Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 20 Lian 21. september 2019

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frøy Hagelid

Freidig

28:27

+0:00

13:32

2.

Atle Briskemyr

Nordic Semi Conductor

30:03

+1:36

14:18

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

45:25

+0:00

10:33

2.

Eva Tesarova

Microsoft

49:34

+4:09

11:31

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddveig Hovdenak

Agraff

56:28

+0:00

13:07

2.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

58:07

+1:39

13:30

3.

Ingrid Grændsen

Agraff

59:23

+2:55

13:48

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Heier Amundsen

ASplan Viak

52:10

+0:00

15:20

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

54:48

+0:00

12:44

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

1:13:08

+0:00

12:11

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Bufetat

45:08

+0:00

10:29

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

58:16

+0:00

17:08

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

57:19

+0:00

13:19

2.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:20:04

+22:45

18:37

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

1:02:10

+0:00

18:17

2.

Sissel Horghagen

NTNU

1:08:11

+6:01

20:03

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:16:18

+14:08

22:26

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:14:37

+0:00

17:21

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:28:52

+14:15

20:40

3.

Bodil Monsen

SINTEF

1:38:25

+23:48

22:53

Arrangør

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Bredland

NTNU

1:07:42

+0:00

19:54

Arrangør

Anne Furuholt

TOBB

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eric Young

Agraff

58:12

+0:00

13:32

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Sjøkvist

Anton-is

40:26

+0:00

6:44

2.

Ola Keiserås

Eget

54:39

+14:13

9:06

3.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

1:03:04

+22:38

10:30

4.

Jerome Soulard

ARM

1:12:37

+32:11

12:06

5.

Edgar Vedvik

Nordic Semi Conductor

1:22:13

+41:47

13:42

DSQ

Magnus Holm Nygaard

Aker Solutions

1:05:12

146 96

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Persson

Eget

38:17

+0:00

8:54

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforund

43:05

+0:00

7:10

2.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

58:33

+15:28

9:45

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Grytbakk

Skanska Aktiv

55:45

+0:00

12:57

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

51:11

+0:00

8:31

2.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

54:34

+3:23

9:05

3.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:11:50

+20:39

11:58

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

49:21

+0:00

11:28

DSQ

Odd Magne Reitan

Microchip

42:36

139 96

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

59:37

+0:00

9:56

2.

Øystein Husby

Statnett

1:17:50

+18:13

12:58

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

45:37

+0:00

10:36

2.

Jan Hage

Eget

46:09

+0:32

10:43

3.

Jon Vindal

Consto

53:49

+8:12

12:30

4.

Arild Heggeset

SINTEF

55:45

+10:08

12:57

5.

Rune Krogh

TrønderEnergi

58:51

+13:14

13:41

6.

Geir Willumsen

A C Møller

1:10:36

+24:59

16:25

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lorange

Siemens

1:06:32

+0:00

11:05

2.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

1:07:59

+1:27

11:19

3.

Stein Ivar Foss

SIT

1:08:22

+1:50

11:23

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:11:54

+5:22

11:59

5.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:17:48

+11:16

12:58

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Siemens

48:09

+0:00

11:11

2.

John Lerli

Trønderbladet

1:02:39

+14:30

14:34

DSQ

Bjørn Munch

Oracle

57:12

92

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:23:12

+0:00

13:52

2.

Håvard Eidnes

Uninett

1:25:36

+2:24

14:16

3.

Morten Husom

Powel

1:36:58

+13:46

16:09

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Kåre Vatne

Eget

52:34

+0:00

12:13

2.

Tore Fornes

Eget

1:03:22

+10:48

14:44

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:04:36

+12:02

15:01

4.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:21:22

+28:48

18:55

DSQ

Ola Eiken

Quad geometrics

1:06:14

150

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:18:19

+0:00

13:03

DSQ

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:02:32

139

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

52:21

+0:00

15:23

DSQ

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:28:05

97

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Kabokart

43:45

+0:00

10:10

2.

Tore Heggem

HiNT

54:07

+10:22

12:35

3.

Steinar Aasvang

Siemens

56:21

+12:36

13:06

4.

Lars Skrøvseth

VisionTech

1:06:27

+22:42

15:27

5.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:08:09

+24:24

15:50

6.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:12:32

+28:47

16:52

7.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

1:20:48

+37:03

18:47

Arrangør

Tor Gjermstad

Hemit

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:17:27

+0:00

12:54

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:28:09

+10:42

14:41

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

54:05

+0:00

15:54

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Eget

55:16

+0:00

12:51

2.

Ole Lutro

NGU

1:01:29

+6:13

14:17

3.

Asbjørn Heggem

Eget

1:02:30

+7:14

14:32

4.

Frode Stensrud

Eget

1:02:57

+7:41

14:38

5.

Pål Skyberg

Evry

1:04:42

+9:26

15:02

6.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:18:05

+22:49

18:09

DSQ

Halvor Flatberg

NTNU

1:10:49

97

Arrangør

Edgar Furuholt

Det norske

Arrangør

Tom Bugge

Bjørndalslaget

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Nils Olav Vennevik

Eget

1:39:21

152

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

Eget

52:34

+0:00

15:27

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:04:21

+11:47

18:55

3.

Odd Arne Rye

Rambøll

1:07:04

+14:30

19:43

4.

Finn Bjørgum

Eget

1:16:51

+24:17

22:36

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Skjesol

Statkraft

1:04:10

+0:00

14:55

2.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:17:41

+13:31

18:03

3.

Eigil Sørli

Q-Free

1:24:54

+20:44

19:44

DSQ

Tore Brurok

Eget

1:18:18

39 44 45 47 57 60 100 64 152 139 97

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Robert Strøm

Eget

1:50:38

35 31 47 55 60 100 64 113 92 139 152 97 14...

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:07:35

+0:00

19:52

2.

Ola AAlde

Eget

1:19:52

+12:17

23:29

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:05:54

+0:00

15:19

DSQ

Per Løvås

Vegvesenet

1:25:34

64 113

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Brekke

Aker BP

1:21:35

+0:00

23:59


Sist oppdatert:

24 september 2019, 16:49:47

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

102

Antall startet:

102