Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trollnatta og natt-O-toget 2. november 2019

Klasse: Trollnatta kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Inga Hveem

IL Koll

Isak Arnkværn

Eva Arnkværn

Ada Sørebø

IL Koll

Christoffer Holtedahl

IL Koll

Caroline Holtedahl

IL Koll

Petra Noer

Tolleiv Thomsen

Einar Peterson

Ales Dalseth

Tindre Magnus Trondsen

Haugsbygd

Erik Bråten

IL Koll

Oline Korvald

Haakon Korvald

Herman Kolderup

IL Koll

Gustav Kolderup

IL Koll

Sigrid Ingjerd

Bækkelagets SK

Einar Kristensen

Heming Orientering

Knut Reigstad

Arnulf Waarum

IL Koll

Tollev Steigen Waarum

IL Koll

Hermine Lind-Klev

Oscar Lind-Klev

Hedda Spjelkavik

Tyrving IL

Paulina Dahl

IL Koll

Annebella

IL Koll

Håkon Nicolaysen

IL Koll

Håkon Ugland

Heming Orientering

Edvin Slåstad

Raumar Orientering

Håkon Davik Nicolaysen

IL Koll

Johannes Tesli

IL Koll

Ingrid Tesli

IL Koll

Olai Dahle

IL Koll

Klasse: Trollnatta Trolloween

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lovise Johannesen

IL Koll

Wanting

Karoline

IL Koll

Elias Evjen-Børresen

IL Koll

Marie Medhus

IL Koll

Anna Oline Wangsvik

IL Koll

Sigurd Vinding

IL Koll

Håkon Løberg

Ingeborg Løberg

IL Koll

Jørgen Reusch

Heming Orientering

Johanne Rystad

Nydalens SK

Simon Rystad

Nydalens SK

Marius Tangeland

Julie Tangeland

Elias Tangeland

William Heid

IL Koll

Aksel Mouhler

IL Koll

Anders Nikolai Bull

Heming Orientering

Edvard Heid

IL Koll

Gregers Albinius

IL Koll

Henning Rudshaug

Jakob Solhem

Oppsal Orientering

Jonas W Karlsen

Lyn

Lisa W Karlsen

Lyn

Elias Nickelsen

IL Koll

Rasmus Jordheim

IL Koll

Henrik Espe-Skjetne

Embla Fredheim

Lillomarka OL

Vilde Fredheim

Lillomarka OL

Tiril Stoll-Morjord

IL Koll

Ada Rodem

Nydalens SK

Mads Rodem

Nydalens SK

Mathias Nikolaisen Østberg

IL Koll

Atle Näsholm

IL Koll

Demian Bezkorovainyi

Ivar Landstad

IL Koll

Gabriel Lecrecq

Astrid Näsholm

IL Koll

Sabina Hedaiati

Nydalens SK

Linde Tonjer

Nydalens SK

Marius Jacobsen

Tyrving IL

Amalie Tonjer

Nydalens SK

Sunniva Berg Storli

Nydalens SK

Bernhard Kjøraas

IL Koll

Thomas Juland

IL Koll

Thorvald Ullerø

Ole Valmot

Nydalens SK

Marie Valmot

Nydalens SK

Hanna Teksten

Minna Balchen Ludvigsen

IL Koll

Maia Balchen Ludvigsen

IL Koll

Sigurd Grandum

Geoform

Olivia Parr

Kjelsås

Mats Emrik Grandum

Sonja Floden

Kjelsås

Leon Werner

Saga Heen

Simen Bakke

IL Koll

Snorre Heen Vik

Tora Natås Stokseth

Nydalens SK

Selma Stene

Nydalens SK

Lexi Huseby

IL Koll

Julie Moe Andersen

Kristine Koren

Nydalens SK

Tobias Meland

Morten Thomassen

Nydalens SK

Ester Møll Nyiri

Nydalens SK

Helene Gram-Jarvaag

IL Koll

Henrik Gram-Jarvaag

IL Koll

Håkon Gram-Jarvaag

IL Koll

Isak Okkenhaug

IL Koll

Kamilla Eide

IL Koll

Astrid Bekkelund

Vegard Bekkelund

Jo Paltiel Hanslien

Mathias Stenshall

IL Koll

Herman Kolderup

IL Koll

Gustav Kolderup

IL Koll

SIndre Holmboe

Tyrving IL

William Wiklund

Eirik Finborud Reigstad

IL Koll

Ida Solheim

Erling Skaug

Kjelsås

Mio Haugen Johnsen

Nydalens SK

Viola Haugen Johnsen

Nydalens SK

Ida Giving

Heming Orientering

Ulla Synnøve Rigenholt

Nydalens SK

Agnes Kolle Rigenholt

Nydalens SK

Lauritz Nissen Hellerud

IL Koll

Bjørn Ingemar Green

Hedda Heireng

Elna Heireng

Iben Valstad

IL Koll

Emily Peters

Nydalens SK

Karin Annika Green

Idunn Hasle Bruksås

Røyken OL

Maja Nybråten

Tyrving IL

Vemund Brevig Skuncke

Røyken OL

Emil Sveen

Oskar Ferm

Røyken OL

Tiril Rekaa

Røyken OL

Sondre Rekaa

Røyken OL

Mathias Hartmann

Røyken OL

Torstein Paus

THORA Paus

Nydalens SK

Josefine Helland

IL Koll

Arne Landmark

IL Koll

Magnus Landmark

IL Koll

Sonia Gjestvang

IL Koll

Ingrid Ølchers Torkildsen

IL Koll

Håkon Davik Nicolaysen

IL Koll

Anton Stenerud

IL Koll

Martine Baardsgaard

Lyn

Sofia Bakken

Amalie Baardsgaard

Lyn

Leo Nyrud

IL Koll

Olav Flateland

Johannes Flateland

Barbo Vangen

IL Koll

Vilde Haug

IL Koll

Christian Steinskog

IL Koll

Eirik Davik Nicolaysen

IL Koll

Andreas Evju-Warnken

IL Koll

Erlend Wergeland

IL Koll

Edvard Wergeland

IL Koll

Tiril Slagsvold

Heming Orientering

Ingvild SLagsvold

Heming Orientering

Vemund Veggan

Røa

Vilja Finstad

Raumar Orientering

Alvin Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

Klasse: Trollnatta Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Stian Lillegård

