00

15:19

2.

Odd Magne Reitan

Microchip

36:35

+4:25

17:25

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

30:07

+0:00

12:02

2.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

41:32

+11:25

16:36

DSQ

Øystein Husby

Statnett

42:15

155

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

27:32

+0:00

13:06

2.

Jon Vindal

Consto

34:35

+7:03

16:28

3.

Rune Viken

Gintel

35:44

+8:12

17:00

4.

Øystein Wiggen

Lindorff

36:02

+8:30

17:09

5.

Arild Heggeset

SINTEF

36:59

+9:27

17:36

6.

Trond Sletner

Telenor

37:15

+9:43

17:44

7.

Jan Hage

Eget

38:32

+11:00

18:20

8.

Geir Willumsen

A C Møller

42:19

+14:47

20:09

95 97 36 100 55

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

38:32

+0:00

15:24

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

46:09

+7:37

18:27

3.

Stig Forbord

Optoplan

49:03

+10:31

19:37

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

50:22

+11:50

20:08

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Siemens

34:39

+0:00

16:30

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

37:59

+3:20

18:05

3.

Petter Mikalsen

Telenor

39:14

+4:35

18:40

4.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

46:52

+12:13

22:19

5.

Bjørn Munch

Oracle

53:13

+18:34

25:20

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

29:37

+0:00

11:50

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

36:11

+6:34

14:28

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

37:20

+7:43

14:56

4.

Dag Stenersen

SINTEF

44:41

+15:04

17:52

DSQ

Olve Mogstad

Statnett

50:57

154

DSQ

Håvard Eidnes

Uninett

1:00:39

151

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

35:46

+0:00

17:01

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

36:10

+0:24

17:13

3.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

40:20

+4:34

19:12

4.

Olav Kvittem

UNInett

40:53

+5:07

19:28

5.

Tore Fornes

Eget

50:13

+14:27

23:54

6.

Ola Eiken

Quad geometrics

54:52

+19:06

26:07

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

PwC

38:04

+0:00

15:13

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

43:46

+5:42

17:30

3.

Lasse Natvig

NTNU

44:01

+5:57

17:36

4.

Rolf Røsand

Rambøll

46:54

+8:50

18:45

5.

Helge Løseth

Equinor BIL

48:07

+10:03

19:14

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

34:34

+0:00

21:36

2.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

49:39

+15:05

31:01

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

41:30

+0:00

18:51

2.

Klaus Livik

Powel

45:38

+4:08

20:44

3.

Steinar Aasvang

Siemens

1:01:10

+19:40

27:48

4.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:01:50

+20:20

28:06

5.

Tor Gjermstad

Hemit

1:04:31

+23:01

29:19

6.

Lars Skrøvseth

VisionTech

1:06:08

+24:38

30:03

7.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:08:27

+26:57

31:06

8.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:09:25

+27:55

31:33

9.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:23:00

+41:30

37:43

DSQ

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:09:16

92 47 150

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

50:44

+0:00

20:17

2.

Frank Bjarkø

NRK

54:06

+3:22

21:38

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

31:06

+0:00

19:26

2.

Magne Rø

St Olavs Hospital

53:18

+22:12

33:18

3.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:01:59

+30:53

38:44

4.

Atle Mørk

NTNU

1:03:09

+32:03

39:28

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

40:11

+0:00

18:15

2.

Frode Stensrud

Eget

42:39

+2:28

19:23

3.

Per Bjørgum

Politiet

49:17

+9:06

22:24

4.

Halvor Flatberg

NTNU

49:49

+9:38

22:38

5.

Torgeir Iversen

Evry

54:50

+14:39

24:55

6.

Edgar Furuholt

Det norske

1:02:20

+22:09

28:19

DSQ

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

44:00

64 121 60 69 92 47 150

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

46:35

60 114 139 118 69 92 47 150 175

DSQ

Tom Bugge

Bjørndalslaget

47:38

69

DSQ

Terje Hansen

Politiet

54:54

64 121 60 114 139 118 69 92 47 150

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

55:17

+0:00

22:06

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

58:15

+2:58

23:18

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

38:22

+0:00

23:58

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

41:31

+3:09

25:56

3.

Finn Bjørgum

Eget

56:11

+17:49

35:06

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

41:23

+0:00

18:48

2.

Tore Brurok

Eget

54:41

+13:18

24:51

3.

Torleif Stephansen

Evry

1:00:19

+18:56

27:24

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:06:56

+25:33

30:25

5.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:42:28

+1:01:05

46:34

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

1:07:20

57

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:08:01

+0:00

27:12

DSQ

Robert Strøm

Eget

1:33:55

57 121 60 157 114 139 118 151 114 152 47 150

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

37:33

+0:00

23:28

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

43:27

+5:54

27:09

3.

Edmund Olsen

NTNU

43:56

+6:23

27:27

4.

Ola AAlde

Eget

1:07:02

+29:29

41:53

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:07:09

121


Sist oppdatert:

24 september 2019, 16:49:10

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

139

Antall startet:

139