Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2019Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 10, Momarka 18. september 2019

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sander Matberg

Frol IL

24:27

96

Lene Jacobsen

Frol IL

24:18

Kristian Matberg

Frol IL

24:22

Mathias Jacobsen

Frol IL

24:24

Albert Jacobsen

Frol IL

24:29

146

Marita Øyen

Frol IL

24:09

Jan Jacobsen

Frol IL

24:06

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

23:52

Astrid Kvam

Frol IL

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

19:50

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

19:52

Otelie Lian Strand

Frol IL

20:17

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

22:00

Signe Spets Haug

Frol IL

27:34

Janne Granamo

Frol IL

Mads Kristian Stand

Frol IL

Selma Langøygard

Frol IL

10:39

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustavas Urbonas

Frol IL

6:59

+0:00

81 93 135 137 144 145 146 162 149 163 164 96 15...

2.

Sander Salater Iversen

Frol IL

10:46

+3:47

3.

Gro Teodorsen

Frol IL

13:54

+6:55

4.

Johannes Matberg

Frol IL

17:46

+10:47

5.

Daniel Alstad

Frol IL

18:06

+11:07

6.

Odd Anders Alstad

Frol IL

18:34

+11:35

7.

Hege Berg

Frol IL

18:50

+11:51

8.

Tove Engan

Frol IL

18:56

+11:57

9.

Remi Engan Heggelund

Frol IL

19:06

+12:07

10.

Inger Myren

Frol IL

19:19

+12:20

11.

Leander Arnevik Johansen

Frol IL

24:30

+17:31

163

12.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

24:31

+17:32

13.

Kristian Alstad

Frol IL

28:04

+21:05

14.

Thea Emilie Alstad

Frol IL

28:08

+21:09

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Ertsås

Frol IL

28:06

+0:00

1.

Øyvind Skei

Frol IL

28:06

+0:00

3.

Karoline Ertsås Skei

Frol IL

28:07

+0:01

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ann Kristin Alstad

Frol IL

Janne Granamo

Frol IL

Tore Granamo

Frol IL

May Britt Lilleenget

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

11:58

+0:00

2.

Marianne Langøygard

Frol IL

13:24

+1:26

3.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

13:30

+1:32

4.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

13:33

+1:35

5.

Tore Heggem

Frol IL

14:17

+2:19

6.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

14:45

+2:47

7.

Hans Lund

Frol IL

15:09

+3:11

8.

Vidar Venås

Frol IL

19:00

+7:02

9.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

20:36

+8:38

10.

Atle Bakken

Frol IL

21:07

+9:09

11.

Brage Reinås

Frol IL

22:24

+10:26

12.

Lena Alstad

Frol IL

22:58

+11:00

13.

Ivar Reinås

Frol IL

27:16

+15:18

14.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

27:18

+15:20

15.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

30:27

+18:29

16.

Else Sirum

Frol IL

30:31

+18:33

DSQ

Ole A Hustad

Frol IL

17:52

146

DSQ

Sverre Matberg

Frol IL

19:36

136 138 139 141 143 162

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Alstad

Frol IL

20:18

+0:00

2.

Jo Severin Matberg

Frol IL

22:02

+1:44

3.

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

23:10

+2:52

4.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

27:48

+7:30

5.

Ludvig Langøygard

Frol IL

34:58

+14:40

DSQ

Arne Grevskott

Frol IL

23:44

166 165

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

Frol IL

16:36

+0:00

81 90 92 138 147 163 166 165

2.

Tobias Alstad

Frol IL

18:08

+1:32

3.

Herman Leithe

Frol IL

20:32

+3:56

4.

Rolf Alstad

Frol IL

23:31

+6:55

5.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

27:02

+10:26

6.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

28:17

+11:41

7.

Sondre Lomsdal

Frol IL

28:25

+11:49

DSQ

Øystein Haug

Frol IL

21:49

135

DSQ

Jo Langøygard

Frol IL

27:29

135 167

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magne Okkenhaug

Frol IL

Kirsten Toubro

Frol IL

Hans Moltzau

Frol IL

Håvard Vassenden

Frol IL

ARILD Vassenden

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 september 2019, 21:56:12

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

76

Antall startet:

76