Lillomarka OL

Ava Viktoria Sætnan Valio

IL Koll

Jakob Refvem Kolderup

IL Koll

Emma Margrethe Finstad

Raumar Orientering

Klara Soma Slåstad

Raumar Orientering

Jonathan Fodstad

IL Koll

Liv Bryhni Opseth

IL Koll

Einar Bryhni Opseth

IL Koll

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

Snorre Nielsen Klev

Sturla, IF

Folmer Nielsen Klev

Sturla, IF

Sunniva Drange Ruud

Røyken OL

Astrid Näsholm

IL Koll

Theo Hodne

Heming Orientering

100

Mari Oraug Rygh

IL Koll

Kristian Kaiser

Sturla, IF

Ida Hartmann

Røyken OL

Tind Kirvil Haaland Tjore

Nydalens SK

Max Bryhn Bergstrøm

Tyrving IL

76 79 81 110

Martin Mikkelsen Foros

Fossum IF

Tarjei Hausken Nordberg

Nydalens SK

Sigrid Hausken Nordberg

Nydalens SK

Marius Haugen Johnsen

Nydalens SK

Mio Haugen Johnsen

Nydalens SK

Jens Peder Lillerud Slagsvold

Heming Orientering

Solveig Lillerud Slagsvold

Heming Orientering

Ingeborg Rekkertbø Koren

Nydalens SK

Tiri E. Rasch-Halvorsen

Heming Orientering

Ola Myklatun

Tyrving IL

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

Kaisa Hovland-sunde

Konnerud IL

Aksel Høyer Jacobsen

Tyrving IL

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

Isak Okkenhaug

IL Koll

Isabel Aamodt

Bækkelagets SK

Nora Gjethammer

Heming Orientering

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

Åsmund Braathen Haug

IL Koll

Ove Tvete Inngjerdingen

IL Koll

August Myklebust Leopolder

IL Koll

Noah Skjerve-Hansen

Nydalens SK

249

Selma Evju-Warnken

IL Koll

Valeria Christiansen

Heming Orientering

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

Sebastian Malmberg

Tyrving IL

Tirill Giving

Heming Orientering

Sverre Øen Landstad

IL Koll

76 81

Ingrid Louise Wadahl Sweetman

IL Koll

Oliver Alexander Wadahl Sweetman

IL Koll

Sindre Klausen Veggan

Fossum IF

Otto Rygh Holten

Nydalens SK

Oskar Stene

Nydalens SK

Erling Skaug

Nydalens SK

Hans Lye

Nydalens SK

Max Alexander Nybråten

Tyrving IL

Esten Valentin Nybråten

Tyrving IL

André Bregard

IL Koll

Ildri Harstad

IL Koll

Trygve Harstad

IL Koll

Jens Vilmer Noer

Lyn

Jørgen Milo Noer

Lyn

Nora Parr

Aurora Sommerfeldt Floden

Asker Skiklubb

Nils Nikolaisen Østberg

IL Koll

Marie Nikolaisen Østberg

IL Koll

William Sjöqvist

IL Koll

Ella Sjöqvist

IL Koll

Hugo Mackenzie

Nydalens SK

Franka Maria Loftesnes

Ester Møll Nyiri

Nydalens SK

Sofie Nerigård Sandvik

IL Koll

Aurora Langmoen

Lyn

Sondre Sørebø

IL Koll

Nora Sørebø

IL Koll

