Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2019Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 21. Nattløp Rotvoll 24. september 2019

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsta Venås Flægstad

Trondheim kommune

26:14

+0:00

9:42

2.

Marie Bredal

NGU

28:52

+2:38

10:41

3.

Kristine Haug

Skoleelev

29:12

+2:58

10:48

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

23:18

+0:00

8:37

2.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

23:31

+0:13

8:42

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

25:19

+2:01

9:22

4.

Ingrid Grændsen

Agraff

26:44

+3:26

9:54

5.

Elisabeth Størseth

SIFA

28:58

+5:40

10:43

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Jenny Persson

Asplan Viak

26:42

55

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

20:51

+0:00

7:43

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendom

21:34

+0:00

9:48

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

26:53

+0:00

8:08

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

24:27

+0:00

9:03

2.

Hilde Forbord

Big Bite

25:28

+1:01

9:25

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

29:12

+4:45

10:48

4.

Siw Selleg

Trondheim kommune

31:39

+7:12

11:43

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

21:57

+0:00

9:58

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

27:51

+5:54

12:39

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

26:17

+0:00

9:44

2.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

29:31

+3:14

10:55

3.

Erika Bugten

Bergh Hansen

33:37

+7:20

12:27

4.

Aashild Langseth

NSDTF

33:46

+7:29

12:30

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

NTNU

32:05

+0:00

14:34

2.

Vigdis Heimly

NTNU

36:13

+4:08

16:27

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

38:34

+6:29

17:31

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

26:53

+0:00

9:57

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

29:29

+2:36

10:55

3.

Trine Barstad

NTNU

30:59

+4:06

11:28

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eric Young

Agraff

25:56

+0:00

8:56

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Østeraas

Politiet

22:20

+0:00

6:46

2.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

24:01

+1:41

7:16

3.

Johan Landrø

Prosjektutvikling Midt-Norge

25:35

+3:15

7:45

4.

Marius Jensen

Siemens

28:51

+6:31

8:44

5.

Magnus Walstad

ARM

31:36

+9:16

9:34

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Moa Gausen

Trondheim kommune

29:22

+0:00

10:07

2.

Pål Kein Olsen

NTNU

40:18

+10:56

13:53

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforund

20:52

+0:00

6:19

2.

Anthony Bossard

Microchip

33:06

+12:14

10:01

3.

Truls Bjørklund

Microsoft

37:17

+16:25

11:17

DSQ

Gustav Ruø

Trondheim kommune

22:53

55

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

25:29

+0:00

8:47

2.

Geir Hanssen

Saplov

30:34

+5:05

10:32

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

22:39

+0:00

6:51

2.

Johan Ahlbæck

St Olavs Hospital

25:03

+2:24

7:35

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

25:38

+2:59

7:46

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

26:05

+0:00

8:59

2.

Odd Magne Reitan

Microchip

28:40

+2:35

9:53

Arrangør

Arne Inge Kolstad

Sweco

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

23:17

+0:00

7:03

2.

Øystein Husby

Statnett

29:55

+6:38

9:03

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

22:00

+0:00

7:35

2.

Øystein Wiggen

Lindorff

25:08

+3:08

8:40

3.

Rune Viken

Gintel

27:55

+5:55

9:37

4.

Arild Heggeset

SINTEF

28:49

+6:49

9:56

5.

Vidar Lunda

DNB Sport

36:03

+14:03

12:25

Brutt

Geir Willumsen

A C Møller

Arrangør

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

Arrangør

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

23:32

+0:00

7:07

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

24:31

+0:59

7:25

3.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

26:23

+2:51

7:59

4.

Stein Ivar Foss

SIT

29:58

+6:26

9:04

5.

Stig Forbord

Optoplan

30:55

+7:23

9:22

DSQ

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

25:47

121

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Siemens

29:21

+0:00

10:07

2.

Petter Mikalsen

Telenor

30:42

+1:21

10:35

3.

