Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gimse by Night 25. september 2019

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma Sofie Bredland Seehuus

Melhus IL

13:12

Oda Bjørgen

Melhus IL

17:28

Ingrid Hegvik

Melhus IL

15:48

Viktor Haugen Vannebo

Melhus IL

22:35

Viljar Selnes Duna

Melhus IL

22:29

Julie Haugen Vannebo

Melhus IL

21:55

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

20:47

Tuva Krokstad Solberg

Melhus IL

16:44

Oda Alstad

Melhus IL

17:48

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

Sofie Hegvik

Melhus IL

19:51

Aslak Frengen

Melhus IL

21:44

Anna Selnes Duna

Melhus IL

29:15

Johannes Selnes Duna

Melhus IL

28:11

Linus Romsås Thrana

Melhus IL

30:31

Lilja Romsås Thrana

Melhus IL

Klara Hovd Gangås

Melhus IL

19:39

Isak Reistadbakk

Melhus IL

21:00

Ive Berg

Melhus IL

26:13

Sanna Andersen

Melhus IL

26:31

Hanne Døhl

Melhus IL

17:22

Ingrid Trondvold

Melhus IL

17:19

Vetle Thrana Morset

Melhus IL

21:54

Sigurd Bakken

Melhus IL

21:45

Leon Børgersen

Melhus IL

12:20

Astrid Løkken

Melhus IL

24:00

Sonja Løkken

Melhus IL

24:29

Olive Doorman

Melhus IL

27:01

Lea Johanne Sortland

Melhus IL

27:16

Oda Brose

Melhus IL

19:14

Aslak Grøtan

Melhus IL

21:14

Jonas Lauglo

Melhus IL

21:21

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

14:43

Heidi Johansen

Melhus IL

22:24

Edvard Onsøyen

Melhus IL

22:29

Trine Aas

Melhus IL

27:11

Signe Aas Lundereng

Melhus IL

27:16

Bertil Singstad

Melhus IL

24:47

DSQ

Ida Ausand Fossen

Melhus IL

26:29

72

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Kanestrøm

Orkanger IF

20:44

+0:00

2.

Oda Alstad

Melhus IL

22:45

+2:01

3.

Tuva Krokstad Solberg

Melhus IL

25:29

+4:45

4.

Kristin Antonsen

IL Leik

35:11

+14:27

5.

Marcel Lanckmans

OL Gaula

+0:0-44

DSQ

Jostein Glesåen

OL Gaula

37:57

72

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

23:44

+0:00

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

26:04

+2:20

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

29:50

+6:06

4.

Joar A Krognes

IL Leik

32:28

+8:44

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

35:04

+0:00

2.

Anders Solstad

Børsa-Orkanger IF

41:40

+6:36

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

48:15

+0:00

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

IL Leik

+0:00

DSQ

Jonas Hjulstad

Melhus IL

103 104 105 107 106 108 124 109 111 112 115 116 12...

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

IL Leik

21:19

+0:00

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dan Ørjan Bjerkenås

IL Leik

26:09

+0:00

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

1:05:55

+0:00

Klasse: A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Langedal Breivik

NTNUI

27:32

+0:00

6:42

2.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

27:36

+0:04

6:43

3.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

27:37

+0:05

6:44

4.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

28:06

+0:34

6:51

5.

Aslak Heimdal

NTNUI

29:17

+1:45

7:08

6.

Herman Ryen Martinsen

NTNUI

29:27

+1:55

7:10

7.

Anders Haugskott

OL Trollelg

31:33

+4:01

7:41

8.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

31:51

+4:19

7:46

9.

Lars Sandstad

Freidig

31:53

+4:21

7:46

10.

Ingrid Lundanes

NTNUI

33:49

+6:17

8:14

11.

Pål Kittilsen

Freidig

34:02

+6:30

8:18

12.

Thorstein Wang

NTNUI

34:13

+6:41

8:20

13.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

34:15

+6:43

8:21

14.

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

35:18

+7:46

8:36

15.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

35:23

+7:51

8:37

16.

Ola Keiserås

IL Leik

35:28

+7:56

8:39

17.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

35:41

+8:09

8:42

18.

Jørgen Fiskum

Freidig

35:51

+8:19

8:44

40

19.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

36:09

+8:37

8:49

20.

Vemund Mølnvik

Freidig

36:22

+8:50

8:52

21.

Emma Arnesen

Byåsen IL

36:23

+8:51

8:52

22.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

36:31

+8:59

8:54

23.