Ola Myklatun

Tyrving IL

Solveig Klokk Hveem

IL Koll

Magnus Bruusgaard

IL Koll

Eike Nilsen

IL Koll

Alva Forsberg

249

Lilja Forsberg

75 77 78 79 81 110 107 109 100 249

Ingvild Olsen

IL Koll

100

Eva Ølchers Torkildsen

IL Koll

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

Even Asplin

IL Koll

Julian Osnes-Ringen

Lyn

Conrad Levin Strømme

Koll

Noah Rosseland

Koll

75 109

Anniken Mcclimans

IL Koll

Ole Martin McClimans

IL Koll

Erika Eliasson

IL Koll

Anna Borg

IL Koll

Henny Berg

IL Koll

Magnus Ugland

Heming Orientering

Lars August Fjellheim

IL Koll

Lars Hagemo

IL Koll

Jnny Askeli

Ullensaker

Kjetil N Aspelund

Nydalens SK

Synne Fjellheim

IL Koll

Linn Malmberg

Tyrving IL

Susanne Eriksen

Tyrving IL

Andreas Hagemo

IL Koll

Camilla Juland

IL Koll

Cornelia Sande-Rønningen

Heming Orientering

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

Tina Bakkehøi

Nydalens SK

Selja Boldingh Debernard

Nydalens SK

Jakob Namløs Lassen

IL Koll

Tuva Namløs Lassen

Korsvoll

Alma A Valstad

IL Koll

Julie Lyche Svindland

Jardar

Jacob Lyche Svindland

Jardar

Aksel Michaelsen

Jardar

Silje Spjelkavik

Tyrving IL

Sarah Bergh Madsen

76 77 78 79 81 110 107 109 100

Sofie Weider Egner

Olivia Løberg Tangen

IL Koll

William Løberg Tangen

IL Koll

Aksel Johannes Sætnan Valio

IL Koll

Sigrid Anea Sætnan Valio

IL Koll

Marie Fosser-Kildal

Heming Orientering

Annika Næss-Ulseth

Heming Orientering

Berglind Moe Nordstrand

249

Oskar R Meland

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

Fride Engen Eliassen

IL Koll

Tuva R Roth

Lyn

Sara Mjaaland

Lyn

Johanne Volsing dahl

IL Koll

Live Sejersted

IL Koll

75 76 77 78 79 81 110 107 109 100 249

Astrid Sejersted

IL Koll

Alexander Lindefjeld

IL Koll

109 100

Johanna W Sigernes

IL Koll

Hannah Mittelbach

IL Koll

Ylva Bohlin Blondal

IL Koll

DNS

Aksel Johannes Sætnan Valio

IL Koll

DNS

Sigrid Anea Sætnan Valio

IL Koll

DNS

Simen Bryhn Bergstrøm

Tyrving IL

DNS

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

DNS

Trond Kildal

Heming Orientering

DNS

Eirik Finborud Reigstad

IL Koll

DNS

Åse Helen Myklebust Leopolder

IL Koll

DNS

Jørgen Reusch

Heming Orientering

DNS

Elias Leonhard Rieder

Fossum IF

DNS

Sigurd Grandum

Geoform

DNS

Mats Emrik Grandum

DNS

Herman Veslum

Oppsal Orientering

Klasse: Trollnatta Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilde Rekkertbø Koren

Nydalens SK

18:06

+0:00

2.