Bjørn Munch

Oracle

32:31

+3:10

11:12

4.

John Lerli

Trønderbladet

34:41

+5:20

11:57

5.

Bobo Nordahl

NGU

40:31

+11:10

13:58

6.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

41:02

+11:41

14:08

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

24:56

+0:00

7:33

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

27:36

+2:40

8:21

3.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

36:30

+11:34

11:03

DSQ

Olve Mogstad

Statnett

28:15

55

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Fornes

Eget

28:38

+0:00

9:52

2.

Erik Horghagen

BDO AS

28:46

+0:08

9:55

3.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

29:52

+1:14

10:17

4.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

31:35

+2:57

10:53

5.

Ola Eiken

Quad geometrics

31:42

+3:04

10:55

6.

Olav Kvittem

UNInett

33:58

+5:20

11:42

7.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

36:26

+7:48

12:33

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

25:44

+0:00

7:47

2.

Bernt Rognes

PwC

28:05

+2:21

8:30

3.

Lasse Natvig

NTNU

30:37

+4:53

9:16

4.

Helge Løseth

Equinor BIL

30:44

+5:00

9:18

5.

Rolf Røsand

Rambøll

31:51

+6:07

9:39

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

27:44

+0:00

12:36

2.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

43:24

+15:40

19:43

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skrøvseth

VisionTech

26:42

+0:00

9:53

2.

Tore Heggem

HiNT

27:54

+1:12

10:20

3.

Trond Damås

Skanska Aktiv

29:23

+2:41

10:52

4.

John Sirum

Rambøll

30:45

+4:03

11:23

5.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

33:24

+6:42

12:22

6.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

40:20

+13:38

14:56

7.

Kåre Eggereide

Rambøll

41:08

+14:26

15:14

Arrangør

Tor Gjermstad

Hemit

Arrangør

Steinar Aasvang

Siemens

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

32:00

+0:00

9:41

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

27:42

+0:00

12:35

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

30:37

+2:55

13:54

3.

Atle Mørk

NTNU

31:02

+3:20

14:06

4.

Magne Rø

St Olavs Hospital

48:01

+20:19

21:49

5.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:04:44

+37:02

29:25

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

27:21

+0:00

10:07

2.

Terje Hansen

Politiet

27:38

+0:17

10:14

3.

Pål Skyberg

Evry

29:02

+1:41

10:45

4.

Per Bjørgum

Politiet

29:32

+2:11

10:56

5.

Frode Stensrud

Eget

30:55

+3:34

11:27

6.

Tore Kiste

Fylket

32:38

+5:17

12:05

7.

Ole Lutro

NGU

32:55

+5:34

12:11

8.

Torgeir Iversen

Evry

35:09

+7:48

13:01

9.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

36:21

+9:00

13:27

10.

Halvor Flatberg

NTNU

39:54

+12:33

14:46

11.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

44:16

+16:55

16:23

Arrangør

Edgar Furuholt

Det norske

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

38:17

+0:00

11:36

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

45:53

+7:36

13:54

3.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

46:58

+8:41

14:13

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

27:32

+0:00

12:30

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

25:47

+0:00

9:32

2.

Knut Skjesol

Statkraft

28:46

+2:59

10:39

3.

Tore Brurok

Eget

30:09

+4:22

11:10

4.

Leif Røhjell

Siemens

32:13

+6:26

11:55

5.

Eigil Sørli

Q-Free

34:15

+8:28

12:41

6.

Leif Engen

Eget

35:28

+9:41

13:08

7.

Finn Faye Knudsen

NTNU

41:19

+15:32

15:18

Arrangør

Knut Skjesol

Statkraft

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

52:40

+0:00

15:57

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

35:16

+0:00

16:01

DSQ

Edmund Olsen

NTNU

32:25

139

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

32:12

+0:00

11:55

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

49:55

+0:00

18:29


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 september 2019, 09:30:25

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

132

Antall startet:

132