Eivind Lona

Wing OK

36:54

+9:22

9:00

24.

Fredrik Persson

Wing OK

37:26

+9:54

9:07

25.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

38:33

+11:01

9:24

26.

Jo Even Kolstad

Freidig

39:08

+11:36

9:32

27.

Marius Staff

NTNUI

39:09

+11:37

9:32

28.

Erlend Aune

Byåsen IL

39:12

+11:40

9:33

29.

Jens Even Storhov

Freidig

39:16

+11:44

9:34

30.

Petter Andreas Lona

Wing OK

39:40

+12:08

9:40

31.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

39:53

+12:21

9:43

32.

Frode Haugskott

OL Trollelg

40:00

+12:28

9:45

33.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

40:15

+12:43

9:49

34.

Ingvild Wang

NTNUI

41:33

+14:01

10:08

35.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

44:34

+17:02

10:52

36.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

46:19

+18:47

11:17

37.

Mathea Spets Storhov

Freidig

46:26

+18:54

11:19

45 46 47 44 65 62 39 100

38.

Idunn Haavengen

NTNUI

48:47

+21:15

11:53

39.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

48:54

+21:22

11:55

40.

Emma Stenbacka

NTNUI

53:39

+26:07

13:05

41.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

53:48

+26:16

13:07

42.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

56:11

+28:39

13:42

43.

Rune Stræte

Wing OK

59:57

+32:25

14:37

44.

Tone Almås

IL Leik

1:05:31

+37:59

15:58

DSQ

Mari Angell-Petersen

Freidig

23:19

48 49 41 65 40 38 53 57 53 57 56 60 5...

DSQ

Sverre Hellevik

Freidig

23:32

53 57 51 52 35 55 53 57 56 60 59 58 3...

DSQ

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

40:01

40 38 53 57

DSQ

Emil Grønli

Freidig

44:26

35

DSQ

Anna Aurora Nolte

Freidig

46:26

44 51 52 35 55 53 57

DSQ

Camilla Öhman

NTNUI

47:46

40 53

DSQ

Randi Marie Mohus

Wing OK

49:29

48 49 41 65 53 57 56 60 59 58

Brutt

Martin Borge Heir

NTNUI

24:01

48 49 41 65 40 38 53 57 51 52 35 55 5...

Brutt

Hedwig Haas

NTNUI

39:47

57 60

Brutt

Emil Granqvist

NTNUI

Brutt

Are Wigaard

NTNUI

Brutt

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

Brutt

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI

DNS

Ane Malene Kolstad

Freidig

DNS

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

DNS

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

19:36

+0:00

7:50

2.

Alf Petter Lynum

Freidig

26:07

+6:31

10:26

3.

Vegard Lereim Storli

Freidig

27:15

+7:39

10:54

3.

Maria Strømdal Wik

Freidig

27:15

+7:39

10:54

5.

Tristan Halvorsen

Freidig

30:35

+10:59

12:14

6.

Arild Heggeset

Freidig

30:41

+11:05

12:16

40

7.

Nora Halvorsen

Freidig

32:13

+12:37

12:53

8.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

32:31

+12:55

13:00

9.

John Lerli

Melhus IL

33:32

+13:56

13:24

10.

Tora Kittilsen

Freidig

34:20

+14:44

13:44

11.

Una Kittilsen

Freidig

37:30

+17:54

15:00

12.

Magnus Landstad

Freidig

38:41

+19:05

15:28

13.

Nils Olav Vennevik

Freidig

39:25

+19:49

15:46

14.

Egil Repvik

OL Trollelg

40:11

+20:35

16:04

15.

Erik Bakk

Melhus IL

42:33

+22:57

17:01

32

16.

Tina Strømdal Wik

Freidig

43:40

+24:04

17:28

17.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

47:39

+28:03

19:03

18.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

57:54

+38:18

23:09

DSQ

Mona Windseth

Melhus IL

24:05

40 41 35 55 56 62 31 32 39 100

DNS

Geir Paulsen

OL Trollelg

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Bakk

Melhus IL

14:50

+0:00

2.

Hallvard Hellevik

Freidig

18:56

+4:06

3.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

20:10

+5:20

4.

Martin Melhuus

Melhus IL

23:37

+8:47

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Michael Angen Viken

Wing OK

11:29

Erik Bakk

Melhus IL

9:23

Sindre Mohus

Wing OK

11:30


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 mai 2022, 17:02:03

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

144

Antall startet:

140