Helene Scheele

Nydalens SK

18:45

+0:39

3.

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

19:00

+0:54

4.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

21:13

+3:07

5.

Jakob Kolderup

IL Koll

21:24

+3:18

112

6.

Otto Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

22:55

+4:49

7.

Iver Aarseth

Nydalens SK

23:12

+5:06

8.

Jone Rygh Holten

Nydalens SK

24:51

+6:45

9.

Marthea Haaland Tjore

Nydalens SK

25:44

+7:38

10.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

26:02

+7:56

11.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

26:14

+8:08

12.

Alasdair Mackenzie

Nydalens SK

26:25

+8:19

13.

Amund Saugestad

Nydalens SK

26:27

+8:21

14.

Aksel Victor Sanchis

Heming Orientering

26:35

+8:29

15.

Henrik Mikkelsen Foros

Fossum IF

26:44

+8:38

16.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

27:15

+9:09

17.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

27:48

+9:42

18.

Alfred Teig

Nydalens SK

27:57

+9:51

19.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

28:25

+10:19

20.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

29:07

+11:01

20.

August Lea Kabbe

Nydalens SK

29:07

+11:01

22.

Ingrid Kjerkreit

Heming Orientering

30:47

+12:41

23.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

30:55

+12:49

24.

Silja Berstad

Heming Orientering

31:58

+13:52

25.

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

32:19

+14:13

26.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

32:20

+14:14

27.

Otto Figenschou Pira

Heming Orientering

32:39

+14:33

28.

Astrid Reusch

Heming Orientering

32:43

+14:37

29.

Andreas N Aspelund

Nydalens SK

32:57

+14:51

30.

Maximilian Mackenzie

Nydalens SK

33:19

+15:13

31.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

33:21

+15:15

32.

Ellinor Thommessen

Heming Orientering

33:24

+15:18

33.

Celine Amlie Brenna

Heming Orientering

33:29

+15:23

34.

Hans Wilhelm Thommessen

Heming Orientering

33:36

+15:30

35.

Martin Amlie Brenna

Heming Orientering

33:38

+15:32

36.

Marie Thorstensen

Lyn Ski

34:39

+16:33

37.

Lavrans Hirsch

Tyrving IL

35:37

+17:31

38.

Vetle Mathias Klovland

Lyn

37:14

+19:08

39.

Alexander Kolderup

Lyn

37:45

+19:39

40.

Trygve Skogly Pedersen

Holmen IF

37:46

+19:40

41.

Tinde Marie Klovland

Lyn

37:49

+19:43

42.

Eira Kanutte Holm Trondsen

Haugsbygd

38:00

+19:54

43.

Tekla Ovidie Holm Trondsen

Haugsbygd

38:04

+19:58

43.

Julie Puntervold Kolderup

Lyn

38:04

+19:58

45.

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

38:06

+20:00

46.

Magnus Riise

IL Koll

38:12

+20:06

47.

Erlend Myhre

Tyrving IL

38:41

+20:35

48.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

39:03

+20:57

49.

Caroline Slungaard

Heming Orientering

40:15

+22:09

50.

Emil Skaug

Nydalens SK

40:19

+22:13

51.

Magnus Molund

Tyrving IL

43:28

+25:22

52.

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

43:57

+25:51

53.

Clara Weisz

Nydalens SK

44:10

+26:04

54.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

44:13

+26:07

55.

Ingrid Bakkehøi

Nydalens SK

46:39

+28:33

56.

Jakob Weider Egner

Fossum IF

47:48

+29:42

57.

Lea Hagen-Boldingh

Tyrving IL

48:09

+30:03

58.

Inka M. Boldingh Debernard

Nydalens SK

48:11

+30:05

59.

Helle S. Boldingh Debernard

Nydalens SK

48:30

+30:24

60.

Ulla Lunøe Akselsen

Nydalens SK

49:54

+31:48

61.

Vilma Thomassen

Nydalens SK

49:58

+31:52

62.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

52:21

+34:15

63.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

52:34

+34:28

64.

