Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp #16 9. oktober 2019

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sander Solberg

Kolbotn og Skimt OL

38:58

Isak Torgersen

Ås-NMBU Orientering

18:49

Maja Sørstad-Myrlid

Kolbotn og Skimt OL

22:32

Anette Myrland

Kolbotn og Skimt OL

16:54

Heine Revhaug

Kolbotn og Skimt OL

27:58

Robin Håland

Kolbotn og Skimt OL

27:42

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

29:44

Ingrid Saltveit

Ås-NMBU Orientering

28:26

Dagny Saltveit

Ås-NMBU Orientering

3:51

Ylva Myhren Jacobsen

Kolbotn og Skimt OL

26:30

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

30:06

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

11:50

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

16:45

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Moen

Ås-NMBU Orientering

23:32

+0:00

2.

Vilde Nysted

Ås-NMBU Orientering

25:11

+1:39

3.

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

26:31

+2:59

48

4.

Markus Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

29:25

+5:53

5.

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

30:02

+6:30

6.

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

30:29

+6:57

7.

Sigurd Skjønsberg Norheim

Ås-NMBU Orientering

33:39

+10:07

8.

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

34:26

+10:54

9.

Magnus Vollset

Ås-NMBU Orientering

35:12

+11:40

10.

Sigurd Revhaug

Kolbotn og Skimt OL

35:49

+12:17

11.

Johanne Sibbern Johnsen

Ås-NMBU Orientering

36:25

+12:53

12.

Maria Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

42:12

+18:40

45

13.

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

43:32

+20:00

155

14.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

43:34

+20:02

155

15.

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

46:02

+22:30

16.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

46:08

+22:36

17.

Sigrid Moen

Ås-NMBU Orientering

51:18

+27:46

DSQ

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

33:59

162 174 156 155

Klasse: A/B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Brekmo

Ås-NMBU Orientering

27:33

+0:00

155

2.

Benjamin Doherty

Swansea Bay OC

28:15

+0:42

3.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

30:12

+2:39

155

4.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

32:32

+4:59

5.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

32:42

+5:09

6.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

32:51

+5:18

7.

August Holth Siegel

Ås-NMBU Orientering

36:24

+8:51

55

8.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

39:56

+12:23

9.

Pamela Åsten

Kolbotn og Skimt OL

40:48

+13:15

10.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

41:44

+14:11

11.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

42:48

+15:15

155

12.

Ingvild Mohr Hansen

Ås-NMBU Orientering

43:25

+15:52

13.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

44:26

+16:53

14.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

48:03

+20:30

15.

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

48:32

+20:59

16.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

48:48

+21:15

17.

Veronica Elena Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

54:02

+26:29

18.

Olivia Tenvig

Ås-NMBU Orientering

54:15

+26:42

19.

Lars Evan Pettersson

Kolbotn og Skimt OL

1:01:29

+33:56

158 155

DSQ

Lasse Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

30:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 oktober 2019, 20:17:49

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

51

Antall startet:

51