Ingrid Himle-Hopland

Tyrving IL

54:58

+36:52

65.

Henrikke Bertnes

Tyrving IL

55:03

+36:57

66.

Josefine Piepiorka Svensson

Røyken OL

56:14

+38:08

67.

Bernard Moksness Kjøraas

IL Koll

56:37

+38:31

68.

Thomas Juland

IL Koll

56:45

+38:39

69.

Maren Julie Finstad

Raumar Orientering

57:44

+39:38

70.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

57:47

+39:41

71.

Elise Marie S. Bull

Heming Orientering

57:50

+39:44

71.

Maria Årdal

Heming Orientering

57:50

+39:44

73.

Signe Drange Ruud

Røyken OL

59:47

+41:41

74.

Torstein Røseid

1:10:57

+52:51

75.

Adriana Alcubilla-Hansen

IL Koll

1:11:24

+53:18

76.

Eivind Røseid

1:12:02

+53:56

77.

Marlene Keilholz

Røyken OL

1:14:18

+56:12

78.

Selma Jacobsen

1:14:20

+56:14

79.

Eira Harbo-Haase

Røyken OL

+0:0-6

DSQ

Tiril Myklatun

Tyrving IL

4:08

112 113 115 45 43 100 249

DSQ

Halvor Holmboe

IL Koll

12:50

151 112 113 115 45 43 100 249

DSQ

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

32:57

151

DSQ

Elias Molund

Tyrving IL

43:16

100

DSQ

Isabel Alcubilla-Hansen

IL Koll

51:03

78 43 100 249

DSQ

Sebastian Breit

1:36:02

113 45 100 249

DSQ

Hedda Breit

1:37:24

113 45 100 249

DNS

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

DNS

Nils Frøystad

IL Koll

DNS

Håkon Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

DNS

Sigmund Ølstad

Fet OL

DNS

Oliver Gjethammer

Heming Orientering

DNS

Idun Skjerve-Hansen

Nydalens SK

Klasse: Natt-O-toget D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

31:38

+0:00

2.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

33:18

+1:40

3.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

33:23

+1:45

4.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

33:25

+1:47

106

5.

Mari Aarseth

Nydalens SK

33:26

+1:48

106

6.

Marie Scheele

Nydalens SK

33:31

+1:53

7.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

39:46

+8:08

8.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

39:48

+8:10

9.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

39:50

+8:12

10.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

54:35

+22:57

11.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

54:37

+22:59

DNS

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

Klasse: Natt-O-toget H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

31:35

+0:00

2.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

31:44

+0:09

3.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

32:00

+0:25

4.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Varteig OL

32:09

+0:34

5.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

33:32

+1:57

106

6.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

34:10

+2:35

7.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

34:38

+3:03

8.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

35:04

+3:29

9.

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

1:26:48

+55:13

10.

Rasmus Mackenzie

Nydalens SK

1:27:11

+55:36

DSQ

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

5:44

108 104 40 41 42 103 43 106 44 45

DSQ

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

35:08

42

DSQ

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

35:27

108 104 40 41 42 103 43 106 44 45

DSQ

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

35:50

103 43 106 44 45 49 100 249

DNS

Mons Sætre-Lorentzen

Fet OL

Klasse: Natt-O-toget D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

30:16

+0:00

2.

Marie Saugestad

Nydalens SK

32:32

+2:16

3.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

34:26

+4:10

4.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

34:33

+4:17

5.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

34:52

+4:36

6.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

41:06

+10:50

DNS

Ingrid Mobråthen

Botne SK

Klasse: Natt-O-toget H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

25:32

+0:00

2.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

25:37

+0:05

3.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

31:41

+6:09

4.

Axel Aalde

Nydalens SK

31:46

+6:14

5.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

31:53

+6:21

6.

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

32:05

+6:33

7.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

33:20

+7:48

8.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

34:43

+9:11

106

9.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

39:35

+14:03

DSQ

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

14:58

43 106 44 45 49 100 249

DSQ

Kristian Juell Larsen

Tyrving IL

31:48

43

DSQ

Simen Rønning Johansen

Måren OK

1:06:37

103 43 106 44 45 49

DNS

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 november 2019, 18:11:16

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

451

Antall startet:

429